برترین محصولاتبررسی محصولکتاب خوانی

پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ + معرفی نویسنده کتاب های پرفروش سال 2021

رسانه بیلبیلک با تحقیق بر روی آمار و ارقام سال اخیر، پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۱ را برایتان معرفی می‌کند.

پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ شامل تعدادی از جدیدترین و بهترین کتاب‌ منتشر شده امسال است و در این بین تعدادی کتاب قدیمی و معروف نیز به چشم می‌خورد. کتاب های پرفروش 2021، حاصل تخیلات و تلاش‌های نویسندگانی است که عمدتا جزو برترین و شناخته شده‌ترین نویسندگان دنیا به شمار می‌آیند. لازم به ذکر است که تعداد زیادی از کتاب‌های مخصوص کودکان و خردسالان نیز جزو کتاب های پرفروش 2021 هستند؛ اما در این مقاله از رسانه مستقل بیلبیلک به این کتاب‌ها پرداخته نخواهد شد.

بدون هیچ‌گونه گزافه‌گویی اضافی، به معرفی پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ می‌پردازیم.

مارکسیسم آمریکایی؛ در صدر پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

نویسنده این کتاب، ماریک آر لوین (مارک رید لوین)، نویسنده سیاسی و تاریخی آمریکایی است که در کارنامه ادبی این فرد، به وفور آثار مرتبط با سیاست و فلسفه سیاست‌های آمریکا دیده می‌شود؛ کتاب‌‌های وی توانسته 7 بار جزو پرفروش‌ترین کتاب های نیویورک تایمز لقب گیرد. کتاب مارکسیسم آمریکا، در صدر کتاب‌های پرفروش بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین جهان (آمازون) و دیگر فروشگاه‌ها قرار دارد. مارک لوین به عنوان یک نویسنده، روزنامه نگار، وکیل و مجری رادیو و تلویزیون به ایرادات سیاسی دوره ریاست جمهوری جو بایدن پرداخته است.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

2-مارکسیسم-آمریکایی؛-در-صدر-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

کتاب مارکسیسم آمریکایی با این که در اواسط سال میلادی منتشر شده بود، در عرض 5 ماه توانست خود را به صدر لیست پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ رساند. لوین در این کتاب سعی کرده تا نفوذ فلسفه مارکسیسم در تمامی بخش‌های دولتی و غیر دولتی آمریکا را در این دوران، نشان دهد. این اثر سیاسی اجتماعی، به این‌صورت معرفی شده است:

نویسنده در مارکسیسم آمریکایی، چگونگی فراگیری عناصر اصلی ایدئولوژی مارکسیستی در جامعه و فرهنگ آمریکا را شرح داده است؛ عناصری که در قالب‌های مختلف فریبنده‌ای مانند مترقی‌گرایی، سوسیالیسم دموکراتیک، کنشگری اجتماعی و موارد دیگر خود را نمایان می‌کنند.

با توجه به شرایط حاکم در وضعیت اجتماعی و سیاسی این روزهای آمریکا، مارک لوین توانسته با نوشتن این اثر، جای خود را در بین مخاطبان پیدا کند و کتاب مارکسیسم جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ لقب گیرد.

خلاصه مشخصات کتاب مارکسیسم آمریکا:

 • تعداد صفحه: 224 صفحه
 • نویسنده: مارک آر لوین
 • موضوع: علوم سیاسی و روابط بین‌الملل
 • مناسب برای: بزرگسالان

عادت های اتمی؛ در دومین رده پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

3-عادت-های-اتمی-در-دومین-رده-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

رسانه-مستقل-بیلبیلک

کتاب جذاب عادت های اتمی که حال، سه سال از انتشار آن می‌گذرد، جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ است. کتاب عادت‌های اتمی در سال 2018 منتشر شده است و با قرار گرفتن در رده دوم کتاب‌های پرفروش امسال، بار دیگر ارزش ادبی خود را توانسته ثابت کند. جیمز کلیر نویسنده این کتاب، کار خود را با نویسندگی در وبلاگ شخصی آغاز کرد و به مرور زمان با انتشار مطالب مفید و کاربردی در زمینه توسعه شخصیتی و موفقیت، توانست به یکی از مشهورترین نویسندگان چند سال اخیر تبدیل شود.

پیشنهادی  بررسی جامع گوشی شیائومی نوت 8 + دانستنی مهم درباره شیائومی نوت 8

اگر در مدیریت وقت، انتخاب درست و ایجاد عادت‌های مثبت دچار مشکل هستید، کتاب عادت های اتمی برای شما مفید خواهد بود. محوریت اصلی این کتاب بر روی از بین بردن عادت‌هایی که به سرانجام‌های منفی ختم می‌شوند تمرکز کرده و سعی دارد تا با معرفی راه و روش‌های مختلف، باعث ایجاد عادت‌های مثبت در شما شود. قرار گرفتن عادت‌ ای اتمی در لیست پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱، خبر از ناتوانی افراد در تغییر عادت‌های خود می‌دهد.

عادت های اتمی در از بین بردن عادت‌های بد، فقط به نهی این عادت‌ها بسنده نمی‌کند و با بررسی بنیانی که باعث می‌شود تا فرد چنین رفتارهایی را نشان دهد و در مسیر اشتباهی قدم بگذارد، توانسته به یکی از بهترین کتاب‌های راهنمای زندگی شخصی تبدیل شود.

4-عادت-های-اتمی-در-دومین-رده-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

جیمز کلیر معتقد است که عادت‌های بد و عدم توانایی این عادت‌ها، از سیستم رفتاری هر فرد سرچشمه می‌گیرد و با ذکر مثال‌هایی از زندگی افراد موفق، برندگان المپیک، رهبران و ستارگان معروف، سعی می‌کند که شما را در تغییر رفتار خود راهنمایی کند. کتاب عادت‌های اتمی برای کسانی که در مواجهه با مشکلات و چالش‌های زندگی دچار نگرانی و شکست می‌شوند، بسیار مناسب بوده و یکی از بهترین کتاب های موفقیت است.

خلاصه مشخصات کتاب عادت های اتمی:

 • تعداد صفحه: 272 صفحه
 • نویسنده: جیمز کلیر
 • موضوع: روانشناسی خودشناسی و خودسازی
 • مناسب برای: بزرگسالان

چهار میثاق؛ در سومین رده پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

کتاب 24 ساله چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز، خود را در بین 3 کتاب پرفروش سال 2021 جای داده است. این کتاب با نام، کتاب خرد سرخپوستان تولتک نیز شناخته می‌شود. از افتخارات کسب شده توسط این اثر، می‌توان به پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز به مدت بیش از یک دهه، ترجمه به 46 زبان زنده دنیا اشاره کرد که باعث شده توسط تعداد زیادی از افراد معروف و نویسندگان صاحب‌نام به بقیه توصیه شود.

5-چهار-میثاق-در-سومین-رده-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

دون میگوئل روئیز، به جز این کتاب، چند اثر دیگر را نیز در زمینه موفقیت و خودسازی، در کارنامه نویسندگی خود دارد که هیچ‌کدام به موفقیت‌های چهار اثر نتوانسته‌اند دست پیدا کنند. وی جزو آخرین نوادگان نسل خود یعنی تولتک ها است که در خانواده‌ای که جزو شفاگران این قوم به شمار می‌رفت به دنیا آمد. برخلاف سنت‌های قومی و خانوادگی، دون میگوئل، پزشکی را در محیط آکادمیک و دانشگاهی دنبال کرد و به تحصیل در زمینه جراحی مشغول شد. پس از تصادفی که باعث دگرگونی و تغییر کلی زندگی او شده بود، دون میگوئل نزد خانواده خود برگشت و به فراگیری آموزه‌های اخلاقی قوم تولتک‌ها مشغول شد. در نهایت کتابی که توسط آموزه‌های خانوادگی دون میگوئل آماده شده بود، جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ و سال‌های قبل لقب گرفت.

این نویسنده مکزیکی، پس از اتفاقاتی در زندگی شخصی تجربه کرد، به جمع‌آوری و انتشار آموزه‌های اخلاقی و سنت‌های کهن قوم خود پرداخت تا دیگر انسان‌ها نیز بتوانند برای دستیابی به آرامش درونی و منافع شخصی، مسیر راحت‌تری را طی کنند. چهار میثاق به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱، به بیان چهار اصل و قانون کلی می‌پردازد که شما می‌توانید با فراگیری این اصول، چند قدم به شادی، آزادی، عشق و آرامش حقیقی نزدیک‌تر شوید.

خلاصه مشخصات کتاب چهار میثاق خرد سرخپوستان تولتک:

 • تعداد صفحه: 136 صفحه
 • نویسنده: دون میگوئل روئیز
 • موضوع: موفقیت و خودسازی مکاتب فلسفی
 • مناسب برای: نوجوانان – بزرگسالان
پیشنهادی  بررسی مشخصات تبلت هواوی matepad + مشخصات فنی و قیمت

جدیدترین اثر جی کی رولینگ در لیست پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

6-جدیدترین-اثر-جی-کی-رولینگ-در-لیست-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

کتاب خوک کریسمس، جدیدترین اثر جی کی رولینگ، کتابی مخصوص کودکان و نوجوانان است. این کتاب که به تازگی معرفی شده و در ایران نیز به صورت معدود یافت می‌شود، توانسته به لطف معروفیت نویسنده خود، در عرض یک ماه جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ شود.

نویسنده کتاب‌های جادویی و پرفروش هری پاتر، جی کی رولینگ، از محبوبیت جهانی برخوردار است و سری کتاب‌های نوشته شده توسط او جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ به شمار می‌روند. رولینگ نیز، به عنوان یک نویسنده، از ثروتمندترین و پرفروش‌ترین نویسندگان دنیا است. هر چند این نویسنده بریتانیایی، به جز هری پاتر، تعدادی کتاب دیگر در کارنامه خود دارد، اما رولینگ را با مجموعه داستان‌های هری پاتر می‌شناسیم.

جی کی رولینگ نویسنده انگلیسی مشهور و بسیار محبوب سری کتاب‌های هری پاتر، در کتاب خوک کریسمس، از دنیای افسانه‌ای و جذاب هری پاتر فاصله گرفته و داستان جدیدی را روایت می‌کند. خوک کریسمس روایت‌گر داستان پسر بچه‌ای به نام جک است که اسباب‌بازی محبوب خود را گم کرده و در شب کریسمس سعی دارد تا خوک محبوب خود را پیدا کند. جک با کمک دوست جدید خود وارد دنیایی جدید و کودکانه می‌شود که برای یافتن عروسک محبوب خود باید حوادث زیادی را پشت سر بگذارد که تمام این اتفاقات در شب رویایی کریسمس به خاطرات خواهند پیوست.

7-جدیدترین-اثر-جی-کی-رولینگ-در-لیست-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

برای ارتباط بیشتر خوانندگان کودک و نوجوان با کتاب جدید رولینگ، تصویرسازی و نقاشی‌های متنوعی درون کتاب قرار داده شده است و همزمان با انتشار جهانی، کتاب خوک کریسمس به 32 زبان دنیا نیز منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود پس از انتشار کامل جهانی این کتاب علاوه بر قرار گرفتن در لیست پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱، جزو کتاب های پرفروش سال 2022 نیز باشد.

خلاصه مشخصات کتاب خوک کریسمس:

 • تعداد صفحه: 288 صفحه
 • نویسنده: جی کی رولینگ
 • موضوع: داستان فانتزی
 • مناسب برای: نوجوانان – کودکان

کتاب دیگری در مورد آمریکا جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

کتاب چهار باد، به قلم کریستین هانا در اوایل سال 2021 منتشر شد. کریستین هانا، نویسنده کتاب‌های پرواز و تنهای بزرگ، در این کتاب روایتی از قحطی و خشک‌سالی در آمریکا را بیان می‌کند که السا نقش اصلی این داستان است. سال‌ها قبل کریستین هانا با تحصیل در رشته حقوق، به مدیریت کارهای قضایی مشغول بود تا این که با شروع نویسندگی دوران جدیدی از نویسندگی را آغاز کرد.

کتاب چهار باد، داستان خانواده مارتیلنی و به خصوص السا، مادر خانواده را روایت می‌کند که در شرایط بد اقتصادی با کار در مزرعه در سال‌های خشک‌سالی زندگی خود را سپری می‌کنند. السا که دل به محیط زندگی و خانواده خود بسته است، پس از جدایی همسر از خانواده، سعی در مدیریت بچه‌ها و وضعیت مالی دارد. به همین دلیل السا با مشکلات و چالش‌هایی روبرو می‌شود که خواننده را در داستان غرق می‌کند. هر چند السا برای دستیابی به آرزوهای خود راه سختی را در پیش دارد، کریستین هانا با خلق اثری جذاب توانسته چهار باد را جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ کند.

8-کتاب-دیگری-در-مورد-آمریکا-جزو-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

رمان چهار باد، به نحوی نگارش شده تا مخاطب را تصویری واضح از داستان در ذهن خواننده نمایش دهد و حس همزاد پنداری و نزدیکی با شخصیت‌های داستان را به مخاطب القا کند. شخصیت اصلی، السا که زندگی خود را با مطالعه کتاب ماجراجویانه و تخیلی گذرانده، خود را به موضوع دنیای خود و خواننده نزدیک‌تر کرده است. برای مطالعه مطالب جامع در مورد کتب محبوب و پرفروش جهان، کتاب خوانی بیلبیلک بهترین منبع برای شماست.

پیشنهادی  معرفی هدفون سنهایزر مومنتوم + انواع و قیمت سنهایزر مومنتوم

خلاصه مشخصات کتاب خوک کریسمس:

 • تعداد صفحه: 540 صفحه
 • نویسنده: کریستین هانا
 • موضوع: رمان خارجی
 • مناسب برای: بزرگسالان

معروف‌ترین نوشته جورج اورول در بین پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱

کتاب 1984، معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین کتاب نویسنده معروف، جورج اورول است. اریک آرتور بلیر که با نام هنری جورج اورول شناخته می‌شود، یک نویسنده بریتانیایی است که اصالتی هندی دارد. کتاب 1984 در آخرین سال‌های زندگی جورج اورول منتشر شد و جزو معروف‌ترین و پروفروش‌ترین کتاب‌های دنیا محسوب می‌شود.

1984 به عنوان آخرین کتاب جورج اورول، تکمیل کننده و دربردارنده تمامی نکات یکی دیگر از کتاب‌های بسیار معروف جورج اورول، یعنی قلعه حیوانات است. قلعه حیوانات برخلاف کتاب 1984، دنیایی فانتزی و نسبتا جادویی را روایت می‌کند. این اثر از جورج اورول نیز جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ است؛ اما آخرین اثر اورول، جایگاه بالاتری نسبت به قلعه حیوانات دارد.

9-معروف‌ترین-نوشته-جورج-اورول-همچنان-در-بین-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021

کتاب 1984 روایت‌گر داستان زندگی وینستون اسمیت است که در یک دنیای ساختگی توسط جورج اورول زندگی می‌کند. دنیایی که جورج اورول ساخته، شباهت بسیار زیادی به دنیای واقعی دارد. وی سعی می‌کند که با روایت یک داستان خشن و ترسناک، با تعدادی از فلسفه‌ها و سیاست‌های حاکم در زمان خود، مقابله کند. نتایج این تلاش‌ها، قرار گرفتن این کتاب در لیست پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ است.

پادآرمان شهر، عبارتی که اریک فروم، جامعه‌شناس آلمانی برای توسیف دنیای کتاب 1984 به کاربرده، به درستی با فضای زندگی وینستون اسمیت هم‌خوانی دارد و تماما با کشوری روبرو هستیم که تمامی اعمال و رفتار شهروندان در تمامی زمان‌ها در حال رصد است. پادآرمان شهر توصیف شده توسط اورول، در تمامی جهات به نحو احسنتی یک دنیای ضدآرمانی را نشان می‌دهد که تمامی شاخصه‌های مثبت، در این دنیا زیرپا گذاشته شده‌اند و تمامی جامعه در متضاد با مفاهیم درست عمل می‌کنند.

پس از گذشت 70 سال از انتشار 1984، امکان دارد با مطالعه این اثر، متوجه نکات زیادی شوید که در دنیای کنونی، توسط حکومت‌ها بیان و عمل می‌شود. اورول در این کتاب، بدی و خط قرمزها را به بدترین شکل ممکن توصیف می‌کند و یکی از دلایلی که باعث خوف و نگرانی مخاطب می‌گردد همین است. پس از اتمام کتاب و فراگیری نکاتی که جورج اورول سعی در بیان آن کرده است، متوجه خواهید شد که چرا این اثر هنوز، جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ است.

خلاصه مشخصات کتاب خوک کریسمس:

 • تعداد صفحه: 272 صفحه
 • نویسنده: جورج اورول
 • موضوع: رمان خارجی
 • مناسب برای: بزرگسالان

پرفروش ترین کتاب های 2021 مناسب شما هستند یا نه؟

10-پرفروش-ترین-کتاب-های-2021-مناسب-شما-هستند-یا-نه؟

کتاب‌هایی زیادی وجود دارند که جزو پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ هستند و تنوع زیاد این کتاب در تمامی موضوعات، باعث می‌شود که هر مخاطبی بسته به نیاز خود کتاب مناسبی را انتخاب کند. اگرچه در این لیست تنها به معرفی تعداد کمی از پرفروش ترین کتاب های ۲۰۲۱ پرداختیم؛ با مطالعه و بررسی عناوین دیگر، حتما اثر مناسب خود را پیدا خواهید کرد. این لیست نیز، سعی شده تا با در نظر گرفتن موضوعات مرتبط با جوانان، بزرگسالان و کودکان تهیه گردد. در صورت تمایل، می‌توانید مطلب بهترین رمان های 1400 بیلبیلک را نیز مطالعه کنید.

مطالعه مقالات پیشنهادی بیلبیلک:

5/5 - (64 امتیاز)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. این لیست پرفروش ترین کتاب های سال 2021 خیلی عالی بود. اگه پول داشتم حتما همشو میخریدم. اصلا تجربه ثابت کرده همه پرفروش ترین کتاب های سال عالی هستن و هیچ نقصی ندارن، وگرنه چن میلیون نفر اونارو نمیخریدن.

  1. همینطوره علی جان. پرفروش ترین کتاب های سال 2021 جزو بهترین کتاب ها هستن، اما توجه کن که همیشه بهترین کتاب ها نمیتونن پرفروش باشن. بعضی از کتابای عالی و ناشناخته هستن که فروش چندانی ندارن، اما خیلی جذاب و بی‌نقص هستند.

 2. پرفروش ترین کتاب های سال 2021 عالی بودن، من خوک کریمس از جی کی رولینگ رو خوندم و عالی بود، به همه پیشنهادش میکنم. البته جایی غیر از رسانه بیلبیلک این کتابو ندیدم و نمیدونستم جزو پرفروش ترین کتاب های سال 2021 هست، خیلی ممنون از شما.

  1. کتاب خوک کریسمس از جی کی رولینگ عالیه و حقشه که توی لیست پرفروش ترین کتاب های 2021 باشه. ممنون از شما، وظیفه ماست.

 3. با اینکه جی کی رولینگ هنوز هم داره کتاب مینویسه و کتاب جدیدش تو لیست پرفروش ترین کتاب های سال 2021 ، بعضی عزیزان معتقدن منقرض شده و بعد هری پاتر نمیتونه کتاب بنویسه. از همین تریبون به اون دوستان پیشنهاد میکنم بیان پایین تا سرمون درد نگرفته و این لیست از پرفروش ترین کتاب های 2021 بیلبیلک را بخونن:)

  1. جی کی رولینگ با آثاری که خلق کرده تونسته به خوبی خودشو توی جامعه نویسندگان به عنوان یکی از بهترینا جا بده، پس طبیعیه که کتاب خوک کریسمس از جی کی رولینگ رو توی لیست پرفروش ترین کتاب های سال 2021 ببینیم. ما در رسانه بیلبیلک همیشه سعی داریم ارزش و اهمیت این هنرمندان رو به کاربراش نشون بدیم.

 4. واقعا این کتاب ها لایق حضور در لیست پرفروش ترین کتاب های سال 2021 هستن. اگه یه نگا به خلاصه هرکدوم از این کتاب نگا کنید، متوجه منظورم میشید.

  1. همین طوره، قشنگ میشه از نویسنده های پر فروش ترین کتاب های سال 2021 این جذابیتو متوجه شد.

 5. آدم وقتی لیست پرفروش ترین کتاب های سال 1400 رو تو رسانه بیلبیلک میخونه، دلش میخواد همشونو بخره. والا حق دارن که این کتابا را با تعدا بالا میخرن، چون واقعا داستان خیلی خوب و جذابی دارن و حق دارن بین پر فروش ترین کتاب های 1400 باشن.

  1. برای خود ما هم همینه. وقتی تو تحریریه بیلبیلک موضوعات پر فروش ترین کتاب های سال 2021 میاد وسط، همه دلشون خون میشه و اکثرا هم میرن میخرن کتابایی که به شما معرفی کردنو:))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا