کالای دیجیتاللپ تاپمقایسه محصول

مقایسه لپ تاپ 💻 قیمت + کیفیت + مشخصات 5 برند معروف

بیلبیلک در این مقاله به مقایسه لپ تاپ های موجود در بازار از لحاظ برند، قیمت و کیفیت می‌پردازد.

مقایسه لپ تاپ امروزه برای تمام افراد یک نیاز است تا بتوانند انتخاب و خرید لپ تاپ مناسب و خوبی داشته باشند. زیرا بازار لپ تاپ در سرتاسر جهان بسیار داغ است و برندهای فراوانی در حال تولید و عرضه لپ تاپ‌هایی پیشرفته به بازار جهانی هستند. تعداد برندهای برتر تولید کننده لپ تاپ در جهان به قدری زیاد است که فردی نا آشنا به این برندها نمی‌تواند به سادگی یک محصول مناسب را برای خود خریداری کند. جالب توجه است که همگی این برندها کاملا قابل قبول هستند و می‌توان به تکنولوژی و فناوری محصولات آن‌ها اطمینان کامل داشت.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم با مقایسه لپ تاپ‌ های موجود در بازار و بررسی ویژگی‌های تمام آن‌ها، مناسب‌ترین خریدها را همراه با مشخصات هر کدام در اختیار شما بگذاریم. این مقایسه لپ تاپ به طور کلی یک راهنمای جامع و کامل است که شما را در خرید لپ تاپ مناسب یاری می‌کند؛ تا انتها با رسانه مستقل بیلبیلک همراه باشید!

محتویات این مقاله

نکات مهم در مقایسه لپ تاپ

2--نکات-مهم-در-مقایسه-لپ-تاپ

رسانه-مستقل-بیلبیلک

وقتی به دنبال یک لپ تاپ مناسب برای خودتان هستید تا خریداری کنید، قطعا لپ تاپ‌هایی که در مورد آن‌ها تردید دارید را مقایسه خواهید کرد. به همین دلیل باید برخی نکات مهم را در مقایسه لپ تاپ بدانید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این مقایسه می‌تواند آخرین عاملی باشد که شما را به لپ تاپ مورد نظرتان می‌رساند و هر گونه اشتباه در آن، باعث می‌شود اشتباهی انتخاب کنید. قبل از هر گونه اقدام به خرید لپ تاپ، نکات مهم در مقایسه لپ تاپ را بخوانید و آن‌ها را همواره به یاد داشته باشید. در ادامه تمام این موارد را برایتان شرح می‌دهیم:

· تمام ویژگی‌های مثبت و منفی لپ تاپ‌ها را مقایسه کنید.

دور از انتظار نیست که تمام لپ تاپ‌ها دارای ویژگی‌های مثبت و منفی باشند. زیرا هیچ‌وقت نمی‌توان یک لپ تاپ بی‌نقص طراحی کرد که از تمام زوایا بی‌نظیر و عالی واقع شود و تمام افراد خرید آن را اولین اولویت برای خود قرار دهند. برای این که بتوانید لپ تاپ مورد نظرتان را طوری انتخاب کنید که بعدا از انتخاب خود راضی باشید، تمام نقاط قوت و ضعف موارد را به صورت لیست بنویسید. این مورد در مقایسه لپ تاپ بسیار حیاتی است تا خرید خود را با در نظر گرفتن تمام عوامل انجام دهید. با توجه به این که خرید لپ تاپ برای شما حداقل حدود ده میلیون تومان هزینه هزینه خواهد داشت، مقایسه گزینه‌هایتان قطعا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

· فقط لپ تاپ‌های مشابه را با یکدیگر مقایسه کنید.

3--مقایسه-لپ-تاپ

مقایسه لپ تاپ باید به صورت عادلانه بین دو یا چند لپ تاپ صورت بگیرد. یعنی نباید یک لپ تاپ 20 میلیونی را با یک لپ تاپ 10 میلیون تومانی مقایسه کنید؛ زیرا قطعا لپ تاپ 20 میلیون تومانی به صورت قاطعانه برتر خواهد بود. اگر هیچ مشکلی از نظر مالی ندارید و می‌توانید لپ تاپ‌هایی گران قیمت را برای خود خریداری کنید، توصیه می‌شود حتما این کار را انجام دهید و مردد نباشید. زیرا لپ تاپ‌های گران قیمت قطعا سخت افزارها و سیستم نرم افزاری قدرتمندی خواهند داشت و به هیچ وجه نمی‌توان آن‌ها را با دستگاه‌های ارزان قیمت مقایسه کرد. البته برای این خرید نیز، مقایسه لپ تاپ‌ های گران قیمت برایتان یک نیاز اساسی است و توصیه می‌کنیم که از آن غافل نشوید.

· لپ تاپ‌ها را از تمام زوایا و جهات مقایسه کنید.

از آن جایی که لپ تاپ کارایی فراوانی در زندگی افراد دارد و با قابلیت و امکانات مختلفی طراحی می‌شوند، باید آن را از تمام زوایا مقایسه کنید. مواردی مانند حافظه رم و حافظه داخلی لپ تاپ همگی معیارهایی بسیار مهم در مقایسه لپ تاپ هستند که همواره باید آن‌ها را در ذهن داشته باشید. زیرا در کارایی لپ تاپ و انتخاب شما تاثیر گذار هستند و چشم پوشی از یک مورد باعث می‌شود احتمال پشیمانی از خرید در آینده وجود داشته باشد. در واقع مقایسه لپ تاپ را برای این انجام می‌دهید که هیچ جای پشیمانی برای خود باقی نگذارید تا بعدا متوجه شوید که انتخابی اشتباه و نا مناسب داشته‌اید.

4--مقایسه-لپ-تاپ-و-بررسی-از-تمام-زوایا

رسانه-مستقل-بیلبیلک
· اطلاعات لپ تاپ‌ها را از یک منبع موثق و معتبر در بیاورید.

بعضا مشاهده می‌شود که برخی اطلاعات کذب و اشتباه در مورد برخی لپ تاپ‎ها منتشر شده است که نتیجه گم‌راه شدن افراد و خریداران را در پی دارد. این مشکل تا به حال برای بسیاری از افراد رخ داده است و تمام این مشکلات به دلیل اطمینان حاصل نکردن از صحت اطلاعات و اعتبار منبع آن به وجود می‌آیند. به همین دلیل توصیه می‌شود همواره اطلاعات و مقایسه لپ تاپ‌ ها را تنها در منابع موثق و معتبر کشور مطالعه کنید تا در دام اخبار کذب نیفتید. بیلبیلک یک منبع موثق بی‌نظیر برای افراد است که شما را خرید تمام محصولات بازار، راهنمایی می‌کند و همواره اطلاعات و مقایسه لپ تاپ‌ های مشهور و نا شناخته جهان را انتشار می‌دهد.

· هدف و اولویت‌های خود را در مقایسه لپ تاپ مشخص کنید.

هر کسی در خرید لپ تاپ برای خود، اولویت‌هایی دارد و به قوی بودن برخی از سخت افزارها اهمیت بیشتری می‌دهند. شما باید قبل از مقایسه لپ تاپ‌ ها با یکدیگر، اولویت خود را مشخص کنید و بدانید این لپ تاپ را برای چه کاری می‌خواهید. در غیر این صورت کار سختی در انتخاب و مقایسه لپ تاپ خواهید داشت. پس از این که اهداف و اولویت‌های مشخص برای خود تعیین کردید، طبق این موارد لپ تاپ‌های مورد نظرتان را مقایسه کنید. تعیین اولویت در مقایسه این دستگاه‌ها باعث می‌شود از هدف و مسیر خود در خرید گمراه نشده و بتوانید بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید.

شناخت برند در مقایسه لپ تاپ

5--شناخت-برند-در-مقایسه-لپ-تاپ

در راستای نیاز شدید مردم برای لپ تاپ، برندهای فراوانی در جهان تولید گسترده لپ تاپ را شروع کرده‌‌اند. تعداد بالای برندهای تولید کننده لپ تاپ باعث شده افراد همواره در خرید و مقایسه لپ تاپ مورد نظرشان مشکلاتی داشته باشند و نتوانند اطلاعاتی کافی از آن‌ها کسب کنند. اما شما باید بدانید که شناخت برند در مقایسه لپ تاپ یک امر الزامی برای افرادی است که می‌خواهند یک لپ تاپ مناسب برای خود خریداری کنند. زیرا هر کدام از این برندها دارای محصولاتی مختلف با مشخصاتی متفاوت هستند و امروزه هر برندی مشتریان وفادار مختص خود را دارد.

البته دور از ذهن است که از خودتان انتظار داشته باشید که تمام برندهای لپ تاپ را در جهان بشناسید. حتی اگر بتوانید از هزاران برند مشهور و معتبر لپ تاپ در جهان شناخت پیدا کنید، این شناخت هیچ کاربردی نخواهد داشت. زیرا بهترین و مناسب‌ترین لپ تاپ‎های جهان توسط برخی برندهای بسیار مطرح تولید می‌شوند و به شما توصیه می‌کنیم خرید خود را تنها از این برندها انجام دهید؛ زیرا همگی در طول فعالیت خود، خوش قولی و مهارت بالای خود را به جهانیان ثابت کرده‌اند و می‌توانید همواره به آن‌ها اطمینان خالص داشته باشید. برترین برندهای لپ تاپ را در جهان برایتان شرح می‌دهیم:

مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس

6-مقایسه-لپ-تاپ-لنوو-و-ایسوس

دو عدد از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین برندهای تولید کننده لپ تاپ در جهان، لنوو و ایسوس هستند. شهرت و عظمت این دو برند به قدری است که قطعا در لیست گزینه‌های افراد پیدا می‌شوند که قصد خرید یکی از آن‌ها را دارند. به همین دور از ذهن نیست که تمام افراد به دنبال مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس به صورت دقیق و صحیح باشند. این دو برند همواره رقابتی سنگین در این مقایسه جنجالی دارند و شاید هیچ‌وقت نتوانیم یکی را برتر از دیگری نام ببریم. اما می‌توانیم از تمام جهات این دو برند را با یکدیگر مقایسه کنیم و نتایج این مقایسه را در اختیار شما بگذاریم تا کارتان در انتخاب یک مورد ساده‌تر شود. مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس را از تمام زوایا برایتان شرح می‌دهیم.

لپ تاپ لنوو بهتر است یا لپ تاپ ایسوس؟

مطمئنا برای رسیدن به جواب قاطع و مفید این سوال، باید دو برند را از هرنظر مقایسه کنیم:

· مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس از نظر قدرت سخت افزاری

قدرت سخت افزار لپ تاپ می‌تواند یک عامل شدیدا موثر در انتخاب افراد باشد؛ زیرا لپ تاپ یک وسیله مصرفی است که باید بتواند نرم افزارها و بسیاری از فعالیت‌های سنگین یا سبک را پردازش کند تا در کارهای مصرف کننده هیچ اختلال ایجاد نشود. البته شما نمی‌توانید به هیچ وجه در مقایسه لپ تاپ‌ ها، یکی از برندهای لنوو و ایسوس را از نظر قدرت سخت افزاری برتر بدانید؛ زیرا هر دو برندهایی قدرتمند از نظر سخت افزار هستند. اما اگر بخواهیم یک مورد را به شما معرفی کنیم، لپ تاپ ایسوس را بهتر می‌دانیم. زیرا این برند سابقه فعالیت بسیار طولانی‌تر و قدرتمندتری نسبت به برند لنوو داشته است.

7-لپ-تاپ-لنوو-بهتر-است-یا-لپ-تاپ-ایسوس؟

· مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس از نظر پشتیبانی در ایران

هر دو برند ایسوس و لنوو، کمپانی‌هایی بزرگ هستند که در کشور چین فعالیت می‌کنند. با توجه به روابط نسبتا سالم اقتصادی کشور ایران و چین، هر دو برند پشتیبانی مناسبی در کشور ایران دارند. شرکت ایسوس در چند سال فعالیت خود، خدمات پس از فروش لپ تاپ‌های خود را به تمام مشتریان ثابت کرده است و به نوعی دغدغه خرابی دستگاه و ناتوانی در یافتن قطعات لپ تاپ را از ذهن مشتریان خود پاک می‌کند.

· مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس از نظر صرفه اقتصادی

باید در ذهن داشته باشید که هر چه لپ تاپ بهتری خریداری کنید، نیاز به پرداخت مبلغ بیشتری دارید. این مورد در مقایسه لپ تاپ کاملا مشخص است و قطعا تمام افراد از این امر اطلاع دارند. اما اگر بخواهیم در شرایطی برابر صرفه اقتصادی یکی از برندهای لنوو و ایسوس را برتر بدانیم، قطعا لنوو صرفه اقتصادی بیشتری برای افراد دارد. زیرا برند لنوو در تمام لپ تاپ‌های تولیدی خود از سخت افزارهای پلاستیکی استفاده می‌کند؛ البته بر خلاف تصورات این امر تاثیر چندانی روی کیفیت و کارکرد لپ تاپ‌های لنوو ندارد و شما می‌توانید به کیفیت لپ تاپ‌های آن اطمینان داشته باشید.

8-مقابسه-لنوو-و-ایسوس

· مقایسه لپ تاپ لنوو و ایسوس از نظر تنوع محصولات

در مقایسه لپ تاپ‌ های تولید شده به دست این دو برند، متوجه می‌شوید هر دو مورد دارای تنوع بالایی در محصولات خود هستند. اما می‌توان گفت در مقایسه، برند لنوو برتری نسبی به برند ایسوس دارد؛ زیرا لپ تاپ‌های زیادی از برند ایسوس در بازار ایران قابل مشاهده هستند که می‌تواند یک ویژگی بسیار مهم و مفید برای مشتریان باشد.

مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی

9-مقایسه-لپ-تاپ-ایسوس-و-اچ-پی

به دومین مرحله از مقایسه لپ تاپ‌ های موجود در بازار می‌رسیم. برند اچ پی و ایسوس رقبایی قدرتمند هستند و در مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی همواره تردیدهایی وجود دارد. زیرا هر کدام از این برندها ویژگی‌های متفاوت دارند که باعث می‌شود خریداران هیچ‌وقت نتوانند یک تصمیم قاطع بگیرند. برای همین مقایسه لپ تاپ‌ های این دو برند برای شما الزامی است و باید قبل از اقدام به خرید، با قاطعیت تصمیم گیری کنید. ما در بیلبیلک برایتان مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی را در دسترس قرار می‌دهیم تا با آگاهی کامل، یکی را انتخاب کنید. طبق تجربه و نظر کارشناسان ما، نتیجه مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی به شرح زیر است.

پیشنهادی  نقد و بررسی گوشی شیائومی پوکو x3

لپ تاپ ایسوس بهتر است یا لپ تاپ اچ پی؟

برای این که به یک نتیجه کاربردی و مفید از این سوال برسید، مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی از هرنظر را در اختیارتان قرار می‌‌دهیم:

· مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی از نظر قدرت سخت افزاری

مقایسه سخت افزارهای دو برند ایسوس و اچ پی قطعا یکی از سخت‌ترین مقایسه‌ها است. زیرا هر دو برند قدرت خود را در تولید سخت افزارهای با کیفیت ثابت کرده‌اند. اما به صورت کلی می‌توانیم قدرت سخت افزار یک لپ تاپ اچ پی را برتر از لپ تاپ‌های ایسوس نام ببریم. زیرا با توجه به این که برند اچ پی یک کمپانی آمریکایی و برند ایسوس یک کمپانی چینی می‌باشد، قطعا تفاوت‌هایی برجسته در کیفیت سخت افزارهای آن‌ها قابل تشخیص است. پس در مقایسه لپ تاپ این دو برند، سخت افزارهای برند اچ پی یک سر و گردن بالاتر از برند ایسوس می‌باشد.

10-لپ-تاپ-ایسوس-بهتر-است-یا-لپ-تاپ-اچ-پی

· مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی از نظر پشتیبانی در ایران

همواره برندهای چینی پشتیبانی بهتری نسبت به برندهای آمریکایی در ایران دارند؛ به طوری که در مقایسه پشتیبانی این دو برند در ایران، قطعا برند ایسوس برتر خواهد بود. یعنی اگر لپ تاپ ایسوس شما دچار مشکل یا خرابی شده و نیاز به تعویض قطعات آن دارید، به راحتی می‌توانید تمام قطعات آن را تعویض کنید. اما در تعویض قطعات لپ تاپ اچ پی این راحتی برای شما وجود ندارد و باید هزینه و وقت بسیاری صرف کنید.

· مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی از نظر صرفه اقتصادی

طبیعتا معیار صرفه اقتصادی همواره برای مردم ایران وجود دارد. در مقایسه لپ تاپ این دو برند و قیمت آن‌ها، متوجه تفاوت بسیار بزرگ قیمت آن‌ها خواهید شد. زیرا برند اچ پی از سخت افزارهای فلزی و بسیار پیشرفته در لپ تاپ‌های خود استفاده می‌کند که قطعا قیمت بیشتری نسبت به محصولات مشابه خواهد داشت. پس اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ با هزینه کم‌تر هستید که صرفه اقتصادی داشته باشد، لپ تاپ ایسوس برایتان بهتر خواهد بود.

11-ایسوس-و-اچ-پی

· مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی از نظر تنوع محصولات

در اخرین مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی، تنوع محصولات این دو برند را می‌سنجیم. هر دو برند ایسوس و اچ پی محصولات نسبتا متنوعی در بازار دارند و همواره می‌توان محصولات آن‌ها را با تنوع بالا مشاهده کرد. اما در این مورد برند اچ پی پیشرو است؛ به طوری که می‌توانید تنوع بالای لپ تاپ‌های اچ پی را مشاهده کنید و دستگاه‌هایی با مشخصات فنی و ویژگی‌های متفاوت از این برند بخرید. به صورت کلی اگر از نظر شرایط مالی مشکل خاصی ندارید، در مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی، توصیه می‌شود لپ تاپ اچ پی را اولویت خود قرار دهید. در غیر این صورت، می‌توانید محصولاتی عالی با قیمت بسیار مناسب را از برند ایسوس خریداری کنید.

مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی

12-مقایسه-لپ-تاپ-لنوو-و-اچ-پی

در حال حاضر برند لنوو و برند اچ پی رقابت بسیار سنگینی در بازار ایران دارند و هر کدام به اندازه‌‌ای محبوب است. اما اگر بخواهیم مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی را با نهایت دقت انجام دهیم، اوضاع فرق می‌کند و باید یکی را برتر از دیگری بدانیم. از آن جایی که هر کدام نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند که هر کدام تا حد زیادی برای مخاطبان ارزشمند است، مقایسه این لپ تاپ‌ها را با تمام جزئیات در اختیارتان می‌گذاریم.

لپ تاپ لنوو بهتر است یا لپ تاپ اچ پی؟

در ادامه، لپ تاپ لنوو و اچ پی را از هرنظر مقایسه می‌کنیم:

· مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی از نظر قدرت سخت افزاری

قدرت سخت افزار برند اچ پی در بازار لپ تاپ مشهور است و به عقیده بسیاری از افراد، آن را تنها می‌توان با برند اپل مقایسه کرد. در مقایسه لپ تاپ دو برند اچ پی و لنوو، قطعا برند اچ پی برنده خواهد بود؛ برند لنوو به هیچ عنوان نمی‌تواند از نظر قدرت سخت افزار با اچ پی رقابت کند. زیرا برند لنوو در محصولات خود از سخت افزارهایی پلاستیکی و ضعیف استفاده کرده تا قیمت آن‌ها در بازار کاهش یابد؛ اما برند اچ پی همواره سخت افزارهایی قدرتمند و فلزی تولید می‌کند و تمام محصولاتش از این سخت افزارها بهره‌مند هستند.

· مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی از نظر پشتیبانی در ایران

طبیعتا هیچ یک از کمپانی‌های آمریکایی نمی‌تواند خدمات پس از فروش و پشتیبانی برای مشتریان ایرانی خود ارائه دهد؛ زیرا کشور ایران توسط کشور آمریکا تحریم شده است و چنین چیزی فعلا امکان ندارد. اما از آن جایی که برند لنوو در کشور چین فعالیت می‌کند، قطعا در این مقایسه برتر خواهد بود. اگر فکری می‌کنید که شاید لپ تاپ شما دچار خرابی‌های فراوانی شود و استفاده خطرناکی از آن خواهید داشت، توصیه می‌کنیم لپ تاپ لنوو را اولویت خود قرار دهید.

13-لپ-تاپ-لنوو-بهتر-است-یا-لپ-تاپ-اچ-پی

· مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی از نظر صرفه اقتصادی

اگر در مقایسه لپ تاپ برندهای لنوو و اچ پی نگاهی به قیمت آن‌ها در بازار بیندازید، متوجه شدت گران قیمت بودن لپ تاپ‌های اچ پی می‌شوید. اما از این طرف همواره می‌توان لپ تاپ‌هایی ارزان قیمت از برند لنوو را مشاهده کرد که همگی دارای فناوری نسبتا قابل قبول و خوبی هستند. پس با قاطعیت می‌توانیم بگوییم در مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی، محصولات لنوو صرفه اقتصادی بسیار بیشتری نسبت به اچ پی دارند.

· مقایسه لپ تاپ لنوو و اچ پی از نظر تنوع محصولات

اگر از بازار لپ تاپ در جهان اطلاعات داشته باشید، می‌دانید که برند اچ پی نسخه‌های فراوانی از لپ تاپ‌های خود را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند؛ زیرا این برند سعی در جذب مشتری از تمام قشرهای جامعه جهانی را دارد. اما برند لنوو عموما محصولاتی تولید می‌کند که قشر متوسط جامعه توانایی خرید آن را داشته باشند و چندان محصولات خاصی در بازار ندارد. به همین دلیل برند اچ پی از این نظر، نسبت به برند لنوو برتر است.

مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی

14-مقایسه-لپ-تاپ-ایسر-و-اچ-پی

برندهای ایسر و اچ پی همواره قدرت بسیار زیادی در جلب نظر مخاطبان داشته‌اند و هر کدام تا حدود زیادی توانسته‌اند بازار لپ تاپ جهان را از آن خود کنند. به همین دلیل افراد همواره در انتخاب یکی از این موارد ناتوان هستند و نمی‌توانند این کار را بدون مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی انجام دهند. ما در بیلبیلک مقایسه لپ تاپ این دو برند را در اختیارتان می‌گذاریم و نظرات خودمان را با مطالعه جرئیات و کلیات هر کدام، برایتان بیان می‌کنیم. بهتر است در این مقایسه، تمام زوایا و معیارها را در نظر داشته باشید تا بتوانید گزینه‌ای را با منافع فراوان برگزینید.

لپ تاپ ایسر بهتر است یا لپ تاپ اچ پی؟

رسیدن به جوابی قاطع، تنها به یک چیز بستگی دارد؛ مقایسه دو برند از هرنظر:

· مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر قدرت سخت افزاری

لپ تاپ وسیله‌ای است که افراد آن را تا سال‌های طولانی استفاده می‌کنند و می‌تواند کاربرد طولانی مدتی در زندگی مصرف کنندگان داشته باشد. به همین دلیل ارزش و اهمیت قدرت سخت افزار در لپ تاپ افزایش می‌یابد و همواره باید به دنبال دستگاهی بود که فناوری بهتر و پیشرفته‌تری دارد. در مقایسه لپ تاپ‌ های موجود در بازار، متوجه می‌شوید که سخت افزارهای برند ایسر به هیچ عنوان با برند اچ پی قابل مقایسه نیست. زیرا برند آمریکایی اچ پی قدرت بالایی در تولید سخت افزارهایی دارد که بتواند تمام نرم افزارهای ممکن را پردازش کند و تا سال‌های طولانی کاربرد داشته باشد.

· مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر پشتیبانی در ایران

مهم نیست که شما چقدر از لپ تاپ خود مراقبت می‌کنید؛ بلکه شما روزی مجبور خواهید بود تا قطعاتی از لپ تاپ خودتان را تعویض کنید تا برخی از مشکلات آن رفع شوند. به همین دلیل باید پشتیبانی برند مورد نظرتان در ایران را یک معیار مهم برای خود در نظر بگیرید تا در صورت بروز این اتفاق، بتوانید تعویض قطعات را به خوبی انجام دهید. برند ایسر همواره پشتیبانی بی‌نظیری در ایران داشته است و به تمام مشتریان ایرانی خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد؛ پس می‌توان پیروز مقایسه لپ تاپ از این زاویه را برند ایسر دانست.

15-لپ-تاپ-ایسر-بهتر-است-یا-لپ-تاپ-اچ-پی

· مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر صرفه اقتصادی

قیمت محصولات وارداتی در بازار ایران، تا حدود زیادی به وضعیت روابط اقتصادی کشور ایران و کضور تولید کننده آن محصول باز می‌گردد. از آن جایی که ایسر چینی، و اچ پی آمریکایی است، طبیعتا محصولات برند ایسر بسیار ارزان قیمت‌تر از برند اچ پی هستند. زیرا در واردات لپ تاپ اچ پی، سودی بسیار نجومی به جیب واسطه‌ها و دلالان بزرگ می‌رود که باعث می‌شود قیمت بالایی در بازار ایران داشته باشند. اما برند ایسر در پروسه‌ای ساده‌تر به ایران می‌رسد و افراد می‌توانند محصولات آن را با قیمت بهتر و ارزان‌تری تهیه کنند.

· مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی از نظر تنوع محصولات

وقتی نوبت به مقایسه عملکرد برندها می‌رسد، برند اچ پی همواره در صدر لیست قرار دارد. اگر در مقایسه لپ تاپگ دقت داشته باشید، متوجه می‌شوید که برند اچ پی محصولات بسیار بیشتری نسبت به برند ایسر دارد تا بتوانیم ان را مقایسه کنیم. لپ تاپ‌های برند اچ پی در تنوع بسیار بالایی تولید می‌شوند و امروزه می‌توان لپ تاپ‌های اچ پی با سیستم متفاوت را در انواع مختلف مشاهده کرد. شاهد بودید که در مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی، هر کدام از دو نظر برتر هستند؛ پس تصمیم نهایی بر عهده شما است که چه معیارهایی را برای خود اولویت قرار داده‌اید.

مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس

16-مقایسه-لپ-تاپ-ایسر-و-ایسوس

در نهایت به مقایسه لپ تاپ دو هم وطن می‌رسیم. دو برند ایسر و ایسوس در کشور چین فعالیت می‌کنند و هر کدام میلیون‌ها مشتری وفادار در سرتاسر جهان دارند. البته مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس تا حدودی یک حرکت اشتباه است؛ زیرا هر کدام از یک نظر قدرتمند هستند و هیچ کدام برتر خاصی نسبت به دیگری ندارند. اما به هر حال برای این که بتوانید به یک انتخاب مناسب و خوب برسید، باید این دو برند را با جزئیات مقایسه کنید و یکی را بپسندید. در ادامه این دو برند را برایتان مقایسه می‌کنیم؛ سپس نمونه‌هایی از این برندها را برایتان نام می‌بریم.

لپ تاپ ایسر بهتر است یا لپ تاپ ایسوس؟

در مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس، به این نتایج برخورده‌ایم:

· مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس از نظر قدرت سخت افزاری

در بازار لپ تاپ همواره مشاهده کرده‌ایم که برند ایسر توانایی خود را در تولید و طراحی سخت افزارهایی پیشرفته و قدرتمند ثابت کرده است. البته برند ایسوس نیز توانایی طراحی و تولید بهتر سخت افزارها را دارد و می‌تواند لپ تاپ‌هایی با قدرت سخت افزاری بالایی تولید کند. اما در مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس از نظر قدرت سخت افزاری، می‌توان برند ایسر را برتر دانست. به عبارتی برند ایسر تولید کننده بهترین سخت افزارهای لپ تاپ در کشور چین می‌باشد.

· مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس از نظر پشتیبانی در ایران

قدرت پشتیبانی هر دو برند ایسر و ایسوس در بازار ایران بی‌نظیر است و هر کدام خدمات پس از فروش فوق العاده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. زیرا هر دو برندهایی چینی هستند که با توجه به ارتباط خوب و سالم اقتصادی کشور ایران و چین، هیچ مانعی در این پشتیبانی وجود ندارد. اما اگر بخواهیم یک مورد را برتر از دیگری بدانیم، برند ایسوس همواره در ارائه خدمات پس از فروش عالی در بازار مشهور بوده و از این نظر جزو برترین‌ها است. مقایسه لپ تاپ از نظر پشتیبانی یک نیاز اساسی است باید همواره در ذهن داشته باشید.

17-لپ-تاپ-ایسر-بهتر-است-یا-لپ-تاپ-ایسوس

· مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس از نظر صرفه اقتصادی

وقتی قدمت دو برند ایسر و ایسوس را بررسی می‌کنیم، متوجه ریشه و سابقه بسیار طولانی مدت برند ایسوس نسبت به برند ایسر می‌شویم. همین امر باعث شده در مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس، قیمت نسبتا بالای برند ایسوس نمایان باشد. به طور کلی لپ تاپ‌های ایسوس بسیار قدرتمند هستند و کیفیت بالایی دارند؛ اما وقتی صرفه اقتصادی این دو برند را مقایسه می‌کنیم، قطعا برند ایسر رتبه بالاتری نسبت به برند ایسوس خواهد داشت.

· مقایسه لپ تاپ ایسر و ایسوس از نظر تنوع محصولات

به آخرین زمینه مقایسه لپ تاپ این دو برند می‌رسیم که قطعا برای بسیاری از افراد ارزشمند است. تنوع محصولات برند ایسر نسبت به برند ایسوس بسیار بالاتر بوده و لپ تاپ‌های متنوعی از برند ایسر را می‌توان در بازار مشاهده کرد. این اتفاق باعث شده افراد همواره گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشند و بتوانند به خوبی معیارهای خود را در مقایسه لپ تاپ به کار گیرند. پس از این زاویه نیز برند ایسر برتری خاصی نسبت به برند ایسوس دارد.همچنین اگر علاقمند به موضوعات دیجیتال هستنید می‌توانید مقالات کالای دیجیتال بیلبیلک را مطالعه کنید.

مقایسه لپ تاپ های ایسوس

18-مقایسه-لپ-تاپ-های-ایسوس

حال که به طور کامل مقایسه لپ تاپ برندهای مختلف را رو در روی هم مطالعه کردید، شاید به دنبال یافتن بهترین لپ تاپ‌های هر کدام از این برندها باشید. به همین دلیل مقایسه لپ تاپ های ایسوس را برایتان شرح می‌دهیم و بهترین محصولات برند ایسوس را به خوبی تحلیل می‌کنیم. برند ایسوس یک تولید کننده چینی لپ تاپ و دستگاه‌های هوشمند است که محصولات متنوعی دارد. برخی از لپ تاپ های برند ایسوس که به خوبی قدرت خود را اثبات کرده‌اند و مصرف کنندگان اکثرا از آن‌ها راضی بوده‌اند را برایتان شرح می‌دهیم.

پیشنهادی  ارزان ترین لپ تاپ های ایسر را بشناسید! 💻 + 3 مورد ارزان ترین لپ تاپ ایسر

مقایسه لپ تاپ های ایسوس؛ لپ تاپ Asus VivoBook S533EQ – A

19-Asus-VivoBook-S533EQ---A

در ادامه مقایسه لپ تاپ های ایسوس، یکی از برترین محصولات این برند را برایتان شرح می‌دهیم. مدل ذکر شده از برند ایسوس، یکی از محبوب‌ترین لپ تاپ‌های ایسوس شمرده می‌شود که افراد زیادی تا به حال آن را برای خود خریداری کرده‌اند. این لپ تاپ یک محصول گران قیمت با بالاترین قدرت سخت افزاری ممکن است که می‌تواند به خوبی تمام نیازهای تعریف شده و حتی بیشتر از آن را تامین کند. این لپ تاپ به طور کلی یک ابر قدرت در صنعت لپ تاپ و رایانه می‌باشد که در لیست برترین محصولات رونمایی شده در سال 2020 حضور داشت.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم: 18GB
 • حافظه داخلی: 1TB
 • شارژ دهی:5H
 • وزن:8KG
 • امکانات جانبی: سنسور تشخیص چهره
 • قیمت در 1400/7/23: 32.500.000 تومان – سی و دو میلیون و پانصد هزار تومان

مقایسه لپ تاپ های ایسوس؛ لپ تاپ Asus VivoBook R521JB

20-Asus-VivoBook-R521JB

دومین مدل از برند ایسوس که می‌خواهیم در مقایسه لپ تاپ برایتان معرفی کنیم، VivoBook R521JB است که یک محصول میان رده و مناسب برای افراد تلقی می‌شود. این لپ تاپ طراحی زیبایی دارد و به خوبی توانسته نظر مخاطبان را به سوی خود جلب کند. زیرا با وجود قیمت شدیدا مناسبی که برای تعیین شده است، سخت افزارهای بسیار قدرتمندی دارد و می‌توان آن را کاملا مناسب برای تمام افراد شمرد. با توجه به وضعیت ارز و اقتصاد در کشور ایران، این محصول همواره یکی از گزینه‌های مناسب و بسیار محبوب بین مخاطبان شمرده می‌شود.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:4GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:3H
 • وزن:9KG
 • قیمت در 1400/7/23: 14.500.000 تومان – چهار ده میلیون و پانصد هزار تومان

مقایسه لپ تاپ های ایسوس لپ تاپ Asus X543MA-GQ1304

21-Asus-X543MA-GQ1304

و در نهایت، به آخرین مورد از مقایسه لپ تاپ ایسوس می‌رسیم. برای این که در مقایسه لپ تاپ مناسب برای خود انواع گزینه‌ها را داشته باشید و بتوانید مناسب‌ترین مورد را برای خود برگزینید، یک محصول نسبتا ارزان قیمت برایتان معرفی می‌کنیم. به طور کلی این را بدانید که سری X لپ تاپ‌های ایسوس همواره قیمت بسیار مناسبی نسبت به قابلیت‌هایشان دارند. پس اگر به دنبال خرید لپ تاپ ایسوس ارزان قیمت هستید، توصیه می‌شود مورد ذکر شده را از اولین اولویت‌های خود قرار دهید. اگر مشخصات این لپ تاپ را مطالعه کنید، متوجه ارش و اهمیت بالای این محصول می‌شوید.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم: 4GB
 • حافظه داخلی: 1TB
 • شارژ دهی: 5H
 • وزن: 9KG
 • قیمت در 1400/7/23: 9.000.000 تومان – نه میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های ایسر

22-مقایسه-لپ-تاپ-های-ایسر

همواره در بین برترین لپ تاپ‌های جهان می‌توان برند ایسر را به صورت برجسته و نمایان مشاهده کرد. زیرا این برند چینی توانسته با تولیدات سخت افزارهایی قدرتمند و بی‌همتا در کل کشور چین، خود را به عنوان یکی از برترین‌های صنعت تکنولوژی به جهان معرفی کند. در مقایسه لپ تاپ های ایسر، می‌توانید به سخت افزارهای هر کدام از محصولات آن اطمینان کامل داشته باشید و گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید. به همین دلیل دور از ذهن نیست که مخاطبان به دنبال مقایسه لپ تاپ های ایسر نیز هستند تا یک خرید قاطعانه داشته باشند. در ادامه، می‌توانید مقایسه لپ تاپ‌ های این برند را مشاهده کنید.

مقایسه لپ تاپ های ایسر؛ لپ تاپ Acer Nitro 5

23-Acer-Nitro-5

اولین مورد برای مقایسه لپ تاپ های ایسر، نترو 5 نام دارد که یک اختراع بزرگ در سطح خودش به شمار می‌رود. این لپ تاپ به دلیل سخت افزارهای فوق العاده و قدرتمندی که دارد، می‌تواند بهترین انتخاب برای گیم بازی کردن و انجام سنگین‌ترین فعالیت‌ها باشد. لپ تاپ ایسر نیترو 5 امروزه جزو محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین محصولات برند ایسر محسوب می‌شود و قطعا تمام افراد آرزوی خرید این لپ تاپ را دارند. اما با توجه به قیمت بالایی که برند ایسر برای آن در نظر گرفته است، تنها افراید می‌توانند آن را خریداری کنند که توانایی مالی خوبی دارند. طبیعتا لپ تاپ نیترو 5 در مقایسه لپ تاپ های ایسر از برترین‌های جهان خواهد بود.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:12GB
 • حافظه داخلی:256TB
 • شارژ دهی:3H
 • وزن:3KG
 • امکانات جانبی: سخت افزارهای مختص گیمینگ
 • قیمت در 1400/7/23: 39.000.000 تومان – سی و نه میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های ایسر؛ لپ تاپ Acer Aspire7

24-Acer-Aspire7

مدل‌های Aspire از برند ایسر توانسته‌اند عملکرد و بازخوردهای خوبی از خود در بازار لپ تاپ نشان دهند. این لپ تاپ می‌تواند مجددا یکی از برترین‌ها در مقایسه لپ تاپ های ایسر باشد. این لپ تاپ یک سیستم بسیار خوب و مناسب برای افرادی است که می‌خواهند فعالیت‌هایی طولانی مدت با نرم افزارهای سنگین انجام دهند و به دنبال یک لپ تاپ قدرتمند هستند. برای این افراد مقایسه لپ تاپ ذکر شده با محصولات مشابه بسیار جذاب خواهد بود و توصیه می‌شود حتما مشخصات این لپ تاپ را مطالعه کنید. مقایسه لپ تاپ با مشخصات و اطلاعات کامل بسیار ارزشمند و مفید می‌باشد.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:4H
 • صفحه نمایش: 15.6 اینچ
 • قیمت در1400/7/23: 20.000.000 تومان – بیست و هفت میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های ایسر؛ لپ تاپ Acer Aspire A315-42-R5UA

25-Acer-Aspire-A315-42-R5UA

در نهایت به آخرین گزینه در مقایسه لپ تاپ برند ایسر می‌رسیم؛ برای این که بتوانید این مقایسه را با گزینه‌های متنوع انجام دهید، این لپ تاپ ارزان قیمت و شدیدا مناسب را برایتا معرفی می‌کنیم. این لپ تاپ با وجود قیمت بسیار ارزانی که دارد، سخت افزارها و سیستم بسیار پر قدرتی در آن به کار رفته است تا یکی از اولویت‌های نخستین افرادی باشد که به دنبال یک گزینه ارزان قیمت هستند. شرکت ایسر پیش از این نیز موفق شده است تا توانایی خود را در طراحی و تولید لپ تاپ های ارزان قیمت و قابل قبول اثبات کند. با مطالعه مشخصات این لپ تاپ، متوجه تنوع بالای برند ایسر در تولید لپ تاپ خواهید شد.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:4GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:4H
 • وزن:2KG
 • قیمت در 1400/7/23: 12.000.000 تومان – دوازده میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های اچ پی

26-مقایسه-لپ-تاپ-های-اچ-پی

نوبت به برند اچ پی می‌رسد تا محصولات فوق العاده آن را با یکدیگر مقایسه کنیم. از آن جایی که برند اچ پی یک شرکت آمریکایی است و توانایی بالایی در تولید سخت افزارهای قدرتمند و هوشمند دارد، تمام جهان علاقه خود را به مقایسه لپ تاپ های اچ پی نشان داده است. اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ مناسب و با کیفیت برای خود هستید و قدرت سخت افزارهای آن اهمیت زیادی برایتان دارد، توصیه می‌شود این متن را به خوبی مطالعه کنید. زیرا مقایسه لپ تاپ‌ های این برند را با تمام جزئیات نمی‌توانید جایی به غیر از بیلبیلک بیابید.

مقایسه لپ تاپ های اچ پی؛ لپ تاپ HP Pavilion 15-dk1056wm

27-HP-Pavilion-15-dk1056wm

از آن جایی که همواره خرید لپ تاپ گیمینگ بیشترین طرفدار را در بازار رایانه دارند و مقایسه لپ تاپ های گیمینگ برای تمام افراد جذاب است، به یکی از برترین لپ تاپ های گیمینگ برند اچ پی می‌پردازیم. این لپ تاپ در مقایسه لپ تاپ های گیمینگ، کم‌ترین قیمت را میان رقبا و محصولات مشابه را دارد. با توجه به سخت افزارهای قدرتمند و صفحه نمایش جذاب، می‌توان گفت لپ تاپ اچ پی Pavilion یکی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ در جهان است. از محدودیت این لپ تاپ به قدری می‌توان گفت که امروزه هزاران نسخه از آن در دستان گیمرهای حرفه‌ای ایرانی وجود دارد.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:256GB
 • شارژ دهی:4H
 • وزن:2KG
 • امکانات جانبی: صفحه نمایش فول اچ دی
 • قیمت در1400/7/23: 27.000.000 تومان – بیست و هفت میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های اچ پی؛ لپ تاپ HP G7-R3C 255

28-HP-G7-R3C-255

در دومین بخش از مقایسه لپ تاپ و محصولات اچ پی، به مدل G7-R3C می‌رسیم. این لپ تاپ با توجه به سخت افزارها و برند بسیار سطح بالایی که دارد، بسیار مناسب و معقول قیمت گذاری شده است و برای خریدن می‌ارزد. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ از برند اچ پی هستید و نمی‌دانید کدام مورد می‌تواند برایتان مفید واقع شود، حتما این مدل را یکی از گزینه‌های برتر خود در نظر بگیرید. زیرا تمام محصولات مشابه با وجود این که سرعت و قدرت این لپ تاپ را ندارند، اما بازهم با قیمتی چندین برابر این لپ تاپ به فروش می‌رسند.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:256TB
 • شارژ دهی:3H
 • وزن:2KG
 • امکانات جانبی: بدنه مقاوم و ضدخش
 • قیمت در 1400/7/23: 15.500.000 تومان – پانزده میلیون و پانصد هزار تومان

مقایسه لپ تاپ های اچ پی؛ لپ تاپ HP G7-R3A 255

مدل ذکر شده از لپ تاپ برند اچ پی، در پایین‌تر از رتبه گزینه قبلی قرار دارد و محصولی مشابه آن به شمار می‌رود. این لپ تاپ نیز همانند موارد قبلی ارزش خرید را دارد و می‌توان با نهایت اطمینان به سخت افزارها و کارایی که در آن کار گذاشته شده، خرید آن را انجام داد. به همین دلیل است که همواره توصیه می‌شود در مقایسه لپ تاپ، توجه زیادی به این لپ تاپ داشته باشید. چرا که شما می‌توانید تمام نیازهای روزمره خود را با این لپ تاپ تامین کنید و از امکانات و سخت افزارهای فوق العاده آن بهره‌مند شوید.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:3H
 • وزن:2KG
 • امکانات جانبی: بدنه مقاوم و ضدخش
 • قیمت در 1400/7/23:: 13.000.000 تومان – سیزده میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های لنوو

30-مقایسه-لپ-تاپ-های-لنوو

مطمئنا تا به حال صدها بار محصولات برند لنوو را در ایران دیده‌اید و تا به حال با آن کار کرده‌اید. زیرا برند لنوو در کشور چین به صورت گسترده و وسیع، لپ تاپ و محصولات الکترونیکی هوشمند را تولید می‌کند و در ایران طرفداران بسیاری دارد. این برند اکثرا به دلیل تولید محصولاتی با صرفه و ارزشمند مشهور است و عموما لپ تاپ‌‌هایی با قیمت معقول به بازار عرضه می‌کند. از آن جایی که قطعا تمام افراد به دنبال لپ تاپ‌هایی قدرتمند و ارزان قیمت هستند، توصیه می‌کنیم مقایسه لپ تاپ های لنوو را تا انتها بخوانید.

مقایسه لپ تاپ های لنوو؛ لپ تاپ Lenovo IdeaPad 5-A

31-Lenovo-IdeaPad-5-A

برای این که از همان ابتدا تنوع کیفیت محصولات لنوو را متوجه شوید، یکی از گران قیمت‌ترین و بهترین لپ تاپ ها لنوو را برایتان شرح می‌دهیم. این دستگاه دارای سیستم سخت افزاری فوق العاده قدرتمندی است که باعث شده بتوانید از آن در انجام تمام کارهای ممکن استفاده کنید و هیچ گونه کم‌بودی نداشته باشید. زیرا برند لنوو همواره سعی بر این دارد که محصولاتی با کیفیت و کاربرد بیشتر نسبت به قیمتشان تولید کند و نیازهای مخاطب به صورت کامل تامین شود. به همین دلیل این لپ تاپ تولید شده و امروزه در ویترین فروشگاه‌های بزرگ لپ تاپ قابل مشاهده است.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:16GB
 • حافظه داخلی:256TB
 • شارژ دهی:11H
 • وزن:66KG
 • امکانات جانبی: صفحه نمایش خارق العاده
 • قیمت در 1400/7/23: 30.000.000 تومان – سی میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های لنوو؛ لپ تاپ Lenovo Ideapad 330 – NXB

32-Lenovo-Ideapad-330-–-NXB

در بازار لپ تاپ همواره مشاهده می‌شود که افراد به لپ تاپ‌های مقرون به صرفه و در عین حال گیشرفته علاقه شدیدی نشان می‌دهند. در راستای این اتفاق، برند لنوو این لپ تاپ را برای مشریان خود طراحی و تولید کرده و امروزه آن را در اختیار افراد گذاشته است. برای کشف پتانسیل و ارزش چنین محصولات خاصی، مقایسه لپ تاپ های موجود در بازار بهترین و ساده‌ترین شیوه به شمار می‌رود. به همین دلیل عادی است که به دنبال مطالعه مشخصات این لپ تاپ به صورت مختصر باشید؛ این اطلاعات را به صورت تمام و کمال در اختیارتان می‌گذاریم.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:5H
 • وزن:2KG
 • قیمت در1400/7/23:   10.200.000 تومان – ده میلیون و دویس هزار تومان

مقایسه لپ تاپ های لنوو؛ لپ تاپ Lenovo Ideapad 330 – E

33-Lenovo-Ideapad-330-–-E

در مرحله بعدی مقایسه لپ تاپ های لنوو، نوبت به معرفی این محصول می‌رسد. همان طور که انتظار می‌رفت، لنوو در ساخت این لپ تاپ ارزان قیمت به قدری تواضع به خرج داده و سخت افزارهای قدرتمندی در آن نصب کرده است که باعث شده امروزه هزاران نفر آن را برای خود خریداری کنند. تولید لپ تاپ ذکر شده اختصاصا برای افرادی است که توانایی مالی متوسطی دارد و نمی‌توانند مبلغ زیادی برای لپ تاپ‌های پیشرفته و قدرتمند بپردازند؛ در نتیجه می‌توانند با پرداخت حداقل هزینه، از حداکثر امکانات مورد نیاز خود بهره‌مند شوند.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:4GB
 • حافظه داخلی:1TB
 • شارژ دهی:5H
 • وزن:2KG
 • قیمت در 1400/7/23: 9.200.000 تومان – نه میلیون و دویست هزار تومان

مقایسه لپ تاپ های اپل (مقایسه مک بوک ها)

34-مقایسه-لپ-تاپ-های-اپل

امروزه هیچ‌کسی در جامعه وجود ندارد که برند اپل را نشناسد؛ برند گران قیمت آمریکایی که تولیدکننده بهترین دستگاه‌های هوشمند در جهان است و هر کسی توانایی خرید محصولات آن را ندارد. با توجه به موفقیت چشم گیر این برند، دور از ذهن نیست تولیدات لپ تاپ را نیز به صورت گسترده انجام دهد. به دلیل محصولات فوق العاده قدرتمندی که برند اپل تولید می‌کند، افراد همواره به مقایسه لپ تاپ های اپل علاقه‌مند هستند و مشخصات هر کدام از آن‌ها را بررسی می‌کنند. اگر توانایی خرید لپ تاپ اپل را دارید، توصیه می‌کنیم مقایسه لپ تاپ های اپل را در زیر از دست ندهید.

پیشنهادی  معرفی هدفون سنهایزر مومنتوم + انواع و قیمت سنهایزر مومنتوم

مقایسه لپ تاپ های اپل؛ لپ تاپ Apple MacBook Pro MYDC2 2020

35-Apple-MacBook-Pro-MYDC2-2020

با وجود این که قیمت محصولات برند اپل چندین برابر محصولات مشابه است و از نظر اکثر افراد ارزش خرید را ندارند، اما همواره پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین دستگاه‌های جهان را به جهان عرضه می‌کند. زیرا شما با خرید لپ تاپ اپل، قطعا از کیفیت و قدرت آن اطمینان خالص دارید. لپ تاپ MacBook Pro یکی از قدرت‌مندترین دستگاه‌های موجود در بازار لپ تاپ جهان است که قطعا پیروز مقایسه لپ تاپ های اپل در این بخش خواهد بود. البته طبیعتا تنها اقلیت جامعه که توانایی خرید چنین دستگاه گران قیمتی را دارند، می‌توانن آن را برای خود خریداری کنند.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:512GB
 • شارژ دهی:17H
 • وزن:4KG
 • امکانات جانبی: دو میکروفون جداگانه، بلوتوث
 • قیمت در 1400/7/23: 44.000.000 تومان – چهل و چهار میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های اپل؛ لپ تاپ Apple MacBook Air MGN73 2020

36-Apple-MacBook-Air-MGN73-2020

حال که عظمت و قدرت یکی از بهترین لپ تاپ های اپل را مشاهده کردید، می‌دانید که محصولات اپل کاملا قابل اطمینان هستند. مورد بعدی که می‌خواهیم برای مقایسه لپ تاپ معرفی کنیم، مورد دیگری از سری لپ تاپ های مک بوک است و محبوبیت خاصی در بازار لپ تاپ دارد. این لپ تاپ با ظرافت تمام تولید شده و یک لپ تاپ بسیار سبک و جذاب برای مصرف کنندگان است. توصیه می‌شود که اگر به دنبال یک لپ تاپ قدرت‌مند هستید تا آن را تا سال‌های سال استفاده کنید، این مورد را جزو اولویت‌های ابتدایی برای خود قرار دهید و به هیچ وجه ارزش و قدرت آن را فراموش نکنید.

مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:512GB
 • شارژ دهی:15H
 • وزن:29KG
 • قیمت در 1400/7/23: 36.000.000 تومان – سی و شش میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ های اپل؛ لپ تاپ Apple MacBook Air MGN63 2020

37-Apple-MacBook-Air-MGN63-2020

به طور کلی برند اپل هیچ محصول ارزان قیمت یا میان رده‌ای ندارد که برایتان شرح دهیم؛ اما اپل مک بوک ذکر شده، یک لپ تاپ مناسب و فوق العاده به شمار می‌رود که قیمتی معقول‌تر، نسبت به باقی مک بوک‌ها، دارد. این محصول نیز مانند تمام محصولات اپل می‌تواند تا سال‌های سال برایتان مفید باشد و سنگین‌ترین نرم افزارها را تا چندین سال اجرا کند. امروزه هزاران نسخه از این لپ تاپ در سرتاسر ایران وجود دارد؛ عده کثیری از مصرف کنندگان این لپ تاپ، خرید آن را برای تمام مخاطبان پیشنهاد می‌کنند و عموما همگی رضایت کامل از آن دارند.

 مشخصات لپ تاپ

 • حافظه رم:8GB
 • حافظه داخلی:256GB
 • شارژ دهی:15H
 • وزن:29KG
 • امکانات جانبی: بلوتوث
 • قیمت در 1400/7/23: 31.000.000 تومان – سی و یک میلیون تومان

مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر

38-مقایسه-لپ-تاپ-با-کامپیوتر

افرادی که به دنبال یک سیستم رایانه‌ای برای خود هستند تا نیازهای روزمره خود را با آن رفع کنند، همواره در یک دو راهی بزرگ قرار می‌گیرند؛ لپ تاپ یا کامپیوتر؟ زیرا هردوی آن‌ها می‌توانند برای افراد مفید باشند و چندان تفاوت برجسته‌ای میان آن‌ها دیده نمی‌شود. حتی در مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر نیز نمی‌توان به یک نتیجه قطعی و نمایان رسید که یکی از آن‌ها برتر از دیگری است. اگر شما هم می‌خواهید یک رایانه برای خود بخرید و نمی‌دانید که کدام یک برایتان بهتر خواهد بود، توصیه می‌شود این مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر را تا انتها مطالعه کنید؛ زیرا مقایسه‌ای از تمام زوایا در اختیارتان می‌گذاریم.

لپ تاپ بهتر است یا کامپیوتر؟

طبیعی است که در ابتدای خرید لپ تاپ یا کامپیوتر برای خود، این سوال را از خود بپرسید. اما به هیچ وجه نمی‌توانیم یک جواب قاطع برای آن در نظر بگیریم؛ زیرا هر کدام از این موارد طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارند و میلیون‌ها نسخه از هر کدام در تمام کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس می‌توان گفت جواب این سوال برای هر کدام از افراد متفاوت است و جواب معینی ندارد. به همین دلیل، مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر را با تمام جزئیات و تمام زوایا بررسی می‌کنیم تا به یک جواب قاطع برای خودتان برسید.

نقاط قوت کامپیوتر در مقایسه با لپ تاپ

39-نقاط-قوت-کامپیوتر

· قدرت سخت افزاری

قدرت سخت افزاری کامپیوتر همواره بالاتر از لپ تاپ است. زیرا همواره کامپیوتر فضای بیشتری برای خرید و استفاده از انواع سخت افزار را دارد و برندها می‌توانند بدون محدودیت مکانی، سخت افزارهای دلخواه خود را در کامیپوتر کار بگذارند. اگر به دنبال یک رایانه با سخت افزارهای قدرت‌متند هستید تا نرم افزارهایی سنگین و حجیم را در آن اجرا کنید، توصیه می‌شود کامپیوتر را نخستین اولویت خود در نظر بگیرید.

· ارتقاء و تعمیرات

دنیای تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و تمام رایانه‌های جهان نیاز به ارتقاء دارند تا بتوانند بهتر از قبل کار کنند. این کار در کامپیوتر بسیار ساده و ممکن است؛ به طوری که افراد می‌توانند سخت افزارهای جدید و قدرتمندی برای کیس کامپیوتر خود خریداری کنند. همچنین اگر کیس کامپیوتر به هر گونه مشکلی بر خورد، می‌توان به سادگی آن را تعمیر کرد و هیچ نگرانی در مورد پیدا نشدن قطعات وجود ندارد. در مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر به صورت رو در رو، کامپیوتر در تعمیرات و ارتقاء عملکرد بهتری از خود به جای گذاشته است.

· استهلاک و داغی سخت افزار

وقتی در یک رایانه با نرم افزارهایی سنگین به صورت مداوم کار می‌کنید، طبیعی است که سخت افزارهای آن داغ خواهند شد. برای این که از داغ شدن سخت افزارهای لپ تاپ جلوگیری کنید، باید یک فن جداگانه برای آن بخرید؛ اما عموما کامپیوترها از یک فن اتوماتیک بهره‌مند هستند. به طوری که اگر سخت افزارهای اصلی کامپیوتر شما داغ شوند، این فن شروع به کار می‌کند و داغی این سخت افزارها در سریع‌ترین زمان از بین می‌رود. این اتفاق باعث می‌شود در مقایسه لپ تاپ با کامپیوتر، استهلاک قطعات و سخت افزارهای کامپیوتر بسیار پایین‌تر از لپ تاپ باشد.

نقاط قوت لپ تاپ

40-نقاط-قوت-لپ-تاپ

· دسترسی و استفاده آسان

شما برای این که بتوانید از کامپیوتر خود استفاده کنید، باید تجهیزات و سخت افزارهای آن را در خانه نصب کرده و تمام آن‌ها را به برق متصل سازید. اما این محدودیت در لپ تاپ وجود ندارد و شما می‌توانید از لپ تاپ خود در هر زمان و مکانی استفاده کنید. به همین دلیل است که افراد شاغل که می‌خواهند به رایانه خود در دفتر کار دسترسی داشته باشند، لپ تاپ را اولویت خود قرار می‌دهند. در مقایسه لپ تاپ با کامیپوتر از نظر سهولت استفاده، لپ تاپ پیروز میدان است.

· سبک و ظریف

با وجود این که لپ تاپ می‌تواند تمام کارهای کامپیوتر را انجام دهد و حتی در مواقعی سیستم قدرت‌مندتری از آن دارد، اما وزن آن بسیار سبک است. به صورتی که می‌توانید آن را در کیف گذاشته و با خود به محل کار یا دانشگاه ببرید. ظرافت و وزن سبک لپ تاپ برای بسیاری از افراد حائر اهمیت است. شما می‌توانید سبک‌ترین لپ تاپ‌ها را در بخش مقایسه لپ تاپ این مطلب بیلبیلک مشاهده کنید.

· تولیدکنندگان مطرح

اگر نگاهی به بخش‌های قبلی مقایسه لپ تاپ بیندازید، متوجه می‌شوید که چه برندهای معتبر و مطرحی در جهان لپ تاپ را تولید می‌کنند. قطعا این ویژگی برای بسیار از مردم در جهان ارزشمند است؛ زیرا شرکت‌هایی مانند اپل و اچ پی همواره محصولاتی با کیفیت و قدرتمند را در سرتاسر جهان عرضه کرده‌اند و می‌توان به محصولات آن‌ها اطمینان داشت. در حال حاضر برخی از لپ تاپ‌ها در بازار موجود است که به دست بزرگ‌ترین برندهای جهان تولید شده‌اند و قدرت و سرعت بسیار بالاتری نسبت به کامپیوترها دارند.

مقایسه لپ تاپ نو و استوک

41-مقایسه-لپ-تاپ-نو-و-استوک

به آخرین بخش از این مقاله مقایسه لپ تاپ می‌رسیم؛ در این بخش، یکی از جنجالی‌ترین و داغ‌ترین مقایسه‌های لپ تاپ را برایتان شرح می‌دهیم. هر کسی که بخواهد برای خود لپ تاپ بخرد، قطعا بین لپ تاپ استوک و لپ تاپ نو تردید خواهد داشت. زیرا مقایسه لپ تاپ نو و استوک بسیار دشوار است و به هیچ وجه نمی‌توان جوابی قاطع با دلیلی مشخص برای آن اعلام کرد. با توجه به این که تمام مخاطبان در بین این دو گزینه مردد هستند، ما در بیلبیلک مقایسه لپ تاپ نو و استوک را به صورت کامل در اختیارتان می‌گذاریم.

مقایسه لپ تاپ استوک و نو؛ لپ تاپ استوک چیست؟

بر خلاف تصورات، لپ تاپ استوک صرفا به دستگاه‌های دست دوم گفته نمی‌شود. در کشورهای خارجی، برندهای معتبر تولید کننده لپ تاپ محصولات مرجوعی خود را به صورت حرفه‌ای تعمیر و تست می‌کنند و آن را با قیمتی کم‌تر از قیمت لپ تاپ نو به فروش می‌رسانند. یعنی پ تاپ‌های استوک کم‌تر از 1 ماه استفاده شده و حتی در مواردی کاملا نو است و فقط آن را از جعبه خارج کرده‌اند. به عبارتی یک لپ تاپ استوک می‌تواند دست دوم باشد، و یا کاملا نو و دست نخورده با قیمتی ارزان به حراج گذاشته شود. امروزه بازار خرید لپ تاپ استوک در کشور ایران بسیار داغ است.

مزایای خرید لپ تاپ استوک در مقایسه با لپ تاپ نو

حال که در خرید لپ تاپ استوک و نو مردد هستید، ابتدا مزایای خرید لپ تاپ استوک را برایتان شرح می‌دهیم:

· قیمت مناسب

با وجود این که لپ تاپ استوک همان لپ تاپ اصل است که کم‌تر از 1 ماه استفاده شده و سلامت کامل دارد، اما با قیمتی بسیار ارزان‌تر از آکبند به فروش می‌رسد. به طوری که افراد همواره به دنبال خرید لپ تاپ آکبند محصولات مورد نظرشان هستند تا با کم‌ترین هزینه بتوانند آن را برای خود بخرند. در مقایسه لپ تاپ نو و استوک، قطعا لپ تاپ استوک از نظر قیمت برنده خواهد بود. اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ گران قیمت با قیمت کم هستید، خرید لپ تاپ استوک بهترین شیوه است.

· کم کارکرد

همان طور که ذکر شد، لپ تاپ استوک یک دستگاه کارکرده است که نوعی لپ تاپ دست دوم محسوب می‌شود. اما لپ تاپ استوک کارکرد بسیار کوتاه مدتی دارد و نهایتا 1 ماه از آن استفاده شده است. زیرا مدت زمان فرصت افراد برای برگرداندن کالا به تولید کننده لپ تاپ، 1 ماه می‌باشد و پس از گذشت این یک ماه دیگر لپ تاپ استوک به شمار نمی‌رود.

· قابلیت ارتقاء

وقتی لپ تاپ‌ها به برند ارجاع پیدا می‌کنند و از دست مصرف کنندگان برمی‌گردند، شرکت‌ها آن را تعمیر کرده و قطعات سالم را جاگزین قطعات خراب آن می‌کنند. با این اتفاق خریداران لپ تاپ استوک دیگر هیچ دغدغه‌ای در رابطه با باز شدن لپ تاپ‌شان ندارند و می‌توانند به سادگی تمام سخت افزارهای مورد نظرشان را عوض کنند تا قدرت سخت افزاری‌اش افزایش یابد. چنین قابلیت‌هایی را تنها در مقایسه لپ تاپ نو و استوک مشاهده می‌کنید؛ زیرا چنین امکانی در لپ تاپ نو وجود ندارد. نگاهی به نقاط قوت و مفهوم لپ تاپ نو نیز بیندازیم.

مقایسه لپ تاپ استوک و نو؛ لپ تاپ نو چیست؟

42-لپ-تاپ-نو-چیست؟

حال که به صورت کامل با لپ تاپ استوک آشنا شدید، بهتر است توضیح مختصری از لپ تاپ نو را نیز مطالعه کنید؛ هر چند امروزه کم‌تر کسی مفهوم لپ تاپ نو را متوجه نمی‌شود. لپ تاپ نو در واقع همان محصولی است که یک برند تولید کننده لپ تاپ آن را در بسته بندی آکبند به شما تحویل می‌دهد. عموما گران قیمت‌ترین قیمت یک محصول، نسخه نو آن است که از جعبه در نیامده و به صورت کاملا آکبند در اختیار خریداران گذاشته می‌شود. پیش از این مقایسه لپ تاپ‌ های نو را در این مطلب مطالعه کردید.

مزایای خرید لپ تاپ نو در مقایسه با لپ تاپ استوک

عمده افراد تجربه خرید لپ تاپ نو را داشته‌اند و می‌دانند باز کردن جعبه لپ تاپ نو تا چه اندازه لذت بخش است. در ادامه مزایای این خرید را نیز برایتان شرح می‌دهیم تا فواید این کار را نیز بدانید:

· اطمینان بیشتر

وقتی یک برند معتبر و میلیاردی محصول خریداری شده شما را به صورت آکبند و کاملا سالم تحویل شما می‌دهد، قطعا اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت. زیرا لپ تاپ استوک قبل از شما توسط یک فرد دیگر مرجوعی خورده و این دلیل می‌تواند عملکرد ضعیف و خرابی یکی از قطعات لپ تاپ باشد. به همن دلیل عموما افراد برای این که بتوانند با خیال راحت و اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند، خرید لپ تاپ نو را به لپ تاپ استوک ترجیح می‌دهند. اگر شما هم به دنبال خرید لپ تاپ نو هستید، دیگر نیازی به مقایسه لپ تاپ نو و استوک ندارید.

· توانایی خرید تمام نسخه‌های موجود لپ تاپ

لپ تاپ‌ها توسط تولید کنندگان در نسخه‌ها و رنگ‌های متنوع تولید و عرضه می‌شوند تا افراد بتوانند مورد دلخواه خود را خریداری کنند. اما لپ تاپ استوک بستگی به فرصتی دارد که برای شما پیش آمده است و نمی‌توانید گزینه دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید. پس اگر فقط به دنبال خرید یک لپ تاپ خاص هستید و موارد دیگر را نمی‌پسندید، لپ تاپ نو بخرید.

· گارانتی

در نهایت، به آخرین مورد در این مطلب مقایسه لپ تاپ می‌رسیم. قطعا هر آن ممکن است یک لپ تاپ حتی در برندهای معتبر به صورت ناقص و معیوب وارد بازار شود که مصرف کننده در دو ماه بعدی استفاده از آن، عیب آن را احساس کند. برای این موارد، برند تولید کننده لپ تاپ گارانتی مشخصی برای محصولات خود در نظر می‌گیرد؛ اگر قبل از اتمام گارانتی در لپ تاپ مشکلی ایجاد شود که مصرف کننده هیچ نقشی در به وجود آمدن آن ندارد، محصول تعمیر یا تعویض می‌شود. در حالی که در خرید لپ تاپ استوک امکان استفاده از گارانتی وجود ندارد.

43-مقایسه-لپ-تاپ-برای-من

مقایسه لپ تاپ، کلید خرید لپ تاپ ایده‌آل!

حال که به اصول کامل مقایسه لپ تاپ تسلط دارید، باید بدانید این اصول تا چه حدی می‌توانند به شمار در خرید لپ تاپ کمک کنند. وجود ده‌ها برند مشهور باعث شده تا شما راهی حز مقایسه لپ تاپ برای داشتن انتخابی ایده‌آل و مطلوب نداشته باشید. چنانچه در خرید و مقایسه لپ تاپ تردید دارید و می‌خواهید اطلاعاتی کامل از لپ تاپ های ایده‌آل کسب کنید، رسانه مستقل بیلبیلک همواره در کنار شما خواهد بود. راهنمای خرید لپ تاپ بیلبیلک برای داشتن یک خرید جذاب و لذت‌بخش، در اختیار شما قرار دارد.

رسانه مستقل بیلبیلک؛ بهترین سایت مقایسه لپ تاپ در ایران!

از آن جایی که اکثر کاربران به دنبال بهترین سایت مقایسه لپ تاپ در ایران هستند، بهتر است توضیحات مختصری از رسانه مستقل بیلبیلک در اختیار شما قرار دهیم. رسانه بیلبیلک به عنوان یک منبع بزرگ مقایسه، بررسی، معرفی و راهنمای خرید کالاهای مختلف در ایران فعالیت می‌کند. همان طور که از طول این مقاله می‌توان متوجه شد، عوامل بیلبیلک سعی دارند تا مطالبی جامع و کامل در اختیار کاربران خود قرار دهند. با توجه به تمامی این مباحث، می‌توان گفت رسانه بیلبیلک بهترین سایت مقایسه لپ تاپ در ایران است؛ برای مطالعه مطالب بیشتر، به صفحه اصلی همین وبسایت مراجعه فرمایید.

 

چرا مقایسه لپ تاپ، قبل از خرید مهم است؟

پنج برند غول تولیدکننده لپ تاپ در جهان وجود دارد که همگی محصولاتی قابل قبول و توانمند دارند. مقایسه لپ تاپ به شما کمک می‌کند تا مورد مناسب‌تر و بهتر را قبل از خرید برای خودتان برگزینید.

کدام برند لپ تاپ‌های بهتری دارد؟

امروزه می‌توان محصولات ۵ تولیدکننده برتر جهان را برترین‌های بازار دانست. این برندها عبارت‌اند از لنوو، ایسوس، ایسر، اپل و اچ پی که محصولات لنوو، ایسوس و ایسر پرفروش‌تر از بقیه هستند.

در مقایسه لپ تاپ کدام معیار مهم‌تر است؟

مهم‌ترین معیاری که در خرید و مقایسه لپ تاپ وجود دارد، هدف شما از خرید است. اگر بتوانید لپ تاپ مورد نظرتان را با هدف و نیازهای خود تطبیق دهید، مطمئنا یک خرید مطمئن و رضایت بخش خواهید داشت.

4.9/5 - (4210 امتیاز)

مشاهده بیشتر

تحریریه بیلبیلک

رسانه مستقل بیلبیلک با ارائه راهنمای خرید و بررسی محصولات موجود در بازار، در راستای انتخاب هوشمندانه و تجربه یک خرید عالی از تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین در کنار شماست.

نوشته های مشابه

64 دیدگاه

 1. من میخاستم یه لپ تاپ بخرم ولی واقعا نمیدونستم چه مدل لپ تاپی بهتره، خوندن مقاله مقایسه لپ تاپ خیلی بهم کمک کرد، ممنونم از تیم رسانه بیلبیلک با این مقاله بی‌نظیرتون

  1. با سلام بیتا جان. مقایسه لپ تاپ یکی از مقالات جامع بیلبیلک هست که سعی کردیم اطلاعات خیلی مفیدی در اختیار شما عزیزان باشه. خیلی خوشحالیم که مورد پسند شما بوده.

  2. مقاله مقایسه لپ تاپ بیلبیلک عالی بود من که بسیار پسندیدم و ارزشش رو داشت چند دقیقه‌ای وقت بزارم. کلی اطلاعات مفید و کاربردی دستگیرم شد.

   1. ممنون هاله جان 🙂 مقایسه لپ تاپ بسیار عالی هست. تمام تلاشمون رو کردیم تا در مقاله مقایسه لپ تاپ بهترین راهنمایی رو براتون انجام بدیم.

 2. با سلام و خسته نباشید خدمت تیم رسانه بیلبیلک؛
  بنده دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر هستم و مدت‌ها بود که دنبال یک لپ تاپ برای خرید می‌گشتم، خوندن این مقاله از مقایسه لپ تاپ‌ها خیلی بهم کمک کرد، ممنونم از شما و مقاله بسیار جامع و کاملتون

  1. سلام آقا محسن عزیز. انشاالله موفق و موید باشید. خیلی خوشحالیم که مقاله مقایسه لپ تاپ برای شما مفید بوده . نظرات شما عزیزان باعث دلگرمی تیم بیلبیلک است.

   1. با سلام. بنده مدت زیادی به دتبال خرید لپ تاپ بودم و خوشبختانه با سرچ با بیلبیلک آشنا شدم و مقاله مقایسه لپ تاپ رو خوندم، خیلی اطلاعات بی نظیری در حوزه آگاهی قبل از خرید بدست آوردم. میخواستم با توجه به مقایسه لپ تاپ های شما از برند ایسوس یا لنوو خریداری کنم. امکانش هست با توجه به تجربه تیم شما در مقایسه لپ تاپ و خرید لپ تاپ های مختلف راهنمایی کنید که لپ تاپ Legion خریداری کنم یا از TUF خرید کنم. ممنون بابت مقالات بی نظیر

    1. با سلام بنسان عزیز. خیلی خوشحالیم که مقاله مقایسه لپ تاپ مفید بوده. اینمدل نظرات خیلی برای ما ارزشمند و گرمابخش تیم تحریریه بیلبیلک است. در مورد سوالتون در مورد خرید لپ تاپ و مقایسه لپ تاپ که دو سری Legion و TUF رو پرسیدید، براساس تجریه تیم ما، اگر استحکام و عمر بیشتر براتون مهم است لنوو پیشنهاد میشه و اگر زیبایی مدنظرتون است ایسوس بهتره. در مورد مشخصات فنی هم هردو لپ تاپ تقریبا مساوی هستند که میتونید با خیال راحت انتخاب کنید. علاوه بر مقاله مقایسه لپ تاپ پیشنهاد میکنیم از قسمت کالای دیجیتال بیلبیلک، در مورد خرید لپ تاپ سایر برندها نیز اطلاعاتی بدست بیارید.

 3. الان با این حجم از مدل‌ها و برندهایی که تو بازار هست مقایسه لپ تاپ هم برای خودش یه کار حرفه‌ای محسوب میشه!!! والا دیگه گیج شدم اونقدرام پول ندارم که بخوام ریسک کنم!!!!! البته بعد از خوندن مقاله مقایسه لپ تاپ بیلبیلک برای خودم یه چک لیست نوشتم و میخوام مطابق اون بخرم. فکر میکنم منطقی‌ترین راه برای یه خرید خوب باشه.
  تا جایی هم که سایتتون رو دیدم، متوجه شدم راجع به لپ تاپ‌های مختلف هم جداگانه مفصل حرف زدید میخوام اونارم بخونم. هروقت تصمیم نهایمو گرفتم میام اینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن.
  بودجه من برای خرید 48 تا 50 میلیون تومان هست و لپ تاپی میخوام که برای کارای گرافیکی ازش استفاده کنم.

 4. یکی از بهترین مقایسه های لپتاپ بود که خونده بودم و واقعا تونستم استفاده کنم. مخصوصا معرفی و مقایسه چنتا برند معروف مثل مقایسه لپ تاپ های اچ پی و مقایسه لپ تاپ های ایسوس
  کارتون درسته رسانه بیلبیلک

 5. با وجود انواع برندها و مدل های مختلفشون، مقایسه لپ تاپ اصلا کار راحتی نیست، اما اینجا بیلبیلک با توضیح در مورد مشخصات فنی لپ تاپ ها و مقایسه اونا ما رو تو انتخاب صحیح و خرید درست کمک میکنه.

  1. بله درسته نوا جان. این مقاله بیلبیلک در مورد مقایسه لپ تاپ ها یکی از کامل ترین مقالات هست که کاربرای عزیز می تونن براساس این اطلاعات یک انتخاب آگاهانه و عالی در خرید لپ تاپ داشته باشند.

 6. با سلام. برای مقایسه لپ تاپ، این مقاله از کامل‌ترین مقالات در این زمینه بود و خیلی کمک کرد. برای مقایسه لپ تاپ‌های hp، بریا من که قصد خرید این لپ تاپ رو داشتم بسیار کاربردی بود. با تشکر از سایت بیلبیلک و مقالات مفیدتون.

  1. سلام میثم جان. ممنون از نظرت. مقایسه لپ تاپ یکی از جامع ترین مقالات بیلبیلک است که خوشحالیم مورد توجه شما قرار گرفته. پیشنهاد میکنیم علاوه بر مقایسه لپ تاپ، مقالات راهنمای خرید لپ تاپ بیلبیلک رو هم بخونید.

 7. سلام وقت بخیر، خسته نباشید؛
  من لپ تاپ لنوو داشتم و ازش برای انجام کارهای گرافیکی و کارهای روزمره استفاده می‌کردم، انصافا لپ تاپ خوبی بود و کارم رو راه مینداخت، ولی الان تصمصم گرفتم لپ تاپم رو عوض کنم و یه لپ تاپ جدید بگیرم. بودجه‌ای که می‌خام برای خرید لپ تاپ جدید بزارم در حدد 30 الی 40 میلیونه. خوندن مقاله شما در مورد مقایسه لپ تاپ خیلی بهم کمک کرد چون واقعا انتخاب بین این همه برند کار ساده‌ای نیست، ولی دونستن این اطلاعاتی که شما تو این مقاله بهش اشاره کردین واقعا تو یه انتخاب درست تاثیر گزاره. بازم ممنونم از رسانه مستقل بیلبیک بابت این مقاله کاربردی و جامعی که در اختیار ما قرار دادین

  1. سلام رضا جان. نظرات شما مایه دلگرمی تیم تحریریه بیلبیلک است. مقاله مقایسه لپ تاپ یکی از بهترین مقالات هست که کلی اطلاعات مناسب قبل از حرید به عزیزان میده. اگر بودجه 30 تا 40 تومنی برای خرید لپ تاپ در نظر دارید پیشنهاد میکنیم در کنار مقاله مقایسه لپ تاپ، راهنمای خرید اپ تاپ رو هم مطالعه کنید و همچنین مقالات خرید لپ تاپ ایسوس و خرید لپ تاپ لنوو هم پیشنهاد میشه.

   1. سلام مجدد!
    بله اتفاقا سایتتون رو که نگاه کردم کلی مطلب دیگه در مورد مقایسه لپ تاپ های مختلف توش بود که خیلی عالی مشخصات هر لپ تاپ رو بررسی کرده بودین. برای منی که خیلی دنبال یه مرجع موثق برای مقایسه لپ تاپ های مختلف با هم بودم، خیلی عالی و کاربردی بود. بخش کالای دیجیتال بیلبیک هم خیلی عالی، مفید و کاربردیه، بازم ممنونم ازتون

 8. سلام، خواستم تشکر کنم از شما بابت این همه اطلاعات خوبی که تو حوزه مقایسه لپ تاپ در اختیارمون گذاشتید. راستش من با دیدن اینکه نوشته بودید برند اچ پی از لحاظ سخت افزاری یه سر و گردن از ایسوس بالاتره خیلی حال کردم. چون من خودم از هر دو مدل داشتم و از نزدیک شاهد این برتری بودم. خواستم بگم خیلی تشکر از شما و اطلاعاتتون.
  و یه مسئله دیگه این که اگه کسی آشنا و فرد معتمد سراغ داشته باشه حتما سراغ لپ تاپ های استوک بره حیفه واقعا تو این بازاری که هروز داره افزایش قیمت رو به صورت نجومی تجربه می‌کنه، پول اضافی پای دستگاه داد.
  اراتمند شما: محمد حسین رحیمی

  1. سلام محمد حسین عزیز. سپاس از کامنت پرمحبت شما. در مقاله مقایسه لپ تاپ بیلبیلک خیلی نکات ریز و مهمی گذاشته شده که قبل از خرید حتما برای عزیزان توصیه میشه. لپ تاپ نو و لپ تاپ استوک هم طرفداران خودشو داره و با توجه یه نوسانات قیمت ارز برخی افراد به دنبال لپ تاپ استوک میرند که در یک مقاله جداگانه حتما به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

 9. من اولین باره که یه مطلبی رو تو یه سایت کامل نشستم خوندم. فکر کنم دو تا دلیل داره یکی اینکه به حوزه دیجیتال خیلی علاقه دارم کلا یکی هم از مقایسه لپ تاپ ها و عکسایی که براشون گذاشته بودید داشتم لذت میبردم. یه طوری داشتم با دقت میخوندم انگار تو مغازم و همین الان باید تصمیم بگیریم چی بخرم:)))))) جالب بود تنکس در مجموع

  1. ممنون کیمیا جان بابت نظرت. خوشحالیم که مقاله مقایسه لپ تاپ براتون مفید بوده. پیام های محبت آمیز شما مایع دلگرمی تیم ماست.

 10. مقاله مفیدی بود، ای کاش قبل از خرید لپ تاپم این مقاله مقایسه لپ تاپ شما رو خونده بودم 🙁

  1. پس بیلبیلک رو به یاد داشته باشید تا قبل از خرید کالای دیجیتال حتما به ما سری بزنید 🙂 نهایت تلاشمون رو میکنیم تا آگاهانه خرید کنید.

 11. مقایسه لپ تاپ بیلبیلک جدا بهترین مطلب بود. من لپ تاپ لنوو Z5075 دارم، میخواستم بفروشم اچ پی بخرم. نمیدونستم تا این اندازه گرون در میاد. با وجود این وضعیت بازار، خرید لپ تاپ دیگه برامون به سادگی قبل نیست. حالا خوبه جاهایی مثل رسانه مستقل بیلبیلک هستند راهنمای خرید و مقایسه لپ تاپ تو وبسایتشون بذارن. ممنونم از تیم بیلبیلک.

  1. سلام علی جان. مقایسه لپ تاپ یکی از مقالات عالی بیلبیلک هست که میتونید ارش استفاده کنید. بله متاسفانه با این قیمت های بازار کمی شرایط برای خرید لپ تاپ سخت شده و باید لپ تاپ هایی که داریم رو خوب محافظت کنیم ازشون.

 12. من مدتی بود قصد خرید لپ تاپ داشتم ولی مقاله خوبی در این باره نظرمو جلب نکرد. این مقاله بیلبیلک که راجع به مقایسه لپ تاپ ها بود خیلی برام مفید بود و بالاخره بعد از مدت ها تونستم تصمیم قطعی بگیرم.

  1. ممنون فاطمه جان که نظرتونو باهامون به اشتراک گذاشتید. مایه خوشحالی ماست که مقاله مقایسه لپ تاپ ها براتون مفید بوده.

 13. والا هرجارو دنبال یه مقاله خوب و مفید درمورد مقایسه لپ تاپ گشتم هیچی پیدا نکردم تا اخرش سایت شمارو پیدا کردم دمتون گرم رسانه بیلبیلک.
  برای منی که دنبال لپ تاپ های مختلف بودم این مقایسه لپ تاپ خیلی مفید بود و سعی میکنم موقع خرید لپ تاپ از این مقاله استفاده کنم.

  1. مرسی نسیم جان بابت دیدگاه خوبتون. تمام سعیمون رو کردیم در مقاله مقایسه لپ تاپ نکات بسیار مهمی در مورد لپ تاپ ارائه بدیم تا قبل از خرید لپ تاپ با آگاهی بیشتری انتخاب انجام شه.

 14. همیشه بین اینهمه لپ تاپ موجود در بازار انتخاب اینکه کدوم یکی رو باید خرید برامون سخت بود، ولی الان به لطف این مقایسه لپ تاپ که شما دراختیارمون قرار دادین راحت میتونیم یه لپ تاپ خوب انتخاب کنیم. مخصوصا که بخاطر تحریمات نمیدونستیم کدوم لپ تاپ به خوبی توی ایران پشتیبانی میشه. خیلی ممنون و خسته نباشید.

  1. رویا جان در مقاله مقایسه لپ تاپ نکات بسیار مهمی نوشته شده که میتونید با استفاده ازز اونا یک خرید امن داشته باشید. همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله راهنمای خرید لپ تاپ رو از دسته بندی کالای دیجیتال بیلبیلک مطالعه کنید.

 15. خیلی ممنون از رسانه مستقل بیلبیلک بابت اطلاعات جامع و مفیدتون در رابطه با مقایسه لپ تاپ. به شخصه همیشه طرفدار برند لنوو بودم اونم به خاطر قیمت اقتصادی و پایینش نسبت به سایر لپ تاپ ها. اما تازگیا به خاطر انجام دادن یه سری برنامه های سنگین می‌خواستم لپ تاپی از برند ایسوس خریداری کنم ولی به دلیل قیمت بالاش دودل بودم. بعد خوندن این مقاله تازه فهمیدم برند اچ پی از نظر سخت افزاری خیلی بهتره. فک کنم دیگه تصمیمو گرفتم. مقالتون خیلی خوب به ذهنیتم در رابطه با خرید لپ تاپ جهت داد. ممنون از شما

  1. تشکر سارا جان بابت اطلاعات مفیدی که ارائه دادی. مقاله مقایسه لپ تاپ اطلاعات جامعی در مورد برندهای مختلف ارائه داده. لپ تاپ اچ پی یکی از بهترین لپ تاپ های موجود در بازار هست که خدمات پس از فروش زیادی هم داره. امیدواریم بتونید با استفاده از اطلاعات بیلبیلک یک خرید لپ تاپ مناسب داشته باشید.

 16. سلام و خسته نباشید به تیم تحریریه بیلبیلک، واقعا ممنونم از این مقاله خوب و جامع در مورد مقایسه لپ تاپ. من مدتیه با بودجه 20 تا 30 میلیون تومانی به دنبال لپ تاپی میگردم که برای کارهای دانشجویی رشته عمران مناسب باشه و نرم‌افزارهای مختلف مثل متلب و اتوکد رو استفاده کنم، با توجه به این مقایسه لپ تاپ شما به نظرم ایسوس خوب باشه، ولی مطمئن نیستم. ممنون میشم راهنمایی کنین که برای این منظور اچ پی بهتره بخرم یا ایسوس؟

  1. با سلام سمیرا جان. ممنون از نظر محبت آمیزت در مورد مقاله مقایسه لپ تاپ. با توجه به بودجه شما که بین 20 تا 30 میلیون هست توصیه میکنیم اگر بین دو برند اچ پی و ایسوس مردد هستید، اچ پی رو انتخاب کنید. حتما مقاله خرید لپ تاپ اچ پی رو مطالعه کنید.

 17. با سلام خدمت تیم خوب بیلبیلک؛
  من به دنبال خرید لپ تاپ برای انجام کارهای گرافیکی خیلی سبک هستم، در مقایسه لپ تاپ با مدل‌های مختلف سردرگم بوده و نمی‌توانم انتخاب درستی داشته باشم. مثلاً من نمی‌دانم در هنگام خرید لپ تاپ برای کارهای گرافیکی در سطح متوسط به چه نکاتی باید توجه کنم و چه ویژگی‌های سخت‌افزاری را مد نظر قرار دهم، در این مورد من را راهنمایی بفرمایید.

  1. با سلام مرجان جان
   در مقاله مقایسه لپ تاپ، ویژگی اکثر برندها توضیح داده شده ولی برای آگاهی بصورت تخصصی تر میتونید از قسمت کالای دیجیتال بیلبیلک مقالات بسیار مهمی رو مطالعه کنید. در حالت کلی اگر لپ تاپی برای طراحی میخواید حتما باید CPU قدرتمندی داشته باشید. در کنار سی پی یو قوی، رم 8 تا 16 و گرافیک 2 تا 4 گیگ توصیه میشه تا یک لپ تاپ تقریبا حرفه ای برای طراحی داشته باشید.

 18. عرض سلام به تیم عزیز تحریریه بیلبیلک.
  من مدت زیادی بود که بین خرید و مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی مونده بودم. رفته رفته هم قیمتا نوسان زیادی داشت و سردرگمی من زیاد تر میشد! تا اینکه این مقاله مقایسه لپ تاپ مفید رو از سایت بیلبیک مطالعه کردم که واقعا از همه لحاظ و معرفی برندها به صورت عالی بررسی شده بود و تونستم واسه همۀ سوالام جواب درستو پیدا کنم و بعد مدت‌ها یه تصمیم قطعی بگیرم.
  من حتی نمیدونستم لپ تاپ استوک چیه :)))
  اگه مقاله ای راجع به راهنمای خرید لپ تاپ ایسر باشه خوشحال میشم تا مطالعه کنم.
  خسته نباشید میگم به تیم پر تلاشتون.

 19. مقایسه لپ تاپ بیلبیلک، بهترین مطلبی بود که در این حوزه خوندم. ممنون از عوامل رسانه بیلبیلک بخاطر انتشار این مقایسه لپ تاپ.

  1. ممنون از نطر شما. مقاله مقایسه لپ تاپ یکی از بهترین مطالب در این حوره است که اطلاعات جامعی برای خریداران قبل از خرید ارائه می دهد.

 20. سلاو خسته نباشید خدمت رسانه مستقل بیلبیلک
  من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم میخواستم برای کارهای پایان نامه لپ تاپ خوبی بگیرم چون برای انجام کارهای گرافیکی لپ تاپی نیاز هست که بتونم کارهای گرافیکی را باهاش انجام بدم از طرفی بودجه خیلی محدودی داشتم، مقاله شما در رابطه با مقایسه لپ تاپ ها رو خوندم تونستم تصمیم بگیرم کدوم لپ تاپ و بگیرم. همچنین به صورت جداگانه هم این لپ تاپ ها رو در مقالات دیگرتون بررسی کردید و جالب اینکه ارزانترین قیمت های هر برند رو هم معرفی کردید خیلی عالی بود چون بسیار برای من وقت گیر بود که دونه دونه این لپ تاپ هارو مقایسه کنم و قیمتشون رو از سایت های دیگه بردارم. خسته نباشید بینهایت ازتون ممنونم.

  1. سلام آبسان جان. ممنون از لطف بی نهایتت. نظردهی شما باعث انگیزه و دلگرمی تیم ماست. مقاله مقایسه لپ تاپ یکی از جامع ترین راهنماها در حوزه خرید لپ تاپ هست و خوشحالیم با مقایسه لپ تاپ های بیلبیلک به یک نتیجه مناسب برای خرید رسیدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا