برترین محصولاتلباس و پوشاکمد و پوشاک

معرفی 6 برند محبوب لباس زمستانی بچگانه دخترانه

در این مقاله از رسانه مستقل بیلبیلک، با بیان جنس مناسب برای کودکان، والدین را در انتخاب لباس بچگانه راهنمایی می‌کنیم.

با نزدیک شدن به فصل زمستان و متعاقبا کاهش دما، افراد به دنبال تهیه لباس‌های زمستانه و گرم می‌باشند؛ والدین نیز به دنبال تدارک لباس‌هایی گرم برای کودکان خود هستند. لباس زمستانی بچگانه دخترانه از جمله محصولاتی است که هر ساله قبل از شروع فصل سرما، از بازار گرمی برخوردار است.والدین کودکان دختر بیشتر به لباس فرزندان خود اهمیت می‌دهند؛ به همین دلیل طراحان لباس تمرکز بیشتری بر تولید محصولات دخترانه دارند؛ ما در رسانه مستقل بیلبیلک به معرفی انواع لباس زمستانی بچگانه دخترانه پرداخته‌ایم.

جنس لباس‌ زمستانی بچگانه

تفاوتی ندارد برای فرزند دختر یا پسر خود لباس تهیه نمایید؛ باید در انتخاب لباس به جنس آن توجه کافی داشته‌باشید؛ چرا که پوست کودکان حساس‌تر از پوست بزرگسالان می‌باشد و به دلیل همین حساسیت نیاز به دقت بیشتری دارند؛ تولیدکنندگان لباس بچگانه سعی بر این دارند که در محصولات خود از الیاف ضدحساسیت استفاده نمایند.

2-جنس-لباس‌-زمستانی-بچگانه

رسانه-مستقل-بیلبیلک

نکته اول در انتخاب لباس این است که لایه اولیه لباس زمستانی بچگانه دخترانه از جنس پلاستیک نباشد؛ چرا که کودکان به دلیل بازی و فعالیت زیاد خود، دچار تعریق می‌شوند؛ اگر لایه اولیه لباس پلاستیک باشد، عرق را جذب خود می‌کند و سبب سوختگی و اذیت پوست حساس کودکان می‌شود.

قیمت‌های جدید لباس زمستانی بچگانه دخترانه

قیمت لباس‌های کودک نسبت به لباس‌های بزرگسالان گران‌تر است؛ دلیل آن نیز ظرافت و استفاده از ریزه‌کاری‌ها در جنس لباس می‌باشد. لباس زمستانی بچگانه دخترانه نیز به علت ظرافت به کاررفته نسبت به دیگر لباس‌های بچگانه قیمت بالاتری دارد؛ طبق تحقیقات به‌دست‌آمده، آخرین قیمت‌ها در آبان ماه سال 1400 افزایش داشته‌اند؛ کم‌ترین قیمت از 350 هزارتومان شروع شده و تا دومیلیون و پانصد ادامه دارد.

تغییر قیمت لباس‌ها هرساله اتفاق می‌افتد؛ البته لباس کودک به صورت مستمر خریداری می‌شود و بیشتر از لباس بزرگسالان به فروش می‌رود؛ یکی از دلایل این امر رشد سریع و ماه به ماه کودک می‌باشد؛ نوزادان و کودکان مراحل رشد را به سرعت طی می‌کنند و ممکن است لباسی که یک ماه کودک استفاده می‌کرده، ماه دیگر به کار نیاید.

پیشنهادی  بهترین گوشی سامسونگ کدام است؟ + بررسی مدل های گوشی سامسونگ

3-قیمت‌های-جدید-لباس-زمستانی-بچگانه-دخترانه

معرفی سایت برای خرید لباس زمستانی بچگانه دخترانه

به دلیل اهمیت بالای جنس لباس بچگانه و قیمت بالای لباس زمستانی بچگانه دخترانه، والدین سعی می‌کنند از فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر خرید کنند؛ ما در بخش مد و پوشاک بیلبیلک در انتخاب لباس والدین را راهنمایی می‌کنیم تا انواع لباس مناسب را بشناسند و بتوانند خرید آگاهانه‌ای داشته باشند.

با افزایش قیمتی که هر ساله لباس‌ها دارند تلاش والدین بر این است که لباس‌هایی با جنس مطلوب و قیمت مناسب تهیه نمایند؛ برخی افراد نیز می‌خواهند خرید غیرحضوری و آنلاین انجام دهند اما نمی‌توانند به آسانی اعتماد نمایند؛ ما بستری در سایت فراهم کردیم تا والدین با داشتن فرصت‌های زیادی برای انتخاب و هزینه مطلوب خرید انجام دهند.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

اندازه لباس زمستانی بچگانه دخترانه

4-اندازه-لباس-زمستانی-بچگانه-دخترانه

یکی از اولین و مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب لباس برای کودکان توجه به اندازه مناسب است؛ لباس زمستانی کودک باید به گونه‌ای باشد که تعویض آن با مشکل همراه نباشد؛ یعنی کودک بتواند به آسانی لباس را بپوشد یا عوض کند. همچنین نباید برای کودکان زیر دوسال لباس‌هایی خرید که زیپ یا دکمه قابل دسترس دارند، چرا که این امر خطر جدی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

بهتر است برای کودکانی که تازه راه رفتن را آموخته‌اند یا در کل برای بچه‌هایی با سن پایین، لباس زمستانی بچگانه دخترانه سایز بزرگ تهیه نشود. لباس‌هایی با اندازه بزرگ و دست و پاگیر برای چنین بچه‌هایی مناسب نمی‌باشد؛ ممکن است حین راه رفتن یا بازی‌کردن به جایی برخورد داشته باشد و باعث زمین خوردن کودکان شود.

رنگ مناسب لباس زمستانی بچگانه دخترانه

امروزه در علم روانشناسی ثابت شده‌است که رنگ‌ها در زندگی بزرگسالان و کودکان بسیار تاثیرگذارند. حال این رنگ‌بندی در لباس زمستانی بچگانه دخترانه از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ چرا که انتخاب لباس و پوشش از مهم‌ترین تصمیمات زندگی هر فرد به شمار می‌رود. اگر انتخاب رنگ‌بندی برای لباس کودکان، باید بیشتر دقت شود؛ به دلیل روحیه حساس بچه‌ها، این اثرگذاری‌ها اهمیت بالایی دارند.

5-رنگ-مناسب-لباس‌های-بچگانه

ابتدا در انتخاب مدل و رنگ لباس نظر و سلیقه خود کودک مهم است؛ یعنی خود هر رنگی را که دوست داشت باید تهیه شود. در وهله دوم اگر والدین انتخاب کننده لباس زمستانی بچگانه دخترانه هستند، باید توجه داشته‌باشند که از ترکیب رنگ‌های شادی استفاده کنند. انتخاب تیپ‌های سرتاسر مشکی برای کودکان کاملا اشتباه است؛ اما اگر والدین یا خود کودک به رنگ مشکی علاقه دارند، بهتر است با رنگ دیگری آن را ترکیب نمایند.

اهمیت استفاده از راهنما برای خرید لباس زمستانی بچگانه دخترانه

6-اهمیت-استفاده-از-راهنما-برای-خرید-لباس-بچگانه

انتخاب راهنمای مناسب برای خرید لباس بچگانه بسیار مهم است؛ چرا که با توجه به شیطنت‌های کودکانه این لباس‎ها مدام باید شسته شوند و با توجه به جنس هر کدام شستشوی آن‌ها نیز مهم است؛ البته شستشوی لباس زمستانی بچگانه بسیار سخت‌تر از دیگر انواع لباس زمستانی کودکانه دخترانه است؛ بنابراین والدین باید این راهنما را به خوبی مطالعه کنند.

پیشنهادی  بررسی هدفون گیمینگ بی سیم + عکس و قیمت هدفون های گیمینگ بیسیم

دلیل دیگر اهمیت این راهنماها آگاهی از جنس لباس زمستانی است؛ همانطور که به اهمیت جنس لباس برای پوست کودک اشاره کردیم، بی‌توجهی به چنین مورد مهمی، باعث ایجاد حساسیت‌هایی در کودک می‌شود.

لایه‌های لباس زمستانی بچگانه

7-لایه‌های-لباس-زمستانی-بچگانه

پوشش لایه لایه، یکی از پوشش‌های مورد پسند در میان والدین است. چرا که می‌توانند در مواقع لازم و تغییر دمای محیط برخی از لباس‌ها را از تن کودک خارج کرده و احساس راحتی به فرزند خود بدهند.

· لایه اول:

لایه ابتدایی باید از جنس پشم یا الیاف پلی‌استر باشد؛ که جنسی نرم داشته و باعث گرم نگه‌داشتن کودک می‌شود. جنس این لایه، مهم‌ترین نکته در لباس زمستانی بچگانه دخترانه است که والدین باید در ذهن داشته باشند.

· لایه دوم:

لایه دوم که به آن لایه میانی نیز می‌توان گفت، باید از جنس پنبه و پشم طبیعی باشد؛ به گونه‌ای که کاملا اندازه کودک باشد، اما چنان جذب هم نباشد که امکان حرکت آسان را از کودک بگیرد.

· لایه بیرونی:

لایه بیرونی لباس کودک باید طوری باشد که او را از سرما، برف و باد محافظت نماید؛ بنابراین بهتر است لایه بیرونی ضدآب باشد. بهتر است بهترین لایه‌های لباس زمستانی بچگانه دخترانه را همواره بررسی کنید.

توجه به سبک بودن لباس زمستانی بچگانه دخترانه

لباس زمستانی بچگانه دخترانه به دلیل کارکرد خود در فصل سرد، معمولا سنگین‌تر از لباس‌های سایر فصول می‌باشند؛ اما در هنگام خرید لباس زمستانی باید به این نکته توجه داشت که سنگینی بیش از حد لباس سبب اذیت شدن کودک می‌شود. بنابراین باید به گونه‌ای انتخاب گردد که علاوه بر گرم نگه‌داشتن کودک، اندکی سبک هم باشد که او را اذیت نکند. امکان تنفس راحت هم وجود داشته‌باشد؛ به‌طوری که که کودک احساس ناراحتی نکند.

لباس زمستانی بچگانه دخترانه شامل چه چیزهایی است؟

8-لباس-زمستانی-بچگانه-دخترانه-شامل-چه-چیزهایی-می‌باشد؟

در فصل زمستان برای گرم نگه‌داشتن کودک باید از چند تکه لباس زمستانی بچگانه دخترانه استفاده شود؛ برای مثال پالتو، ژاکت، کت زمستانی از جمله اجزای مهم لباس‌های زمستانی می‌باشند؛ اما کافی نیستند. برای کامل گرم‌شدن کودکان، باید از دستکش، شال گردن و کلاه هم استفاده شود. استفاده از کاموا در شال گردن و کلاه یا دستکش مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند؛ اما باید دقت داشت که در لایه‌های زیرینی که کودک لباس پوشیده، از کاموا کمتر استفاده شود.

برندهای محبوب لباس زمستانی بچگانه دخترانه

کشور ترکیه علاوه بر این که در تولید لباس بزرگسالان بسیار موفق بوده است، در زمینه تولید لباس زمستانی بچگانه دخترانه هم پیشرفت چشمگیری داشته و توانسته است در چند سال اخیر با برندهای زیر معرفی شود:

پیشنهادی  مقایسه گوشی های شیائومی + معرفی برترین گوشی شیائومی

· برند Koton kids

9-برند-Koton-kids

این برند از معروف‌ترین برندهای ترکیه به حساب می‌آید که علاوه بر تولید لباس زمستانی بچگانه دخترانه و پسرانه، کیف و کفش‌هایی با کیفیت بالا و ظاهری زیبا طراحی می‌کند.

· برند Beymen kids

از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برندهای مطرح در جهان است که در تولید لباس‌های مد برای کودکان بسیار موفق می‌باشد؛ تولیدات این برند ابتدا برای کودکان سپس برای بزرگسالان صورت می‌گیرد. به عبارتی اولویت با طراحی لباس زمستانی بچگانه دخترانه و پسرانه است.

· برند LC Waikiki

10-برند-LC-Waikiki

این برند علاوه بر تولید لباس‌های جین کودک، تی‌شرت، لباس خواب و پیراهن کودک، در تولید سایر ‌لباس‌های جانبی موفق عمل کرده است. تنوع در طرح و رنگ تولیدات این برند، سبب جذب کودکان شده است؛ یعنی طراحی به گونه‌ای است که کودک‌پسند باشد. امروزه شاهد پیشرو بودن ال‌سی وایکیکی در عرصه تولید لباس زمستانی بچگانه دخترانه هستیم.

· برند LTB kids

از شرکت‌های محبوب در ترکیه می‌باشد که به دلیل پرطرفدار بودن در کشورهای دیگر نیز شعبه‌های دیگری دارد. علت این محبوبیت علاوه بر طراحی‌های زیبا، جنس و کیفیت مرغوب محصولات است؛ جین‌های مخصوصی که برای کودکان تولید می‌شود علاوه بر شیک‌بودن، از جنس مطلوب نیز برای راحتی کودکان برخوردار است.

· برند Defacto

دفاکتو برندی محبوب در ترکیه است که لباس زمستانی بچگانه دخترانه باکیفیتی تولید می‌کند؛ علت اصلی محبوبیت این برند دوام و ماندگاری جنس لباس‌ها می‌باشد که ثبات رنگ محصول را تصمین می‌کند.

· برند Acar kids

جزو برترین برندها در زمینه تولید لباس زمستانی بچگانه دخترانه و وسایل جانبی بچگانه می‌باشد؛ تولیدات این برند تا رده سنی 12 سال انجام می‌شود؛ همچنین با طراحی لباس‌های جذاب و رنگارنگ خود سبب جلب توجه کودکان بسیاری شده است.

محصولات کدام برند بهتر است؟

11-محصولات-کدام-برند-بهتر-است؟

به طور کلی از بین برندهای نام برده‌شده نمی‌توان گفت کدام یک محصولات بهتری دارد، چرا که همه آن‌ها لباس‌هایی با جنس مرغوب و رنگ‌های شاد برای کودکان تولید می‌کنند؛ تفاوت آن‌ها در قیمت و طراحی می‌باشد. ما قیمت‌ها و اطلاعات کامل را در رسانه مستقل بیبیلک در اختیار والدین عزیز گذاشته‌ایم تا با کسب اطلاعات بتوانند بهترین لباس زمستانی بچگانه دخترانه را برای فرزند دلبند خود داشته‌باشند.

البته قبل از توجه به برند محصول، باید به سلیقه خود کودک و جنس مرغوب لباس توجه شود؛ ابتدا باید دقت شود لباسی که انتخاب می‌شود، متناسب با پوست حساس و لطیف کودکان باشد، همچنین دست و پاگیر نیز نباشد؛ یعنی کودک بتواند به‌آسانی لباس زمستانی بچگانه دخترانه خود را تعویض نماید و احساس راحتی کند.

5/5 - (120 امتیاز)

مشاهده بیشتر

تحریریه بیلبیلک

رسانه مستقل بیلبیلک با ارائه راهنمای خرید و بررسی محصولات موجود در بازار، در راستای انتخاب هوشمندانه و تجربه یک خرید عالی از تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین در کنار شماست.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. بنظرم بهترین برند برای خرید لباس زمستانی بچگانه دخترانه، کوتون کیدز هست. البته کمی قیمتاشون گرونه ولی من چند بار تو مسافرتم به ترکیه خرید کردم و عالی بوده

    1. با سلام و درود شقایق جان، بله یکی از بهترین برندها برای خرید لباس زمستانی بچگانه دخترانه، کوتون کیدز هست که شما فرمودید. قیمتش زمانی خیلی مقرون به صرفه بود ولی با نوسانات دلار یکم زیاد بالا رفت :))) باید به دنبالل برند باصرفه ایرانی گشت :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا