مناسبت بیلبیلک

عکس، تاریخ و روز ولنتاین + آنچه باید در Valentine انجام دهید!

در روزی که هوای شهر سرشار از عشق است، چه کاری می‌توان برای تجربه عشق واقعی با زوج انجام داد؟ رسانه بیلبیلک شما را در این روز رویایی همراهی خواهد کرد!

در سرتاسر دنیا ولنتاین بهانه‌ای است برای یادآوری عشق و محبت به افرادی که دوستشان دارید. روز ولنتاین فرصتی است تا به افراد مهم زندگیتان یادآور شوید که چقدر برایتان عزیز هستند و چقدر از بودن در کنار آن‌ها خوشحال هستید. این روز، یکی از محبوب‌ترین جشن‌ها در سراسر جهان بوده و بسیاری از افراد در این روز به گرامیداشت عشق می‌پردازند.

اگر به فکر یک غافلگیری حسابی و یا خرید کادو برای تشکر از عشقتان هستید و یا به دنبال پیامی مناسب برای تبریک هستید، حتی اگر می‌خواهید با آهنگ‌ها و یا فیلم‌های ولنتاین آشنا شوید، این مقاله از رسانه مستقل بیلبیک را از دست ندهید.

تاریخچه روز ولنتاین

2-تاریخچه روز-ولنتاین

رسانه-مستقل-بیلبیلک

شاید بتوان گفت ولنتاین یک روز به یاد ماندنی و فراموش نشدنی برای تمام عاشقان و به خصوص جوانان است! مهم نیست از کدام کشور و دارای چه مذهبی هستید، زمانی که پای عشق در میان باشد حتی بدون جاری شدن کلمه‌ای می‌توانید طرف مقابل را درک کرده و احساس او را بفهمید.

اظهار عشق و محبت به افراد مهم زندگیتان، بسیار لذت‌بخش است و چه روزی بهتر از روز عشق، که شما بتوانید زیباترین حس خود را بیان کرده و عشق خود را نثار طرف مقابلتان کنید. این روز تاریخچه‌ای طولانی دارد و برای آن افسانه‌های زیادی بیان می‌شود. در ادامه به یکی از زیباترین و معروف‌ترین افسانه‌های ولنتاین اشاره خواهیم کرد تا با تاریخچه روز عشق بیشتر آشنا شوید.

افسانه ولنتاین

برای روز ولنتاین افسانه‌های زیادی وجود دارد که از زمان‌های گذشته سینه به سینه و دهان به دهان نقل شده و امروز به دست ما رسیده است. یکی از جذاب‌ترین افسانه‌هایی که برای روز ولنتاین گفته می‌شود، این است که در گذشته، امپراطوری روم، بر این اعتقاد بود که مردان جنگجوی مجرد، به دلیل این که به همسر و فرزند وابستگی ندارند، در جنگ عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهند. به همین دلیل ازدواج را برای این مردان ممنوع اعلام کرده بود!

3-افسانه-ولنتاین

در آن زمان کشیشی به نام والنتین (Valentine) زندگی می‌کرد که به صورت مخفیانه عشاق را به عقد هم درآورده و گلی سرخ به آن‌ها هدیه می‌کرد. والنتین این کار را برای مدتی انجام می‌داد اما بعد از مدتی امپراطور روم متوجه این موضوع شده و والنتین را زندانی کرد.

در زندان، والنتین عاشق دختر نابینای زندانبان شد. این عشق به قدری پاک و عمیق بود که بینایی دختر را به او برگرداند. اما قصه والنتین پایانی تلخ را تجربه می‌کند، چرا که در روز 14 فوریه والنتین را اعدام می‌کنند! از آن زمان، والنتین و عشق پاک او در ذهن و قلب‌ها ماندگار شده و 14 فوریه هر سال را به یاد او و با نام روز عشق (Valentine’s Day) جشن می‌گیرند.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

جالب است بدانید بیشتر مسیحیان در مذهب کاتولیک به یاد کشیش والنتین و به احترام او، در تاریخ روز ولنتاین با ارسال گل و کارت تبریک در مراسم یادبود این کشیش بزرگ شرکت می‌کنند و با این کار یاد او را گرامی می‌دارند.

ولنتاین چه روزی است؟

4-ولنتاین-چه-روزی-است

ولنتاین روزی است که به نام روز عشق نامگذای شده است. این روز یکی از بهترین و باشکوه‌ترین روزها برای ابراز علاقه و عشق به فردی است که دوستش دارید و از بودن او در کنار خودتان لذت می‌برید.

هیچ حد و مرزی برای عشق وجود ندارد! شما می‌توانید به هر فردی که او را دوست دارید و به او عشق می‌ورزید، تبریک گفته و یک روز خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنید. این فرد می‌تواند همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر، برادر و یا حتی دوست شما باشد. چرا که دوست داشتن و عشق ورزیدن چیزی نیست که تنها مختص افراد خاصی باشد.

تاریخ ولنتاین 1401 چندمه؟

احتمالا یکی از اولین سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده، این است که روز عشق چندمه؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم روز 14 فوریه سال میلادی را روز روز عشق می‌نامند. بنابراین تاریخ ولنتاین 1401، روز دوشنبه، 25 بهمن ماه خواهد بود. به عبارت دیگر تاریخ ولنتاین 2023 در بیست و پنجمین روز از یازدهمین ماه سال 1401 خواهد بود.

برگزاری ولنتاین در کشورهای مختلف

برگزاری ولنتاین در کشورهای مختلف

ولنتاین روز عشق است و در این روز هر کس با روش‌های مختلفی عشق خود را به افرادی که دوستشان دارد اعلام می‌کند. ارسال یک پیام تبریک Valentine، خرید یک هدیه برای ولنتاین، ارسال یک کارت پستال Valentine و برخی از کارهای دیگر همگی روش‌هایی برای اعلام دوست داشتن و عشق است.

جالب است بدانید ولنتاین در کشورهای مختلف به روش‌های مختلفی برگزار می‌شود و هر کشوری مراسم روز عشق را به روش مختلفی برگزار می‌کند. در ادامه به بررسی چگونگی برگزاری این جشن در برخی از کشورهای جهان پرداخته و رسم و رسومات جالب این کشورها را بیان خواهیم کرد.

 • کره جنوبی

کره جنوبی یکی از کشورهایی است که رسم بسیار متفاوتی در روز عشق دارد. در این کشور و در روز 14 فوریه، تنها خانم‌ها برای آقایان کادو ولنتاین می‌خرند. یک ماه بعد و در روز 14 مارس، جشن دیگری به نام جشن سفید برگزار می‌شود که در آن آقایان با خرید شکلات و گل و هدیه دادن آن‌ها به بانوان جشن را برگزار می‌کنند.

اما جالب است بدانید در این کشور، جشن دیگری در 14 آپریل برگزار می‌شود، که مختص افراد مجرد است و با نام روز سیاه شناخته می‌شود! یکی از رسومات این روز این است که در آن افراد مجرد برای نشان دادن تنهایی خود باید نودل و لوبیا سیاه بخورند!

6-ولنتاین-در-کره-جنوبی

 • فیلیپین

به طور معمول در فیلیپین و در این روز، شاهد جشن‌های عروسی زیادی خواهید بود البته با این تفاوت که شما می‌توانید در مراکز خرید و یا مجتمع‌های مختلف شاهد اجرای جشن عروسی باشید! همچنین صدها نفر از مردم به خیابان‌ها آمده و با رقص و آزاد کردن بادکنک‌های رنگی در هوا، جشن ولنتاین را برگزار می‌کنند.

 • ایتالیا

یکی از رسوم گذشته ایتالیایی‌ها در روز ولنتاین، این بود که دختران مجرد قبل از طلوع خورشید بیدار شده و به دنبال همسر آینده خود می‌رفتند. دختران اعتقاد داشتند که اولین فردی که با او ملاقات کنند، همسر آینده‌شان خواهد شد و یا یک ارتباط عاشقانه با او برقرار خواهند کرد.

البته امروزه ایتالیایی‌ها با خرید کادو و شکلات برای یکدیگر این روز را جشن می‌گیرند. یکی از پرطرفدارترین کادو ولنتاین در ایتالیا، شکلاتی بسیار خوشمزه با مغز فندق است که بر روی آن به چهار زبان مختلف، نقل قول‌هایی نوشته شده است.

 • آفریقا

در آفریقا روز ولنتاین مانند سایر کشورهای اروپایی جشن گرفته می‌شود. البته در این روز زنان آفریقایی نام مرد مورد علاقه خود را بر روی یک کاغذ قلبی شکل، می‌نویسند تا به همه و به مرد دلخواهشان بفهمانند که چقدر او را دوست دارند.

7-ولنتاین-در-افریقا

 • چین

روز ولنتاین در چین با نام روز کوخی شناخته می‌شود. مردم چین برای این روز افسانه بسیار جالبی دارند. این افسانه بیان می‌کند که در گذشته «ژینو» که دختر پادشاه ستارگان بود به زمین می‌آید و در زمین عاشق گاوداری ساده به نام «نیولانگ» می‌شود. ژینو و نیولانگ با هم ازدواج کرده و صاحب دوقلوهایی می‌شوند.

بعد از مدتی، پدر ژینو از این ازدواج باخبر شده و ملکه را برای بازگرداندن ژینو، به زمین می‌فرستد. گریه‌ها و بی‌تابی‌های نیولانگ و دوقلوهایشان باعث می‌شود تا پدر ژینو به آن‌ها اجازه دهد سالی یکبار یکدیگر را ملاقات کنند. این روز را در کشور چین روز کوخی نامیده‌اند و در این روز خانم‌های جوان به امید پیدا کردن همسر مناسب، میوه‌هایی را خیرات می‌کنند. زوج‌ها نیز در این روز و در طول شب به آسمان نگاه کرده و برای یکدیگر آرزوی سلامتی می‌کنند.

 • انگلستان
پیشنهادی  هالووین چیست؟ 🎃 زمان برگزاری و 5 آداب و رسوم عجیب درباره هالوین

در روز ولنتاین، خانم‌های بیرمنگام انگلستان، در گوشه‌های بالشت خود برگ بو قرار می‌دهند و در طول شب چندین بار این برگ‌ها را به گلاب آغشته می‌کنند. در این شهر اعتقاد دارند که با این کار می‌توانند همسر آینده خود را در خواب ببینند. همچنین در روز ولنتاین، مردی با یک لباس قرمز به در منازل رفته و برای بچه‌ها شکلات و شیرینی می‌برد. این کار باعث می‌شود تا کودکان برای رسیدن روز ولن تاین، بسیار مشتاق‌تر باشند!

 • فرانسه

8-ولنتاین-در-فرانسه

پاریس یکی از رماتیک‌ترین و عاشقانه‌ترین شهرهای جهان است و روز ولنتاین در این شهر به زیبایی جشن گرفته می‌شود. در فرانسه نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر این روز را با دادن گل، کارت تبریک ولنتاین و یا هدیه ولن تاین جشن گرفته و در آن به شادی می‌پردازند.

 • دانمارک

دانمارک، تاریخچه‌ای طولانی در برگزاری ولنتاین ندارد. در این روز آقایان گل سفیدی به خانم‌ها هدیه می‌دهند که به آن دانه برف گفته می‌شود. همچنین در این روز کارت‌هایی مخصوص ولن تاین هدیه داده می‌شود که بر روی آن شعرهایی بامزه و یا خنده‌دار نوشته می‌شود.

معمولا این کارت‌ها به صورت ناشناس از طرف آقایان به معشوقه‌شان داده می‌شود و اگر خانم‌ها بتوانند درست حدس بزنند که این کارت از طرف چه کسی است، برای عید پاک، یک تخم مرغ هدیه می‌گیرند.

روز عشق در ایران باستان

9-روز-عشق-در-ایران-باستان

جالب است بدانید روز عشق در تقویم ایرانیان نیز وجود داشته و گفته می‌شود قدمت آن به بیش از دوهزار سال قبل از نماد ولنتاین برمی‌گردد. آریایی‌ها این روز را با نام روز عشق و یا روز سپندارمذگان می‌شناخته‌اند. سپندارمذگان به معنای جشن عشق زمینی است. تاریخ روز عشق 1401 ایرانی، در تقویم زرتشتیان پنجم اسفند ماه است.

فرقی نمی‌کند روز عشق را در 25 بهمن جشن بگیرید و یا در 5 اسفند، مهم این است که این روز بهانه‌ای باشد برای یادآوری عشق و ابراز دوستی به تمام کسانی که دوستشان دارید و برایتان عزیز هستند.

خوردنی های ولنتاین

اگر به فکر این هستید که ولنتاین را به شبی بسیار خاص و شگفت انگیز برای خود و عشقتان تبدیل کنید، پس به هیچ وجه خوردنی‌های این شب را از دست ندهید. در ادامه برخی از این خوردنی‌هایی خوشمزه و لذیذ را معرفی خواهیم کرد:

10-کوکی-ردولوت-با-کرم-پنیری

· کوکی ردولوت با کرم پنیری

یکی از جذاب‌ترین و خوشمزه‌ترین خوردنی‌های ولنتاین، کوکی ردولوت با کرم پنیری است. این کوکی قرمز رنگ و لذیذ می‌تواند انتخاب مناسبی برای تهیه یک خوراکی ساده و لذت بردن از شب ولن تاین در کنار کسانی باشد که دوستشان دارید. پیشنهاد می‌کنیم پخت این کوکی لذیذ و تجربه طعم خوش آن را از دست ندهید.

· کاپ کیک ولنتاین قلبی

درست کردن کاپ کیک‌هایی که به شکل قلب و به رنگ قرمز هستند، بسیار ساده است اما می‌تواند شیرینی شب شما را چند برابر کرده و شبی رویایی برایتان به ارمغان داشته باشد. درست کردن این کاپ کیک‌ها زمان زیادی از شما نخواهد گرفت و شما می‌توانید با کمترین مواد اولیه و در مدت 1 الی 2 ساعت به راحتی این کاپ کیک‌ها را پخته و از خوردن آن در روز ولنتاین لذت ببرید.

· ژله قلبی

ژله، یکی از دسرهای معروف و پرطرفدار در مهمانی‌هایی با مناسبت‌های مختلف است. این دسر پرطرفدار و خوشمزه می‌تواند انتخابی مناسب برای روز ولن تاین باشد. بهتر است در تهیه ژله خود، از قبل قرمز نیز استفاده کنید تا یک خوراکی خاص برای ولنتاین داشته باشید.

· شیرینی کوکی مخملی قلبی

شرینی کوکی مخملی قلبی یک خوراکی بسیار خوش‌طعم و در عین حال بسیار مناسب برای روز ولنتاین است. استفاده از رنگ قرمز در این خوراکی باعث می‌شود تا یک خوراکی جذاب برای Valentine باشد.

· کیک ردولوت

کیک ردولوت یا همان کیک قرمز مخملی یکی از بهترین گزینه‌ها به عنوان خوردنی ولنتاین است. این کیک لذیذ با بافت مخملی خود بسیار آسان تهیه می‌شود، تنها کافیست کمی دقت به خرج دهید تا لذیذترین خوراکی Valentine را تجربه کنید!

· کیک طرحدار قلبی

اگر به دنبال یک کیک خاص برای ولنتاین هستید، کیک طرحدار قلبی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. برای پختن این کیک نیازی به فر نخواهید داشت و می‌توانید در مدت زمانی کوتاه این کیک را درست کرده و از خوردن آن در روز Valentine لذت ببرید.

· انواع کیک ولنتاین

کیک‌های ولنتاین می‌توانند در شکل، طرح و رنگ‌های مختلفی پخته شوند، پخت این نوع کیک‌ها هیچ محدودیتی نداشته و به راحتی می‌توانید آن‌ها را پخته و از خوردنشان لذت ببرید. برای این که بتوانید ایده مناسبی برای پخت کیک ولنتاین داشته باشید، می‌توانید از تصاویر زیر استفاده کنید.

14-کیک‌های-ولنتاین 15-کیک‌های-ولنتاین 16-کیک‌های-ولنتاینایده‌هایی برای غافلگیری ولنتاین

اگر به دنبال این هستید که ولنتاین را به یکی از خاص‌ترین روزهای سال خود تبدیل کرده و خاطره‌ای فراموش نشدنی بسازید، با ایده‌هایی برای غافلگیری ولنتاین همراه باشید تا بهترین اتفاقات را در این روز برای خود رقم بزنید.

 • روز اول آشنایی را تکرار کنید!

می‌توانید در این روز قراری در اولین مکان آشنایی هم بگذارید و یا غذایی را بخورید که برای اولین بار با هم تجربه کرده‌اید و یا به یک موسیقی لذت‌بخش که شما را به یاد خاطرات مشترکتان می‌اندازد، گوش کنید.

 • به یک کنسرت هیجان انگیز بروید!

17-در-ولنتاین-به-کنسرت-هیجان-انگیز-بروید

تجربه شنیدن یک موسیقی زنده آن هم در کنار فردی که دوستش دارید، بسیار هیجان انگیز و جذاب است. برای این کار سعی کنید از چند هفته مانده به ولنتاین از کنسرت‌هایی که قرار است برگزار شود اطلاع حاصل کرده و بلیط خود را تهیه کنید.

 • به بیرون از شهر بروید!

می‌توانید باروبندیل سفر را بسته و یک پیک نیک یک روزه را در کنار عشقتان تجربه کنید. برای این کار یک محل جذاب پیدا کرده و بعد از آن عازم سفر جذاب یک روزه خود شوید.

 • یک صبحانه عاشقانه تدارک ببینید!

18-یک-صبحانه-عاشقانه-در-ولنتاین-تدارک-ببینید

یکی از ایده‌های بسیار ساده اما جذاب برای غافلگیرکردن شریک و عشق زندگیتان این است که یک صبحانه مفصل و عاشقانه تدارک ببینید و در کنار آن یک یادداشت عاشقانه قرار دهید تا حس و حال خوبی را به طرف مقابل منتقل کرده و صبح خود را با یک حس عالی آغاز کنید.

 • یک فیلم عاشقانه تماشا کنید!

لازم نیست حتما کار بسیار خارق العاده‌ای انجام دهید. تدارک دیدن یک شام ساده به همراه تماشای یک فیلم عاشقانه می‌تواند لذتی شیرین برای شما به وجود بیاورد که تا مدت‌ها از یادآوری آن لذت ببرید.

برای غافلگیرکردن عشقتان در روز ولنتاین کارهای متفاوتی می‌توانید انجام دهید. این کار بستگی به علاقه شما و یا شریک زندگیتان دارد و شما می‌توانید براساس علاقه خود، بهترین راه را برای غافلگیرکردن انتخای کنید.

ولنتاین چی بخریم؟

19-ولنتاین-چی-بخریم

درست است که این روز، تنها بهانه‌ای برای بیان عشق و محبت به یکدیگر است اما خرید یک هدیه هر چند کوچک می‌تواند شیرینی شب شما را چند برابر کرده و خاطره‌ای خوش در ذهنتان به ثبت برساند.

شاید یکی از دغدغه‌های اصلی افراد چند روز و یا حتی چند هفته مانده به ولنتاین این است که کادو ولن تاین چی بخرم؟ و یا بهترین کادو ولنتاین چه کادویی است؟ اگر شما هم به فکر خرید یک هدیه جذاب هستید تا زیبایی این شب به یاد ماندنی را چند برابر کنید، پس در ادامه با ما همراه باشید تا چند پیشنهاد خاص برای کادو ولن تاین را معرفی کنیم.

· پیشنهاد کادو برای خانم‌ها در ولنتاین

با نزدیک شدن به تاریخ ولنتاین 1401، کم‌کم مغازه‌ها و فروشگاه‌ها محصولاتی را ارائه می‌کنند که می‌توانید با توجه به بودجه خود از این هدایا تهیه کرده و روز ولن تاین را به یک روز خاص در تقویم خود تبدیل کنید. در ادامه چند ایده جذاب برای کادو خانم‌ها در ولن تاین آورده شده است که با خرید هرکدام از آن‌ها می‌توانید عشق خود را سورپرایز کرده و این روز را برای او خاطره‌انگیز و رویایی‌تر کنید.

1- گل رز قرمز

گل رز قرمز به معنای عشق و محبت است و یکی از بهترین هدیه‌هایی که در روز ولنتاین می‌توانید به عشق خود هدیه بدهید. درست است که گل رز را می‌توانید هم به بانوان و هم به آقایان هدیه کنید اما می‌توان گفت اغلب بانوان به گل علاقه بیشتری دارند و هیچ کس نمی‌تواند این قضیه را انکار کند!

پیشنهادی  آموزش کامل غسل شب قدر

20-پیشنهاد-کادو-برای-خانم‌ها-در-ولنتاین

در ادامه معنای تعداد گل رزها را بیان خواهیم کرد تا بدانید هدیه دادن هر تعداد شاخه گل رز به چه معناست:

یک شاخه گل رز

یک شاخه گل رز را می‌توان نشانه عشق در نگاه اول و یا نشانه تعهد و وفاداری به فرد مقابل دانست. هدیه دادن یک شاخه گل رز قرمز یکی از مرسومات ولنتاین بوده و نشان می‌دهد که عشق و علاقه‌ای عمیق به طرف مقابل خود دارید.

دو شاخه گل رز

هدیه دادن دو شاخه گل رز به معنای عشق دوطرفه است. اگر از علاقه فرد مقابل نسبت به خودتان مطمئن هستید، بهتر است دو شاخه گل رزهدیه بدهید چرا که هر چیزی به صورت جفت زیباتر است!

سه شاخه گل رز

عدد سه نشان دهنده عشق است. هدیه دادن سه شاخه گل رز به یک فرد به این معناست که شما عمیقا او را دوست دارید. این تعداد گل رز، بهترین گزینه برای هدیه دادن به نامزد و یا همسرتان است.

شش شاخه گل رز

شش شاخه گل رز به معنای تعلق خاطر داشتن به فرد مقابل است. می‌توانید با خرید شش شاخحه گل رز و هدیه دادن آن به فردی که دوستش دارید، این حس زیبا را در او به وجود بیاورید.

ده شاخه گل رز

هدیه کردن ده شاخه گل رز به معنای این است که شما فرد مقابل را به عنوان یک شریک عاطفی تمام و کمال قوبل دارید و بابت این که آن فرد در کنار شماست احساس خوشبختی می‌کنید.

سیزده شاخه گل رز

درست است که برخی از افراد سیزده را عددی نحس می‌دانند اما باید بگوییم که دریافت سیزده شاخ گل رز به این معناست که فردی بدون این که شما بدانید عاشق شما شده است!

2- شکلات‌های خوشمزه

21-شکلات‌های-خوشمزه

شکلات یکی از نمادهای اصلی روز ولنتاین بوده و یکی از خوراکی‌هایی است که اغلب خانم‌ها آن را دوست دارند. شکلات‌های مخصوص ولنتاین، یکی از هدیه‌های خاص این روز به حساب آمده و کمتر کسی است که از گرفتن این هدیه خاص خوشحال نشود. شاید بتوان گفت یکی از هدایایی که در این روز بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد، شکلات است.

می‌توانید در کنار شکلات‌های قلبی و جذاب ولن تاین، از لواشک، پاستیل، اسمارتیز و سایر خوراکی‌ها نیز استفاده کرده و آن‌ها را در یک باکس جذاب قرار داده و هدیه کنید.

3- عروسک

22--در-ولنتاین-عروسک

یکی دیگر از هدیه‌های بسیار جذابی که می‌توانید به عنوان کادو ولنتاین به عشق خود هدیه کنید، عروسک است. به طور معمول یکی از عروسک‌هایی که در این روز طرفداران بسیاری پیدا می‌کنند، خرس تدی است. این عروسک در سایزهای مختلفی وجود دارد و می‌تواند یک هدیه ولن تاین جذاب، عالی و ماندگار برای بانوان باشد.

4- پک آرایشی

23--پک-آرایشی-برای-ولنتاین

شاید بتوان گفت یکی از محبوب‌ترین هدیه‌های ولنتاین برای بانوان، لوازم آرایشی است. خرید لاک، رژ لب، ریمل، کرم پودر و غیره می‌توان انتخاب مناسبی برای هدیه ولن تاین باشد.

5- عطر

24-عطر-برای-ولنتاین

عطر به عنوان یکی از شیک‌ترین هدیه‌های ولنتاین به حساب می‌آید. شاید کمتر کسی باشد که از هدیه گرفتن عطر خوشحال نشود، البته این را هم در نظر داشته باشید که در خرید عطر عجله نکنید و برای خرید آن رایحه‌ای خوش را انتخاب کنید تا مورد پسند طرف مقابلتان قرار بگیرد.

6- ماگ

25-ماگ-در-هدیه-ولنتاین

یکی دیگر از کادوهای خاص ولنتاین، ماگ است. ماگ‌ها در انواع شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارند. می‌توانید یکی از بهترین مدل‌های ماگ را انتخاب کرده و به عنوان یک هدیه جذاب به پارتنر خود هدیه دهید. حتی می‌توانید عکس طرف مقابل و یا عکسی دونفره از خودتان را بر روی ماگ چاپ کرده و به عنوان یک هدیه خاص در ولن تاین، هدیه کنید.

7- گل رز جاویدان

26-گل-رز-جاویدان-در-ولنتاین

گل رز جاویدان، هدیه‌ای بسیار خاص و شیک برای ولنتاین است. این گل‌ها برای زمان طولانی در محفظه شیشه‌ای باقی می‌مانند و بدون نیاز به آب دادن، اصلا پژمرده نمی‌شوند. گل رز جاودان در رنگ‌های مختلف موجود بوده و هدیه دادن آن نشان دهنده عشق جاودان بین شماست.

8- زیورآلات

27-زیورآلات-در-هدیه-ولنتاین

یکی دیگر از هدایایی که در مناسبت‌های مختلف می‌توان آن را خریداری کرده و به بانوان هدیه کرد، زیورآلات است. خرید یک گرنبند و یا پلاک با نام عشقتان و یا پلاکی با نماد عشق می‌تواند هدیه‌ای بسیار ارزشمند برای این روز باشد.

9- جعبه موزیکال

28-جعبه-موزیکال-در-هدیه-ولنتاین

یکی دیگر از هدایایی که می‌تواند انتخاب خوبی برای هدیه ولنتاین باشد، جعبه موزیکال است. جعبه‌ای با صدای رمانتیک و خاطره انگیز که می‌تواند خاطره ولن تاین را برای همیشه در ذهن شما و عشقتان ماندگار کند.

10- دعوت به رستوران

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید در ولنتاین انجام دهید این است که عشق خود را به صرف یک شام در یک رستوران دعوت کنید. تجربه خوردن یک شام در کنار عشقتان، این شب را برای شما به یادماندنی‌تر کرده و خاطره خوشی از ولنتاین 1401 برای شما رقم خواهد زد.

· پیشنهاد کادو برای آقایان در ولنتاین

شاید خرید یک هدیه ولنتاین مناسب برای آقایان اندکی سخت به نظر برسد. در ادامه چند پیشنهاد برای هدیه ولن تاین آقایان مطرح کرده‌ایم. با خواندن این قسمت، می‌توانید بهترین هدیه را برای عشق خود خریداری کرده و یک غافلگیری حسابی به وجود بیاورید.

1- ست کیف و کمربند چرم

30--برای-ولنتاین-ست-کیف-و-کمربند-چرم

کیف پول یکی از وسیله‌هایی است که بسیار مورد استفاده آقایان قرار می‌گیرد. حال اگر این کیف پول در کنار کمربند ست آن قرار گرفته باشد، می‌تواند به عنوان یک هدیه ولنتاین لاکچری و جذاب، انتخاب بسیار مناسبی باشد.

2- ساعت مچی و دستبند

31-ساعت-و-دستبند-در-ولنتاین-برای-آقایان

یکی دیگر از شیک‌ترین کادوهایی که می‌توانید در روز ولنتاین برای عشق خود تهیه کنید، ساعت مچی و دستبند است. ساعت‌های مچی در انواع مختلفی وجود دارند که می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین دستبند‌های چرمی یکی از دستبندهایی هستند که امروزه بسیار ترند شده و یکی از گزینه‌های بسیار جذاب برای هدیه ولنتاین محسوب می‌شوند.

3- ست خودکار و جاسوئیچی

یکی دیگر از ست‌هایی که می‌توانید به عنوان یک هدیه بسیار ارزشمند در روز ولنتاین به عشق خود هدیه کنید، ست خودکا و جاسوئیچی است. این ست جذاب می‌تواند یک هدیه عالی برای این روز بوده و می‌تواند یادآور این باشد که طرف مقابل برای شما بسیار ارزشمند است.

4- عطر و اسپری

عطر و اسپری هدیه‌ای است که علاوه بر بانوان، آقایان نیز به آن علاقه دارند. می‌توانید با خرید یک عطر خوش رایحه، هدیه‌ای جذاب و خاص را به عشق خود هدیه کنید.

5- ست فندک و جاسیگاری

34-سیگار-و-فندک-برای-ولنتاین

یکی دیگر هدایایی که می‌توانید در این روز تهیه کرده و آن را به عشق خود هدیه کنید، ست جاسیگاری و فندک است. این ست در مدل‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و یک کادو خاص را به عشق خود هدیه کنید.

6-     ست پاپیون، کراوات و دکمه سردست

35-ست-پاپیون،-کراوات-و-دکمه-سردست

اگر طرف مقابل شما اهل تیپ‌های مجلسی و شیک است، پس این ست را می‌توان جزو خاص‌ترین و جذاب‌ترین ست‌هایی به شمار آورد که می‌توانید در روز ولنتاین به عشق خود هدیه کنید.

7- تیشرت ست

خرید تیشرت ست و یا چاپ کردن عکس بر روی تیشرت، هدیه‌ای خاص و جذاب برای آقان در ولنتیان است. می‌توانید عکسی فانتزی را انتخاب کرده و بر روی تیشرت چاپ کنید، همچنین می‌توانید عکسی دو نفره از خودتان را بر روی تیشرت چاپ کرده و با ست کردن آن یک هدیه خاص را به عشق خود هدیه کنید.

8- قاب عکس

عکس‌ها همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای ثبت کردن خاطرات و مرور خاطرات شیرین گذشته هستند. با خرید یک قاب عکس جذاب و قرار دادن عکسی دونفره از خودتان در آن می‌توانید یک هدیه خاص درست کرده و با هدیه دادن آن طرف مقابل را خوشحال کنید.

9- کارت پستال تبریک ولنتاین

نوشتن یک کارت تبریک و دادن آن به عشقتان حسی بسیار خوشایند در او به وجود خواهد آورد. کارت‌های تبریک ولنتاین با طرح‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را تهیه کرده و در آن جملاتی زیبا برای عشق خود بنویسید و با این کار حسی خوشایند در او به وجود آورید.

· باکس ولنتاین

باکس ولنتاین یک کادو ولن تاین جذاب است که شما می‌توانید آن را به کسی که دوستش دارید هدیه کنید. این باکس یک جعبه جذاب و زیباست که می‌تواند شامل هدیه‌ها و کادوهای جذابی باشد. می‌توانید در این جعبه انواع شکلات‌های خوشمزه، یک عروسک، گل، عطر، یک دست نوشته و یا هر هدیه دیگری که می‌خواهید را قرار داده و به عشق خود هدیه کنید.

پیشنهادی  دعای ابوحمزه ثمالی صوتی + متن (دانلود رایگان)

توجه داشته باشید که لازم نیست حتما هدیه ولنتاین بسیار خاص باشد، یک نامه عاشقانه، تماشای یک فیلم به همراه عشقتان، قرار دادن پستی در فضای مجازی، خوردن یک شام دونفره و یا حتی ارسال یک پیام تبریک ولن تاین همگی می‌توانند بسیار ارزشمند بوده و ولنتاینی به یادماندنی برای شما رقم بزنند. مهم این است که شما بتوانید در این شب کنار هم بوده و خاطره‌ای خوش برای هم بسازید.

آهنگ ولنتاین

اگر دوست دارید تا ولنتاین خود را جذاب‌تر و خاطره انگیزتر کنید، پس آهنگ روز عشق را فراموش نکنید! ما در این مقاله 10 تا از بهترین آهنگ های روز عشق را قرار داده‌ایم تا بتوانید این شب را با آهنگ های خاص روز عشق لذت‌بخش‌تر کرده و خاطره‌ای بسیار شیرین برای خود ثبت کنید.

دانلود اهنگ ولنتاین علی اصحابی و پخش آنلاین

*****

دانلود اهنگ ولن تاینت مبارک افشار

*****

دانلود ریمیکس شاد رقص مخصوص ولنتاین

*****

دانلود اهنگ روز عشق فرزاد فتحی

*****

دانلود اهنگ ولنتاینت مبارک باشه عشقم مجتبی منتظری

*****

دانلود اهنگ Valentine خارجی

*****

دانلود اهنگ ولنتاین بوسه عشق افشار

*****

دانلود اهنگ Valentine خارجی A Promise Of Love

*****

دانلود اهنگ ولنتاین حمید امینی

*****

دانلود اهنگ Valentine دست عشق داریوش اقدامی

اس ام اس های ولنتاین

35-ست-پاپیون،-کراوات-و-دکمه-سردست

یکی از کارهایی که می‌توانید در روز ولنتاین انجام بدهید این است که با فرستادن یک اس ام اس تبریک Valentine، عشق خود را سورپرایز کرده و این روز را به او تبریک بگویید. اگر به دنبل اس ام های ولن تاین 1401 و یا متن برای ولنتاین هستید پس ادامه مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در این بخش بهترین اس ام اس های روز عشق 1401 و بهترین متن برای ولنتاین را قرار داده‌ایم تا بتوانید به بهترین شکل و با بهترین پیام روز روز عشق را به عشق خود تبریک بگویید.

قدیمیا میگن برای کسی بمیر که برات تب کنه! ولی به نظر من قدیمیا خیلی پرتوقع بودن، من برات می‌میرم ولی خدا نکنه تو تب کنی عشقم. روز عشق مبارک!

*****

قلبم بدون تو خواهد ایستاد! لطفا قبل از اثبات آن موافقت کن که مال قلبم باشی. ولنتاین مبارک!

*****

هر روز که از زندگی می‌گذرد، یک صفحه به داستان زندگیمان اضافه می‌کنیم، دوست دارم بعد از این، روزهای فصل زندگیم را با تو رقم بزنم. دوستت دارم. روز عشق مبارک!

*****

چه خوش خیال است، فاصله را می‌گویم… به گمانش تو را از من دور کرده است، غافل از این که جای تو امن است… این جا در میان دل من… روز عشق مبارک عزیزم!

*****

عشق را از حاشیه تا متن، معنایش تویی / عمر اگر یاری کند امروز، فردایش تویی / بلبلان از عشق تو، دائم به خواندن بی‌قرار / بلبلان را نغمه جانسوز آوایش تویی / سردی بهمن ندارد فرق با گرمای تیر / تار و پودم را همه سرما و گرمایش تویی / عاقلان مشتاق عشقند و منم مشتاق تو / ماه رویان را به چشم من فریبایش تویی. ولنتاین مبارک!

*****

قول میدهم لام تا کام حرفی نزنم… فقط بگذار دال تا میم بگویم «دوستت دارم»… ولن تاینت مبارک!

پیام تبریک ولنتاین

42-پیام-تبریک-ولنتاین

ولنتاین تنها برای عاشقان نیست بلکه این روز را می‌توانید به تمام کسانی که دوستشان دارید و یا حتی دوست خود نیز تبریک بگویید. در ادامه چند پیام تبریک روز عشق را آورده‌ایم تا بتوانید با ارسال آن‌ها به کسانی که دوستشان دارید، این روز را تبریک بگویید.

به اعتقاد من، دوستی زیباترین کلمه‌ای است که وجود دارد، چرا که حتی عشق ممکن است روزی فراموش شود اما یک دوست واقعی همیشه در کنارت خواهد بود. ولنتاین مبارک!

*****

امروز روز سپاسگذاری از خداوند است ، چرا که عشق را آفرید تا یادمان نرود همیشه کسی است که با تمام وجود به او بگوییم: عشق من ولنتاین مبارک!

*****

حتی از این فاصله هم بوی دوست داشتنت عشق را به تماشا نشانده است! آنقدر بی حساب و کتاب دوستت دارم که می‌ترسم عشق را قدغن کنند، مگر می‌شود تا این اندازه یکی را دوست داشت؟! روز عشق مبارک!

*****

عمیق‌ترین درد در زندگی مرد نیست، بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشت را برای تو تکرار کند… ممنون که هستی و این الفبا را بر من تکرار می‌کنی… دوستت دارم، ولنتاینت مبارک!

*****

تیک تاک ساعت فریاد مرگ برای ثانیه‌هاست، اما دوستی‌ها هیچ‌گاه نمی‌میرند. دوست عزیزم روز عشق مبارک!

عکس نوشته ولنتاین

برخی از افراد به دنبال پروفایل ولنتاین و یا عکس نوشته Valentine مناسب هستند تا با به اشتراک گذاشتن آن از طریق شبکه‌های مجازی این روز را به عشق خود تبریک بگویند. اگر شما هم به دنبال بهترین و جذاب‌ترین عکس نوشته ولنتاین هستید، پس عکس نوشته های روز عشق را در ادامه مقاله از دست ندهید.

43-عکس-نوشته-ولنتاین 43-عکس-نوشته-ولنتاین-2 43-عکس-نوشته-ولنتاین-3 43-عکس--نوشته-ولنتاین-4 43-عکس-نوشته-ولنتاین-5

فیلم ولنتاین

ولنتاین، موضوع بسیاری از فیلم‌ها نیز قرار گرفته است. در برخی از این فیلم‌ها موضوع Valentine به صورت مستقیم اشاره نشده است اما از آن‌جایی که این فیلم‌ها موضوع عاشقانه‌ای دارند، می‌توانند انتخابی بسیار مناسب برای تماشا در روز ولنتاین باشند. در ادامه برخی از فیلم‌های عاشقانه را معرفی خواهیم کرد، می‌توانید یکی از این فیلم‌های روز عشق را انتخاب کرده و در کنار هم به تماشای آن بپردازید تا از این شب لذت ببرید.

1- فیلم Love Story

44-فیلم-Love-Story

 • سال ساخت: 1970
 • کارگردان: آرتور هیلر (Arthur Hiller)
 • امتیاز: 6.9

فیلم Love Story 1970 درباره زوجی به نام اولیور و جنی است که در دانشگاه با هم آشنا شده و عاشق هم می‌شوند. این فیلم از نظر بنیاد فیلم آمریکا دارای نهمین رتبه فیلم عاشقانه بوده و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌ها به حساب می‌آید. این فیلم توانسته جایزه مهم گلدن گلوب بهترین فیلم نامه و بهترین فیلم درام و جایزه اسکار بهترین موسیقی متن را دریافت کند.

2- فیلم Romeo + Juliet

45-فیلم-Romeo-+-Juliet

 • سال ساخت: 1996
 • کارگردان: باز لورمن (Baz Luhrmann)
 • امتیاز: 6.7

به احتمال زیاد نام رومئو و ژولیت را شنیده‌اید، این داستان یکی از معروف‌ترین داستان‌های عاشقانه است که به قلم ویلیام شکسپیر نوشته شده است. این فیلم (Romeo + Juliet) در جشنوراه بین المللی فیلم برلین، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شده است. رومئو و ژولیت می‌تواند انتخابی مناسب برای فیلم ولنتاین باشد.

3- فیلم A Star Is Born

46-فیلم-A-Star-Is-Born

 • سال ساخت: 2018
 • کارگردان: بردلی کوپر (Bradley Cooper)
 • امتیاز: 7.7

این اثر سومین بازسازی از فیلمی به همین نام در سال 1937 است و داستان آن درباره موسیقی‌دانی الکلی با بازی بردلی کوپر است که درگیر یک عشق پرفراز و نشیب با خواننده‌ای جوان می‌شود. این فیلم می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی برای فیلم ولنتاین باشد.

4- فیلم To All the Boys I’ve Loved Before

47-فیلم-To-All-the-Boys-I’ve-Loved-Before

 • سال ساخت: 2018
 • کارگردان: سوزان جانسون (Susan Johnson)
 • امتیاز: 7.2

فیلم To All the Boys I’ve Loved Before، داستان نامه‌های عاشقانه دختری است که به اشتباه پخش می‌شوند. این فیلم در ژانر عاشقانه و کمدی برگزار شده و می‌تواند یک فیلم بسیار عالی برای ولنتاین باشد.

 

5- فیلم The Big Sick

48-فیلم-The-Big-Sick

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: مایکل شوالتر (Michael Showalter)
 • امتیاز: 7.6

این فیلم یعنی The Big Sick یک کمدی عاشقانه است که براساس داستانی واقعی نوشته شده است. این فیلم یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های مستقل سال 2017 بوده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فیلم ولنتاین است.

ولنتاین برای چه کسانی است؟

روز ولنتاین یا همان روز عشق تنها مختص به افراد خاصی نیست. این روز برای این است که به یاد داشته باشیم همواره کسانی در زندگی ما وجود دارند که ما را دوست دارند و ما نیز به آن‌ها عشق می‌ورزیم. برای این روز حتما لازم نیست به دنبال کادو ولنتاین خاص و یا گران قیمتی باشید.

بلکه می‌توانید تنها با ارسال یک پیام تبریک روز عشق، یک تماس، خرید یک شاخه گل و یا تنها با یک شام ساده در کنار هم، زمان بیشتری را در این روز با هم صرف کرده و از کنار هم بودن لذت ببرید.

ولنتاین؛ زمانی برای عاشقی!

49-ولنتاین؛-زمانی-برای-عاشقی

ولنتاین یا همان روز عشق، یکی از مهم‌ترین روزها در تقویم جهانی است. این روز هر ساله در تاریخ 14 فوریه توسط عاشقان جشن گرفته می‌شود. روز Valentine روزی است که به خودمان یادآور شویم که عشق مهم‌ترین چیز در این دنیاست و بدون آن این دنیا سیاه و سفید خواهد بود.

در این مقاله از رسانه مستقل بیلبیلک به تعریف کاملی از روز ولنتاین و کارهایی که این روز را برای شما به یک روز رویایی و خاطره انگیز تبدیل خواهد کرد، پرداختیم. پس تاریخ ولنتاین سال 1401، در روز 25 بهمن ماه را از دست ندهید و این روز را برای خود و عشقتان به یک روز ب یادماندنی و خاطره نگیز تبدیل کنید.

5/5 - (1179 امتیاز)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

48 دیدگاه

 1. مرسی از تیم خوبه رسانه مستقل بیلبیلک😎
  چقدر قشنگ همه چیز رو راجع به روز ولنتاین نوشته بودید.
  من از بعضیا شنیدم که میگن به این روز معتقد نیستن و کادو نمیخرن ولی روز به این قشنگی حیف نیست از اون برای شاد کردن دل کسی که عاشقشی استفاده نکنی؟؟
  پیشنهادای کادو هم تو این مقاله خوب بودن زیاد گرون و کمرشکن نبودن!! البته که اصلا مسئله کادو نیست و با یه شاخه گل و چند ساعت باهم بودن میشه روز ولنتاین رو زیبا کرد.
  آهنگ‌ها هم من گوش کردم خوبن😂باید باهاشون شاد بود.

 2. مرسی از رسانه خوب بیلبیلک که تو این روز هم به فکر دنبال کنندگانش هست. تو روز ولنتاین واقعا شهر حال و هوای دیگه‌ای داره و حتی اگه واقعا تاریخشم ندونی با نیم ساعت قدم زدن تو شهر و دیدن چند نفر که گل رز قرمز گرفتن دستشون متوجه میشی که چه روزیه. البته چه بهتر که همه عشقا درست و حسابی باشه نه فقط ظاهری چون در اونصورت نیاز به روز خاصی نیست و هر روز ولنتاینه

  1. ممنون از شما خانم فرخی عزیز‌. ما تو رسانه بیلبیلک سعی داریم تا شما رو با تمامی رسوم ایرانی و خارجی آشنا کنیم و مطالب بیشتری از این روزها در بخش مناسب بیلبیلک منتشر شده. امیدوارم در روز ولنتاین، همه پیش کسی باشن که دوست دارن.

 3. سلام ابتدا میخوام تشکر کنم از رسانه مستقل بیلبیلک که مثل همیشه حرفه‌ای عمل کردن و مقاله فوق العاده جذابی ارائه دادن.
  من تا حالا افسانه ولنتاین و تاریخچه این روز رو نخونده بودم و واقعا خوندن این قسمت از مقاله واسم خیلی جالب بود.
  راستی کادوهای پیشنهادی خوبی هم ارائه دادین هم قشنگن و هم خیلی گرون نیستن؛ البته باید گفت کادو بهانه‌ای واسه اینه که بگیم به یاد هم هستیم و یه یادگاری از همدیگه داشته باشیم. فیلما، آهنگا و متن ها هم خیلی عالی بودن و من به شخصه ایده گرفتم از این مقاله عالی.

  1. مینا جان سلام. جالبه بدونی این مطلب روز ولنتاین توسط یکی از اعضای خیلی خوب تحریریه بیلبیلک نوشته شده؛ اما انگار قرار نیست خودش از مطلبش استفاده کنه. امیدوارم حداقل شما عزیزان یتونید از روز ولنتاین نهایت استفاده رو ببرید

 4. عالی بود واقعا نمیدونستم آهنگ مخصوص ولنتاین داریم😆😆
  ایده معرفی فیلم عاشقانه مخصوص ولنتاین هم خیلی خوب بود حتما همشو دانلود میکنم و میبینم😍
  ممنون از رسانه مستقل بیلبیلک🖐

  1. تشکر از شما دوست عزیز. ما خودمونم نمیدونستیم همچین چیزایی اصلا وجود داره، ولی انگار دل عاشق بعضیا رو دست کم گرفته بودیم:)) رسانه بیلبیلک ولنتاین رو پیشاپیش به همه زوج‌های عاشق تبریک میگه و به بقیه عزیزان رسیدن به فرد مناسب رو آرزو میکنه♡

 5. وای من اصلا نمی‌دونستم یه همچین افسانه‌ای داره ولنتاین!! خیلی جالب بود برام:) فیلم‌هایی که معرفی کردین هم خیلی خوب بودن، من رومئو و ژولیت رو دیده بودم قبلا الانم The Big Sick رو دانلود کردم که ببینم، نتونستم تا ولنتاین طاقت بیارم:)))))) آهنگ های ولنتاینتون هم خیلی عالی بودن، ممنون از شما! امیدارم که ولنتاین 1400 برای همه روز خوبی باشهه

  1. لطف دارید دوست عزیز، با وجود همچین فیلمای عاشقانه‌ای که دانلود کردین، انتظار میره تاریخ ولنتاین 1400 برای شما روز خیلی خوبی باشه:)))

 6. اس ام اس های ولنتاین و متن تبریک ولنتاین که نوشته بودین خیلی عالی بود من که هر سال دنبال یه متن تبریک ولنتاین میگشتم ولی همشون تکراری بودن اکثرا، متن‌هایی که نوشته بودین خیلی خوب بودن ممنون، ایشالا که ولنتاین 1400 برای همه عالیی باشه و به بهترین تاریخ ولنتاین برای همه تبدیل بشه:))

  1. امیدوارم یک ولنتاین عالی داشته باشی نگار جان. البته این اس ام اس ها زیادی عاشقانه هستن و فکر نکنم تو تاریخ ولنتاین کسی سابقه استفاده از اونا رو داشته باشه:)))

 7. اسمش مقاله تاریخ ولنتاین هستش ولی همه چی رو راجع به ولنتاین توضیح داده بودین:) عالییی بود مقاله! من میخاستم برای همسرم یه کادو بخرم ولی راستش هیچی به ذهنم نمیرسید ایده تیشرت ست که گفته بودین خیلی عالی بود به نظرم، الان تو فکرمه که یه عکس دو نفره از خودمون رو روی تیشرت ثبت کنم و برای روز ولنتاین کادو بدم، بایت فیلم و آهنگ ولنتاین هم ممنون خیلی عالی بودن

  1. به به :))) روز ولنتاین مبارک شما و همسرتون باشه مهرداد جان، امیدوارم ولنتاین براتون بهترین روز باشه، البته اگه تاریخ ولنتاین یادتون نره:)))

 8. تاریخ ولنتاین 1400 از رگ گردن به همه شما نزدیکتر است:))خوردنی های ولنتاین خیلی عالی بودن از روی عکسشون هم میشه فهمید که خیلییی خوشمزن! باید حتما ولنتاین امسال امتحانشون کنم:))) پیشنهاد کادو ولنتاین هم خیلی خوب بود مرسیی که این همه پیشنهاد جذاب برای کادو ولنتاین گذاشته بودین

 9. سلام وقتتون بخیر باشه، من خیلی تو فکرم بود که امسال یه کادو خوب برای نامزدم بخرم ولی واقعیتش هیچی به ذهنم نمیرسید ولی توی این مقاله کلی ایده خوب برای کادو ولنتاین گذاشته بودین، حالا موندم که کدوم رو بخرم😅 گل رز جاویدان و جعبه موزیکال خیلی به نظرم جذاب اومدن احتمالا یکی از این دو تا انتخاب کنم:) مرسی از بیلبیلک

  1. عزیزی علیرضا جان. ما تو تحریریه بیلبیلک سعی داریم بهترین کادوهای تاریخ ولنتاین رو به شما کاربران عزیز پیشنهاد کنیم

 10. سلام به اهالی بیلبیلک. آقا من فکر نمیکردم تاریخ ولنتاین 1400 به این زودیا برسه!! نمیشه برا ولنتاین 1400 کادو نخریم و فقط یه پیام تبریک بفرستیم؟ آخه اس ام اس ولنتاین و متن ولنتاین که نوشته بودین خیلی عالی و رمانتیک بودن😁🙃 معنی تعداد شاخه گل رز هم خیلی جذاب بود من واقعا نمیدونستم سیزده شاخه گل رز یعنی یه نفر مخفیانه یکی رو دوست داره:)

  1. سلام به گل. دیگه پیش از اینا باید برای فرار کردن اقدام میکردی امیر علی جان، تاریخ ونتاین نزدیکه:))) بعه متاسفانه کسی که اینارو ندونه باخته.

 11. سلام به بیلبیلکیا دستشون درد نکنه با این مقاله پر و پیمونی که نوشتن. از تاریخ ولنتاین گرفته تا آهنگهای مناسب این روز رو یک جا و توی یه مقاله جمع کردن که با خوندنش دیگه به هیچ مرجع دیگه ای نیاز نداریم. خیلی ممنون از بیلبیلک که حتی توتاریخ ولنتاین 1400 هم ما رو تنها نگذاشته!

  1. سلام سحر عزیز، ممنون از شما که این مطلب رو خوندی و ما رو برای مطالعه تاریخ ولنتاین انتخاب کردی.

 12. اول می‌خوام تشکر کنم از رسانه مستقل بیلبیلک و تیم حرفه‌ای بیلبیلک که تو این مقاله همه چیو بصورت کامل درباره ولنتاین توضیح دادن. تاریخ ولنتیان 1400 هم که خیلی نزدیکه و من به شخصه هیچ ایده‌ای نداشتم واسه خریدن کادو برای همسرم ولی با خوندن این مقاله یه فکرایی به ذهنم رسید و تصمیم گیری برام راحت‌تر شد. از بابت آهنگ‌ها و نوشته‌های جذاب هم که راجب ولنتاین گذاشته بودین ممنون.

  1. لطف داری علی جان. ما خودمونم سعی کردیم قبل از رسیدن تاریخ ولنتاین ۱۴۰۰، همه ایده ها رو جمع اوری کنیم و به شما کاربران عزیز ارائه بدیم.

 13. رسانه مستقل بیلبیلک همیشه تو لحظه هایی که لازم داریم به دادمون میرسه! معمولا که برای راهنمای خرید میام سراغ بیلبیلک، حالا نمیدونستم برای ولنتاین باید چه کیکی درست کنم، که بیلبیلک به موقع با این مقاله خوبش کیک ردولوت رو پیشنهاد کرد، دستتون درد نکنه. پاشم تا تاریخ ولنتاین 2022 چند تا رسپی ازش پیدا کنم، تستش کنم. در ضمن ولنتاین رو به همه عاشقای بیلبیلک هم تبریک میگم.

  1. ولنتاین شما هم مبارک باشه منیژه جان، قطعا هدف ما هم کمک به شما برای داشتن ایده های عالی و جالب برای تاریخ ولنتاین ۱۴۰۰ بوده.

 14. تقویم داره تاریخ ولنتاین ۱۴۰۰ رو چند روز دیگه نشون میده! بیلبیلک جان اگه کسی روز ولنتاین برا من کادو نخره مسئولش تویی🤕 تو با نشون دادن کادوهای خوشگل و گل و شکلات باعث شدی دلم بخواد.
  پس تیم بیلبیک باید برام خرس و شکلات بخرید تا خوشحال بشم🤩 (آخرین تلاش‌های من برای گرفتن کادو در ولنتاین ۲۰۲۲ 😂)

 15. این مقاله بیلبیلک در مورد ولنتاین و روز و تاریخ ولنتاین یکی از بهترین مقالاتی بود که خوندم. اصطلاحات خیلی جذاب و عالی ای داشت که واقعا اولین بار بود این قدر اطلاعات جذاب در مورد ولنتاین دیده بودم. دم بیلبیلک گرم که اینقدر عالی مینویسه. عکس های ولنتاین هم حسابی عالی و ناب بود

  1. لطف دارین ریحانه عزیز. امیدوارم ولنتاین امسال به قدری برت جذاب باشه که تاریخ ولنتاین 1400 یادت بمونه

 16. تاریخ ولنتاین 1400 هم که خیلی نزدیکه و همه به فکر برنامه‌ریزی واسه این روز جذاب هستن. مرسی از رسانه مستقل بیلبیلک که مثل همیشه به فکر ما هست. واقعا من جای دیگه‌ای همچین مقاله کامل و جذاب ندیده بودم و به شخصه میتونم بگم خیلی ایده گرفتم از این مقاله. از الان ذوق دارم اون خوراکی‌های خوشمزه‌ای رو که پیشنهاد دادین رو درست کنم و کنار خانوادم لذت ببرم 🙂

  1. تا وقتی به آخر کامنتت نرسیده بودم فکر میکردم قراره یه ولنتاین رمانتیک و فانتزی داشته باشید:)) ممنون از شما مهسا جان.

 17. بیلبیک جان من یه سوال دارم
  آقا تاریخ ولنتاین ۲۰۲۲ با تاریخ ولنتاین ۱۴۰۰ مطابقت داره؟ منظورم اینه تو یه روزه؟ آخه پارتنر من ایران نیست و میخوام بدونم چه روزی برای ما روز عشق میشه🤩
  و از ایده فیلم دیدن خییییییییلی تشکر میکنم آخه ما که از هم دوریم میتونیم دوتایی بشینیم آنلاین فیلم ببینیم و کمی از غم لانگ دیستنس کاسته بشه🧡

  1. هستی جان یه فکری به حال کاربران دیگه رسانه بیلبیلک هم بکن:))) گناه دارن. بله، البته فقط ساعات این روز تو ایران و خارج فرق داره، چون تاریخ ولنتاین با میلادی حساب میشه، ممکنه وقتی اونا دارن ولنتاین رو جشن میگیرن ما خواب باشیم:)))

 18. به جرئت میتونم بگم کامل‌ترین مقاله‌ای بود که راجب ولنتاین خوندم. من فقط میخواستم از تاریخ ولنتاین مطمئن بشم ولی مقاله اونقدر جذاب بود که به خودم اومدم دیدم تو بخش کادوهام😅
  قسمت ولنتاین تو فرهنگ کره خیلی عالی بود چون من یکی از طرفدارای کره‌ هستم و برام خیلییییی جالب بود که دوتا ولنتاین دارن. راستی اینم من اضافه کنم که کره‌ای ها یه شکلات خیلی نرم و خوشمزه دارن که تو ولنتاین به ‌هم کادو میدن🥺 اگه شماهم مثل من طرفدار کره‌ایا هستین میتونین تو خونه خودتون از اون شکلاتا درست کنین و لذت ببرید ازش. با تشکر از بیلبیلک بخاطر این مقاله قشنگش😅

  1. خواهش میکنم الهه عزیز. این مطلب یه جوری نوشته شده که شما در کنار اطلاع از تاریخ ولنتاین، بتونید کلی عکس قشنگ دیگه هم ببنید که به دردتون بخوره، و اگه سینگل نباشید که قطعا به دردتون میخوره:))

 19. از بس تو ایران تاریخا و مناسبتا جابه‌جا میشن که کمتر کسی دقت میکنه که تاریخ ولنتاین ۱۴۰۰ مثل سالای قبلی ۲۵ بهمنه😅
  ممنون از بیلبیلک بابت کادوهای پیشنهادی عالیش. تقریبا دغدغه همه مردم از اول بهمن اینه که برا ولنتاین چی بخریم یا چیکار کنیم. بنظرم بخش خوراکی میتونه بهترین کادو باشه، چون برای تهیه کردنش وقت گذاشته میشه و یجورایی به طرف مقابل نشون داده میشه که برامون مهمه و براش وقت میذاریم.

  1. تا جایی که من میدونم همیشه 3 روز بعد 22 بهمن هست تاریخ ولنتاین:))) امدیوارم که این مطلب از رسانه بیلبیلک براتون مفید بوده باشه. ممنون از شما.

 20. چرا من تو هیچ کدوم از ولنتاین‌ها کادو نمی‌گیرم:( تاریخ ولنتاین 1400 هم رسید و من باز هم هیچ کادویی نمیگیرم😅 😁چه میشه کرد منم باید برم فیلم ولنتاین ببینم و آهنگ ولنتاین گوش کنم:)))))مرسی بیلبیلک که به فکر ما هم بودی دمت گرم:))

  1. صدرای عزیز هرموقع کادو خواستی توی ولنتاین، یادت باشه که باید کادو بدی که کادو بگیری. وگرنه آخرین قرارت میشه:)

 21. من خیلیییی خاطره خوبی از ولنتاین دارم، دو سال پیش دقیقا توی تاریخ ولنتاین همسرم از من خواستگاری کرد و به همین خاطر هر سال ولنتاین برای من یکی از بهترین روزها به حساب میاد:) امیدوارم که همه جوونا خوشبخت بشن و تاریخ ولنتاین 1400 برای همه خیلی خوب باشه:)

  1. به به به چه عجب یکی قراره کادو بگیره توی ولنتاین:))) مبارکتون باشه سحر جان و امیدوارم تاریخ ولنتاین رو به یاد داشته باشی.

 22. شاید باورتون نشه ولی من نزدیک بود تقریبا چند سال پیش به خاطر این که شوهرم تاریخ ولنتاین رو فراموش کرده بود، ازش جدا بشم ولی بعدا دیدم که نه یادشه و برای کادو ولنتاین خریده
  حالا خوبه الان سایت ها تاریخ ولنتاین 2022 رو کامل مینویسن والا زمان ما اینجور چیزا مد نبود

 23. رسانه بیلبیلک اخه به حال ما جوونای مجرد فک نمیکنی که انقد مطلب خوبی مینویسی؟ ما سانگلا حتی اگه تاریخ ولنتاین 1400 که سهله تاریخ ولنتاین 1420 رو هم ندونیم هیچ فکری به حالمون نمیکنه 😂 ولی با این حال امیدوارم اونایی که امسال قراره شیرینی ولنتاین بخورن، دندون درد بگیرن تا تاریخ ولنتاین 2022 هیچوقت یادشون نره

  1. ای بابا نسیم جان حالا اینبار مارو عفو کن من قول میدم وقتی تاریخ ولنتاین 1420 برسه، شخصا از طرف تحریریه بیلبیلک به شما کادو بدم:)))

 24. مرسی از تیم تحریریه بیلبیلک به خاطر مقاله کاملی که درباره تاریخ ولنتاین نوشتن. بمیرم برا دل اونی که این مقاله رو نوشته ولی خودش ازش بی بهره میمونه. ☹😓😂 چی کشیدی واقعا؟😓
  منم اومدم یه چرخی تو گوگل بزنم که رسیدم به تاریخ ولنتاین 1400 یا همون تاریخ ولنتاین 2022. البته خودمم نمیدونم چرا اینجام😂 ولی به هرحال کامنتارم خوندم دلم شاد شد. 😄😄

  1. وضعیت همه همینه مینا جان:) تاریخ ولنتاین 1400 از رگ گردن به شما نزدیک تر است.

 25. رسم کره جنوبی خیلی عالی بود😅 یعنی اگه من اونجا زندگی می‌کردم هر سال باید تو تاریخ ولنتاین نودل و لوبیا سیاه می‌خوردم!! 😂😂 البته بعضی از کامنت‌ها رو که خوندم فهمیدم همچین هم تنها نیستم 🙂 بیلبیلک‌جان مرسی که به فکر افرادی مثل من هم بودین و با معرفی فیلم و آهنگ ولنتاین کمک کردین تا تو تاریخ ولنتاین 1400 بیکار نمونیم :))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا