برترین محصولاتبررسی محصولتفریح و سرگرمی

دانلود سریال یاغی: دانلود قسمت 1 تا 9 سریال یاغی (بدون سانسور)

دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی | دانلود قسمت 9 سریال یاغی | دانلود قسمت نهم سریال یاغی

یاغی سریال ایرانی با ژانر خانوادگی و اجتماعی است که در شبکه‌های نمایش خانگی پخش می‌شود. برای رهایی از دغدغه‌های روزمره‌ای که همه درگیر آن هستند، دانلود سریال یاغی و تماشای آن به شدت توصیه می‌شود.

کارگردانی این فیلم بر عهده آقای محمد کارت است. آقای پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت با نگاهی به رمان سالتو، فیلم‌نامه این سریال را به نگارش درآورده‌اند. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، مهدی حسینی‌نیا، آبان عسکری، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی و الیکا ناصری، بازیگران اصلی سریال هستند که به زیبایی ایفای نقش کرده‌اند. سریال یاغی با داستان جذاب و پرمحتوایی که دارد، توانسته مخاطبان زیادی را جذب خود کند.

علی شادمان در نقش جاوید، با اینکه هیچ هویتی ندارد، اما تمام زندگی اَبرا و همه کس‌ خواهرش، عاطفه، است. جاوید تمام تلاشش را برای گرفتن شناسنامه و جلب رضایت خانواده ابرا به ‌کار می‌برد؛ چون نمی‌تواند به زندگی بدون ابرا حتی یک لحظه هم فکر بکند. در این لحظه‌های پر نشی که جاوید سپری می‌کند و روزنه‌های امید زندگی‌اش کم کم بسته می‌شوند، فردی به نام بهمن که صاحب باشگاه کشتی مجللی است، برای کشف استعدادهای کشتی به محله‌های پایین شهر تهران سری می‌زند. طی اتفاقاتی که رقم می‌خورد، بهمن با جاوید آشنا شده و او را تحت حمایت خود قرار می‌دهد.

رسانه-مستقل-بیلبیلک
دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی
دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

برای اینکه بدانید تمام این کارها به خاطر حس انسان‌دوستی بهمن انجام می‌شود و یا اهداف دیگری پشت این ماجراست و در جریان تمام اتفاقات و هیجانات این سریال قرار بگیرید، بیلبیلک امکان دانلود قانونی این سریال دیدنی را برای شما فراهم کرده و هر هفته، روز پنجشنبه، راس ساعت 8 صبح می‌توانید نسبت به دانلود سریال یاغی اقدام کرده و از تماشای این سریال جذاب لذت ببرید.

داستان سریال یاغی

داستان سریال یاغی، حول محور رمان سالتو، نوشته آقای مهدی افروزمنش، متمرکز است. در این سریال علی شادمان که نقش جاوید را ایفا می‌کند، علاقه بسیاری به کشتی داشته و در محله‌های جنوب شهر تهران روزگار می‌گذراند. او به همراه خواهرش، عاطفه، زندگی می‌کند. این دو خواهر و برادر پدر و مادر خود را از دست داده‌اند و کسی را در این شهر ندارند. از بد روزگار و به خاطر پاره‌ای از مشکلات، جاوید موفق به گرفتن شناسنامه نشده است. جاوید به کمک وکیل خود در پی گرفتن شماسنامه و هویت‌دار شدن است؛ اما اسی قلک، به دلیل منافع شخصی، پیش پای او سنگ می‌اندازد. تنها راه باقیمانده برای گرفتن شناسنامه و اثبات این‌که مرحوم محمود گنجی پدر اوست، انجام آزمایش ژنتیک است و این در حالیست که خانواده پدری‌اش از کمک کردن به او خودداری می‌کنند.

داستان سریال یاغی
دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

از نظر آن‌ها، جاوید فرزندی سرراهی است و نسبت خونی با آنان ندارد. از طرفی، جاوید عاشق دختری به نام ابرا (با بازی الیکا ناصری) شده و خانواده ابرا با این ازدواج به شدت مخالفت و نداشتن شناسنامه را بهانه این عدم رضایت اعلام می‌کنند. شرط خانواده ابرا برای ازدواج این دو نفر، شناسنامه‌دار شدن جاوید است؛ اما اینکه آیا این تنها شرط آنهاست و پس از دریافت شناسنامه، این دو جوان دلداده با هم ازدواج می‌کنند یا نه، در طول قصه مشخص می‌شود.

شخصیت اول قصه برای امرار معاش و گذران زندگی و به خصوص تهیه هزینه وکیل خود، در مسابقات شرط‌بندی کشتی می‌گیرد. در روزهای پرتلاطم زندگی جاوید، بهمن که وضع مالی خیلی خوبی دارد، برای کشف استعدادهای کشتی، به محله‌های پایین شهر تهران می‌رود؛ اما به خاطر دسیسه افرادی، جاوید در بازی می‌بازد و شانس خود را از دست می‌دهد. در طول قصه، جاوید مجددا فرصت اثبات خود به بهمن را به دست می‌آورد و شانس دوباره‌ای در اختیار او قرار می‌گیرد. بهمن و همسرش طلا، جاوید و خواهرش را تحت پوشش و حمایت خود قرار می‌دهند.

اما این تنها شروع داستانی پرفرازونشیب و پر از اتفاقات ریز و درشت است. با دانلود سریال یاغی از تمام اتفاقاتی که قرار است در این سریال بیفتد مطلع و دقایقی سرگرم شوید.

بازیگران سریال یاغی

بازیگران سریال یاغی
بازیگران سریال یاغی | دانلود سریال یاغی

پارسا پیروزفر (در نقش بهمن)، علی شادمان (در نقش جاوید)، طناز طباطبایی (در نقش طلا، همسر بهمن)، امیر جعفری (در نقش اسی قُلک)، مهدی حسینی‌نیا (در نقش رحمان، برادر بهمن)، آبان عسکری (در نقش عاطفه، خواهر جاوید)، مه‌لقا باقری (مادر ابرا)، عباس جمشیدی‌فر (علی آقا گرگین)، جواد خواجوی (نقش خواننده در گروه موسیقی) ناهید مسلمی (در نقش خانم گنجی، عمه جاوید و عاطفه)، نادر شهسواری (در نقش سید)، الیکا ناصری (در نقش ابرا)، فرهاد اصلانی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، هادی دیباجی، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌لو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری‌پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام‌فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه‌وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلوفر شهفری و نیکی کریمی (با حضور افتخاری) در سریال یاغی هنرنمایی کرده‌اند. تمامی از بازیگران به شکل تدریجی از قسمت اول وارد داستان می‌شوند و شما متوجه ارتباط آنان با یکدیگر و نقش آن‌ها در پیشبرد قصه خواهید شد. همان طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، داستان سیر خطی دارد و به سادگی و روان روایت می‌شود.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

مجموعه‌ای از این بازیگران حرفه‌ای و کاربلد سینمای ایران، منجر به تولید سریالی دیدنی شده که دانلود و تماشای آن را به شما توصیه می‌کنیم.

پیشنهادی  معرفی لپ تاپ گیمینگ لنوو + بهترین مدل لپ تاپ لنوو گیمینگ

دانلود قسمت نهم سریال یاغی

دانلود قسمت نهم سریال یاغی
دانلود قسمت هشتم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

سریال یاغی با داستانی اجتماعی و متفاوت و با حضور بسیاری از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون، جایگاه خوبی بین مردم و علاقمندان به هنر هفتم کسب کرده است؛ از این رو دانلود قسمت‌های سریال یاغی، از اخبار داغ این روزهای دنیای دیجیتال است.

لینک دانلود قسمت 9 سریال یاغی

تاکنون شاهد پخش 8  قسمت از سریال یاغی بودید. این سریال، در 20 قسمت پخش خواهد شد. البته گاهی اوقات در اثر تدوین و مونتاژ، چند قسمت از سریال‌ها کم یا زیاد می‌شود، چنانچه این اتفاق نیفتد، شما در 20 قسمت، از کلیت ماجراها و ارتباطات شخصیت‌های قصه مطلع خواهید شد. برای دانلود سریال یاغی قسمت 9، در ادامه بیلبیلک را همراهی کنید تا لینک قانونی این سریال مردمی را در اختیار شما قرار دهد. دانلود قسمت 9 سریال یاغی در سه کیفیت 480، 720 و 1080 در دسترس است. به محض آماده سازی لینک دانلود قسمت 9 در اختیار شما قرار می‌گیرد.

لینک دانلود قسمت 9 سریال یاغی (دانلود قسمت نهم سریال یاغی) با کلیک روی لینک های زیر براحتی سریال یاغی را دانلود کنید.

دانلود قسمت 9 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 9 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 9 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 9 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 9 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 9 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت هشتم سریال یاغی

دانلود قسمت 8 سریال یاغی
دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

با دانلود سریال یاغی قسمت 8، متوجه حضور بازیگران جدید در این مجموعه خواهید شد. بهمن با طعمه قرار دادن طلا، سعی دارد دشمن خود را به دام بیندازد؛ اما متاسفانه نقشه او با شکست مواجه می‌شود و فرد ناشناس می‌گریزد. اسی قلک همچنان از فکر تصاحب مجدد جاوید دست بر نداشته و با به آتش کشیدن درب منزل خانه بهمن، از او زهر چشم می‌گیرد.

در میانه این قسمت، بهمن به یاد یکی از خلافکاران به‌نام شهر، یعنی اکبر مجلل می‌افتد و تصمیم می‌گیرد او را وارد بازی کرده و از او برای یافتن فرد مرموز استفاده کند. در نهایت پس از دانلود قسمت 8 سریال یاغی و تماشای آن، متوجه حضور نیکی کریمی خواهید شد. او به بهانه تصادف با جاوید و بستری شدن او در بیماستان، عاطی را سوار ماشین کرده و او را بیهوش می‌کند؛ اما اینکه قصد او از انجام این کار چیست و چه قصه‌ای پشت این شخصیت پنهان است، در قسمت‌های بعدی مشخص خواهد شد.

لینک دانلود قسمت هشتم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 8 سریال یاغی (دانلود قسمت هشتم سریال یاغی) با کلیک روی لینک های زیر براحتی سریال یاغی را دانلود کنید.

دانلود قسمت 8 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 8 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 8 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 8 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 8 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 8 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت هفتم سریال یاغی

دانلود قسمت هفتم سریال یاغی
دانلود قسمت هفتم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

موتور سوار مشکوک در قسمت قبلی، همراه با یک بطری اسید، قصد آسیب زدن به طلا را داشت که با مداخله جاوید به هدفش نمی‌رسد. بهمن و رحمان تمامی احتمالات را بررسی می‌کنند تا بفهمند چه کسی پشت این ماجرا بوده که باز به اسم اسی قلک می‌رسند؛ اما گویا حدسشان اشتباه بود. با دانلود سریال یاغی قسمت 7 در جریان بقیه حدس‌های این دو برادر قرار خواهید گرفت. در میانه ماجرا، پای دختری به نام فریبا که با رحمان در ارتباط است، به سریال باز می‌شود تا با هک کردن دوربین‌های ترافیکی، قیافه موتورسوار را پیدا کند. در ادامه، قسمت 7 سریال یاغی را دانلود کنید تا متوجه شوید این شخص مرموز کیست و چه قصدی از انجام این کار داشت!

لینک دانلود قسمت هفتم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 7 سریال یاغی | قسمت هفتم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 7 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 7 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 7 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 7 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 7 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 7 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت ششم سریال یاغی

دانلود قسمت ششم سریال یاغی
دانلود قسمت ششم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

اینبار اسی قلک برای جاوید دردسر درست می‌کند. هر مشکلی که برای جاوید به‌وجود می‌آید، بهمن خان نسبت به حل آن اقدام می‌کند و او را از گرفتاری نجات می‌دهد، تا بدون دغدغه و با ذهنی آرام، فقط به کشتی فکر کند و به آرزوهایش برسد. طلا به همراه جاوید و عاطفه، قصد خریدن ساز دارند که در طول مسیر جاوید متوجه می‌شود که یک موتورسوار در حال تعقیب آن‌هاست. عاطفه و جاوید در طول مسیر متوجه واقعیتی درباره بهمن نیز می‌شوند. این‌که موتورسوار چه قصدی داشته و به هدفش خواهد رسید یا نه، از جمله مواردی است که در قسمت ششم مشاهده خواهید کرد.

لینک دانلود قسمت ششم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 6 سریال یاغی | قسمت ششم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 6 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 6 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 6 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 6 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 6 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 6 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت پنجم سریال یاغی

دانلود قسمت پنجم سریال یاغی
دانلود قسمت پنجم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

جاوید با نقشه‌ای که در سر دارد می‌خواهد شماره ابرا را پیدا کرده و هر جور شده با او ارتباط برقرار کند. بالاخره جاوید در خوابگاهی که مخصوص کشتی‌گیران باشگاه بهمن است، ساکن می‌شود. او سخت تمرین می‌کند، چون راه پیدا کردن به تیم ملی را، تنها راه رسیدن به ابرا می‌داند. روز وزن‌کشی مسابقه جاوید فرا می‌رسد. جاوید به خاطر اضافه‌وزنی که دارد، توسط مسئول مسابقه رد می‌شود.  آیا جاوید می‌تواند در این مسابقه شرکت کند و یک قدم به آرزوهایش نزدیک‌تر شود. با ما همراه باشید و با دانلود سریال یاغی، از اتفاقاتی که در این فیلم هیجان‌انگیز می‌افتد باخبر  شوید.

پیشنهادی  0 تا 100 راهنمای خرید لپ تاپ اپل + معرفی بهترین لپ تاپ مک بوک

لینک دانلود قسمت پنجم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 5 سریال یاغی | قسمت پنجم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 5 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 5 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 5 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 5 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 5 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 5 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت چهارم سریال یاغی

دانلود قسمت چهارم سریال یاغی
دانلود قسمت چهارم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

به خاطر ورود جاوید به باشگاه بهمن، دردسرهایی برای او به‌وجود می‌آید. بهمن از مشکلات جاوید باخبر شده و حمایتش را از جاوید بیشتر می‌کند. در این قسمت، عاطفه با طلا، همسر بهمن آشنا می‌شود. آشنا شدن جاوید با بهمن و همسرش، زندگی او را عوض کرده و مسیر رسیدن به آرزوهایش را هموارتر می‌کند. در قسمت چهارم، حمایت بهمن را که در حق جاوید، پدری می‌کند و او را زیر بال و پر خود قرار می‌دهد، تماشا خواهید کرد.

لینک دانلود قسمت چهارم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 4 سریال یاغی | قسمت چهارم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 4 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 4 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 4 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 4 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 4 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 4 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت سوم سریال یاغی

دانلود قسمت سوم سریال یاغی
دانلود قسمت سوم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

جاوید از نقش اسی قلک در همه بلاهایی که سرش آمده با خبر می‌شود و با وجود مخالفت‌هایی که از طرف دوستانش می‌بیند، باز هم با عصبانیت به سراغ اسی می‌رود. بعد از اتمام بحثی که بین آن‌ها بالا می‌گیرد، جاوید راه رفتن به آلمان را، در ورود به تیم ملی کشتی می‌بیند. پس به هر زحمی که هست خودش را به باشگاه کشتی بهمن می‌رساند. این‌که بهمن اجازه کشتی گرفتن در باشگاهش را به جاوید می‌دهد یا نه، در قسمت سوم تماشا خواهید کرد. پس با دانلود سریال یاغی قسمت 3، شاهد تمام اتفاقات بین بهمن و جاوید باشید.

لینک دانلود قسمت سوم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 3 سریال یاغی | قسمت سوم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 3 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 3 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 3 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 3 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 3 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 3 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت دوم سریال یاغی

دانلود قسمت دوم سریال یاغی
دانلود قسمت دوم سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

ابرا به بیمارستان منتقل می‌شود. وقتی خبر خودکشی ابرا را به جاوید می‌دهند، با حالی خراب، خود را به بیمارستان می‌رساند ولی با رفتار بد مادر ابرا روبه‌رو می‌شود. وقتی جاوید خبر مهاجرت ابرا و خانواده‌اش را از زبان مادرش می‌شنود، با صورتی پر از خون به خانه برمی‌گردد و تصمیم عجیب و پر خطری در رابطه با آینده ابرا و خودش می‌گیرد و گریه‌های خواهرش در او هیچ تاثیری ندارد. او تصمیمش را با همه ریسک‌هایی که دارد، عملی می‌کند.  با دانلود قسمت دوم سریال یاغی، تصمیم پرخطر جاوید و اتفاقاتی که در انتظار اوست را خواهید دید.

لینک دانلود قسمت دوم سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 2 سریال یاغی | قسمت دوم سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 2 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 2 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 2 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 2 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 2 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 2 سریال یاغی –  همه کیفیت

دانلود قسمت اول سریال یاغی

دانلود قسمت اول سریال یاغی
دانلود قسمت اول سریال یاغی | دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

پیش از دانلود سریال یاغی قسمت 1، اندکی با سیر وقایع در این قسمت آشنا شوید. جاوید کشتی‌گیری است که در زمین خاکی محله‌های جنوب شهر تهران با شرط‌بندی صاحبکارش، کسب درآمد می‌کند تا بتواند به‌صورت قسطی، پول وکیلش را پرداخت کند. وکیل به او کمک می‌کند تا شناسنامه‌اش را گرفته و صاحب هویت شود. ابرا به خاطر مخالفت شدید خانواده‌اش درباره ازدواج او با جاوید، دست به خودکشی می‌زند.

این‌که چرا جاوید، که در سن جوانی است تاکنون صاحب شناسنامه نشده، دلایلی دارد که با دانلود قسمت 1 سریال یاغی متوجه خواهید شد. همچنین در قسمت اول به معرفی اکثر شخصیت‌های فیلم و بیان موضوع اصلی داستان، پرداخته شده است. با دانلود سریال یاغی قسمت اول و تماشای آن، هر هفته مشتاق تماشای قسمت‌های بعدی خواهید شد.

لینک دانلود قسمت اول سریال یاغی

لینک دانلود قسمت 1 سریال یاغی | قسمت اول سریال یاغی (قانونی)

دانلود قسمت 1 سریال یاغی – کیفیت 480p

دانلود قسمت 1 سریال یاغی – کیفیت 720p

دانلود قسمت 1 سریال یاغی – کیفیت 1080p

دانلود قسمت 1 سریال یاغی – کیفیت 1080hq

دانلود قسمت 1 سریال یاغی – کیفیت bluray

دانلود قسمت 1 سریال یاغی –  همه کیفیت

عوامل سریال یاغی

این سریال شبکه خانگی، به کارگردانی آقای محمد کارت و به تهیه‌کنندگی آقای سید مازیار هاشمی در ژانر خانوادگی و اجتماعی تولید شده است. در سریال یاغی بهترین هنرمندان کشور نقش‌آفرینی کرده‌اند. فیلم‌نامه این سریال به قلم آقای پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت در یک سال گذشته نوشته شده است.

پیشنهادی  معرفی تبلت سامسونگ A7 + مشخصات و قیمت تبلت گلکسی A7
عوامل سریال یاغی
عوامل سریال یاغی

آقای محمد کارت در زمینه بازیگری و کارگردانی تئاتر از سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت کرده است. او در زمینه هنرهای نمایشی، فارغ‌التحصیل شده و لیسانس کارگردانی سینما دارد. همچنین عضو پیوسته خانه سینمای ایران بوده و یکی از بهترین کارگردانان حرفه‌ای سینمای ایران محسوب می‌شود. سریال یاغی از جمله سریال‌های ارزشمند، با داستانی جالب است که اولین بار در 29 اردیبهشت 1401 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو منتشر شد.

سامان لطفیان مدیر فیلم‌بردار، هومن خلیلی دستیار اول فیلم‌بردار، اسماعیل علیزاده تدوین، حجت اشتری طراح صحنه، محمد کارت طراح لباس، سعید زند مدیر صدابرداری، مسعود زمانی مدیر تولید، میلاد مولازاده جانشین مدیر تولید، بامداد افشار آهنگساز، آرش قاسمی طراحی و ترکیب صدا، محسن دارسنج طراح گریم، ایمان توکلی دستیار اول کارگردان، وحید کاشی مدیر برنامه ریزی، ماریا میرنژاد منشی صحنه، امین پهلوان‌زاده طراح جلوه های ویژه رایانه‌ای، آرش آقابیگ طراح جلوه‌های ویژه میدانی، مجید طالبی عکاس، محمد روح الامین طراح لوگو، حامد بارئی طبری طراح تیتراژ، جواد رزاقی زاده مستند پشت صحنه، سید رسول حاتمی مدیر تدارکات و حمید لدنی پشتیبان فنی در این مجموعه جذاب هستند.

زمان پخش سریال یاغی

این سریال به‌صورت منظم، هر هفته پنج شنبه‌ها راس ساعت 8 صبح منتشر خواهد شد. با دانلود سریال یاغی، دقایقی را فارغ از درگیری‌های ذهنی و مشکلات روزمره به تماشای این فیلم پرمخاطب بنشینید. در ادامه، لینک دانلود قانونی تمامی قسمت‌های این سریال پرطرفدار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نظرات مردمی سریال یاغی

پس از انتشار این فیلم دیدنی، سیلی از انتقادات، تحسین‌ها و پیشنهادات در پلتفرم‌های مختلف درباره کیفیت ساخت، سیر داستان و تحولات و چیدمان بازیگران به ثبت رسید. نظرات سازنده مردمی که با علاقه این سریال جذاب را دنبال می‌کنند، باعث دلگرمی عوامل سازنده سریال یاغی می‌شود و انتقاد مخاطبان نیز آن‌ها را در ارائه هر چه بهتر خدمات، یاری خواهد کرد. در ادامه چند نمونه از این نظرات را خواهیم خواند:

 • تحسین از نقش‌آفرینی بسیار جذاب خانم طناز طباطبایی، آقای پارسا پیروزفر، آقای علی شادمان و عرض خداقوت به تمامی عوامل سازنده سریال یاغی
 • نقدی در رابطه با اغراق‌آمیز بودن قسمت 4، این‌که حمایت بهمن و همسرش از یک ورزشکاری که تازه پا به عرصه مسابقات گذاشته، فقط از روی انسان‌دوستی و به خاطر رسیدن به آرزوی دوران جوانی خودش، کمی دور از باور هست و سرمایه‌گذاری روی او می‌تواند ریسک بزرگی باشد. این کار ممکن است تاثیر منفی روی ناخودآگاه کسانی که می‌خواهند به موفقیت برسند، داشته باشد. همیشه افرادی مثل بهمن نیستند که راه رسیدن به آرزوهای جوانان را برایشان آسان کنند؛ پس این خودشان هستند که باید با روحیه سخت‌کوشی و خستگی‌ناپذیری به سمت اهدافشان حرکت کنند.
 • رضایت مردم عزیز از کیفیت عالی فیلم‌برداری، رنگ‌ها و جلوه‌های زیبای فیلم، موسیقی درجه یک متن، شخصیت‌پردازی و بازی عالی بازیگران
 • تشکر از بابت معرفی کامل نقش‌ها در قسمت اول، که با در نظر گرفتن تایم طولانی برای این قسمت، به معرفی شخصیت‌ها و محل زندگی افراد پرداخته شد و مخاطب را نسبت به دیدن بقیه قسمت‌ها تشویق کرد.
 • مخاطبان این مجموعه، پیش‌بینی‌ناپذیر بودن آن را، نقطه قوت مجموعه دانستند. اینکه فیلم‌نامه سریال پیچیده بوده و مدام ذهن مخاطب را به مسیری می‌برد که فکرش را نمی‌کند، باعث جذابیت بیشتر این هنر شده است.
 • سریال یاغی به خاطر جسارتی که به‌دلیل پرداختن به موضوع افراد بدون شناسنامه به خرج داده، قابل تحسین است. از جمله افراد بدون شناسنامه در کشور ما، افرادی هستند که مادر ایرانی و پدر غیرایرانی دارند و نداشتن هویت، زندگی را برای این افراد سخت کرده است.

سریال یاغی توانسته مخاطبان زیادی را جذب خود کند و به سریالی پرطرفدار تبدیل شود. البته این سریال محدودیت سنی دارد و تماشای آن به افراد زیر 13 سال توصیه نمی‌شود.

سریال یاغی در یک نگاه!

سریال یاغی
دانلود سریال یاغی | دانلود قانونی سریال یاغی | دانلود کامل سریال یاغی | دانلود تمام قسمت های سریال یاغی

سریال یاغی به‌عنوان نخستین تجربه محمد کارت در شبکه نمایش خانگی شناخته می‌شود. با توجه به کارنامه درخشان آقای کارت، انتظار می‌رود این سریال همچون دیگر آثار ارزشمندشان، خوش بدرخشد. ایشان علاوه بر این‌که کارگردان سریال هستند، با همکاری آقای پدرام پورامیری و حسین دوماری نویسندگی آن را هم بر عهده دارند. تعداد بسیاری از بازیگران مطرح سینما و تئاتر در این سریال، ایفای نقش کرده‌اند. بازیگرانی از جمله پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، علی شادمان، آبان عسکری، الیکا ناصری،  امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، عباس جمشیدی، مه لقا باقری، مهدی حسینی‌نیا، جواد خواجوی و بسیاری از هنرمندان عزیز کشورمان، در این سریال حضور دارند. با دانلود سریال یاغی شاهد کار زیبای آقای کارت باشید!

این سریال روایتگر زندگی پسر جوانی به نام جاوید است که از بد روزگار، تا سن جوانی بدون شناسنامه زندگی می‌کند. او با شرط‌بندی اسی قلک روی کشتی گرفتنش، پول جمع می‌کند تا از طریق وکیل، اقدام به تهیه شناسنامه کند. ابرا، دختر مور علاقه جاوید به خاطر مخالفت‌های خانواده‌اش درباره ازدواج با جاوید، دست به خودکشی می‌زند. جاوید با بهمن و طلا که در ظاهر انسان‌های خیری هستند، آشنا می‌شود و مورد حمایت این زوج قرار می‌گیرد. او خودش را به آرزوهایش نزدیک‌تر می‌بیند و با انگیزه فراوان و به عشق ابرا، با روحیه خستگی‌ناپذیر کشتی می‌گیرد. در راه رسیدن به هدفش موانعی پیش می‌آید، اما او همچنان به راهش ادامه می‌دهد و ناامید نمی‌شود. با دانلود تمامی قسمت‌های سریال یاغی از وبسایت بیلبیلک، لذت تماشای این سریال دیدنی را به خود هدیه دهید.

حواشی سریال یاغی

در این بخش به بررسی برخی حواشی سریال یاغی که اکثرا توسط مخاطبان و اصحاب رسانه منتشر می‌شود، می‌پردازیم.

سریال یاغی و شنای پروانه

محمد کارت، سریال «یاغی» را دو سال بعد از فیلم سینمایی «شنای پروانه» ساخت.
چند بازیگر آن فیلم، در این سریال هم مقابل دوربین رفته‌اند و اغلب آنها در تجربه جدید همکاری با او، نقش متفاوتی را بازی کرده‌اند. به نظرم مرور لحظاتی از بازی علی شادمان، طناز طباطبایی، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، آبان عسکری، نادر شهسواری، لادن ژافه‌وند و محمد صابری در این دو اثر می‌توانست جذاب باشد. این ویدیو جذاب با ایده محمد بحرینی و تدوین مهیار مرتضوی انجام شده است.

5/5 - (1066 امتیاز)

مشاهده بیشتر

تحریریه بیلبیلک

رسانه مستقل بیلبیلک با ارائه راهنمای خرید و بررسی محصولات موجود در بازار، در راستای انتخاب هوشمندانه و تجربه یک خرید عالی از تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین در کنار شماست.

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. واقعا از دیدن قسمت ۱ سریال یاغی لذت بردم. دانلود سریال یاغی از سایت بیلبیلک خیلی راحت تر و مورد اعتمادتر بود. ممنون بابت این اطلاعات عالی. مطمئنم پس از دانلود قسمت هشتم سریال یاغی بازم مثل الان از دیدن تک تک صحنه های این سریال حض خواهم کرد. بازی فوق العاده ای داشتن بازیگران و بی صبرانه منتظر دانلود قسمت هشتم سریال یاغی شاهکار محمد کارت هستم.

  1. سریال یاغی یکی از پرطرفدارترین سریال های حال حاضر شبکه های خانگی هست. با دانلود سریال یاغی و بخصوص دانلود قسمت هشتم سریال یاغی بصورت قانونی ازاون لذت ببرید. برای دانلود قسمت 8 سریال یاغی کافیست روی یکی از لینک های مورد نظر خودتون کلیک کنید.

 2. بعد دانلود قسمت های سریال یاغی، نشستم همه رو پشت سرهم نگاه کردم و لذت بردم واقعا امیدوارم همه آدمهای شبیه جاوید یه روز به جایگاهی که لایقش هستن برسن.
  وبنظرم یکی از جذابیت های اصلی سریال یاغی عشق ابرا و جاوید بود انشالله همه جوانان همچین عشق زیبایی رو تجربه کنن.
  ممنون از بیلبیلک که دانلود سریال یاغی رو برا ما آسون میکنه

  1. خیلی خوشحالیم که تونستید با دانلود سریال یاغی لحظات خوشی داشته باشید. نکات خیلی جالب و خوبی از سریال رو گفتید. با دانلود قسمت 8 سریال یاغی و سایر قسمت ها میتونید این سریال بسیار زیبارو تماشا کنید.

 3. مدتی هستش که سکانس‌های مختلف مربوط به سریال یاغی را در فضای مجازی می‌بینم و حتی در استوری بیشتر افراد می‌دیدم که این سریال را دنبال می‌کنند. سکانس‌های پخش‌شده این سریال بسیار جذاب است و هر بیننده‌ای را برای دیدن این سریال ترغیب می‌کند امروز در گوگل دانلود سریال یاغی را سرچ کردم تا اطلاعاتی از این سریال بدست بیارم و شروع به تماشای آن کنم خوشبختانه مقاله بیلبیلک را پیدا کردم که اطلاعات کاملی درباره این سریال به من داد با خواندن داستان آن از این مقاله متصور شدم که این سریال باید سریال جذاب و دیدنی باشد و نباید دیدن آن را از دست بدهم. و شروع به دانلود قسمت‌های سریال یاغی کردم.

  1. صفحه دانلود سریال یاغی بصورت قانونی برای شما عزیزان ایجاد شده تا با خیال راحت همراه خانواده به دانلود سریال یاغی پرداخته و از دیدن این سریال زیبا لذت ببرید. 5 شنبه جاری قسمت 8 این سریال رو میتونید از طریق لینک دانلود قسمت هشتم سریال یاغی بصورت قانونی در اختیار داشته و از تماشای آن لذت ببرید.

 4. وقتی سریال یاغی رو نگاه می‌کردم یه دیالوگ توجهمو نسبت به خودش جلب کرد. اونجا که پارسا پیروز فر میگه (شده لگدت بزنم، شده باهات بجنگم باید برسی به اونجایی که باید برسی) آدمو یاد مکالمه‌های درونی خودش وقتی که حالش خیلی خوب نیست، میندازه:) شاید یک از دلایل محبوبیت این سریال اینه که سختیای جوان ایرانی رو به خوبی به تصویر می‌کشه؛ مخصوصا وقتی تو یه محله‌ پایین شهر به دنیا بیاد و حتی هویت شناسنامه‌ای هم نداشته باشه. اوایل فکر می‌کردم این سریال نمایش خانگی کاملا از روی رمان سالتو اقتباس شده؛ اما بعد از دانلود قسمت های سریال یاغی و تماشای اون متوجه شدم که بعضی کاراکترای کتاب حذف شده و داستان سریال، همون مسیر فیلم رو طی نمی‌کنه. دانلود سریال یاغی رو به همه پیشنهاد می‌کنم و مرسی از بیلبیلک که داستان این سریال و لینکای دانلود قسمتاشو در اختیارمون قرار داده.

  1. خیلی خوشحالیم که چنین نظرات عمیقی در مورد سریال یاغی بیان می کنید. با دانلود سریال یاغی و تماشای قسمت های 1 تا 8 سریال یاغی از این فیلم زیبا لذت ببرید. برای دانلود سریال یاغی هر 5 شنبه میتونید همراه ما باشید تا با بهترین کیفیت به دانلود قسمت جدید سریال یاغی پرداخته و لذت تماشای اونو به چشمانتون هدیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا