تفریح و سلامتیراهنمای خرید

راهنمای خرید دوچرخه BMX + انواع دوچرخه های BMX

رسانه بیلبیلک راهنمای خرید دوچرخه BMX را برای کاربران خود شرح داده است.

هر شخصی از سنین کودکی علاقه به خرید دوچرخه BMX و دوچرخه‌‌سواری دارد. معمولا پدر و مادرها از سن 2-3 سالگی برای فرزندان خود دوچرخه تهیه می‌کنند. با رشد و بزرگ شدن کودکان باید دوچرخه‌ای متناسب با سن آن‌ها خریداری شود. علاوه بر سایز مناسب، افراد به دنبال دوچرخه‌هایی با امکانات و قابلیت‌های بیشتر و مناسب سن و توانایی خود هستند. علاقه نوجوانان و جوانان به تنوع و پیشرفت باعث شده تا خرید دوچرخه BMX یکی از رویاها و آرزوهای نوجوانان باشد.

در حوزه دوچرخه قطعا خرید دوچرخه BMX پاسخگوی تمام خواسته‌های جوانان خواهد ‌بود. دوچرخه‌ای که سرعت و قدرت آن معروف‌ترین ویژگی آن است و علاوه بر سرعت بسیار بالا، وسیله‌ای مناسب برای انجام حرکات نمایشی و ورزش‌های حرفه‌ای به شمار می‌آید. خرید دوچرخه BMX مانند سایر کالاها نکات مهم و خاصی دارد که با توجه به این نکات می‌توانید خریدی عالی داشته باشید. ما در رسانه مستقل بیلبیلک بر آن شدیم تا نکات جامع و کاملی درباره خرید دوچرخه BMX در اختیار شما بگذاریم.

تاریخچه دوچرخه BMX

سال 1960 در کالیفرنیا، زمانی که مسابقات موتورسواری کراس طرفداران بسیار زیادی داشتند، شرکتی شروع به ساخت دوچرخه BMX کرد؛ دوچرخه‌ای که سرعت و قدرت خود را از موتورها الهام گرفته بود. این دوچرخه‌ها بیشتر برای کودکان و نوجوانانی ساخته شدند که اجازه استفاده از موتور را نداشتند، ولی به مرور زمان بسیاری از بزرگسالان نیز شیفته این دوچرخه‌ها شدند. این علاقه و محبوبیت به قدری زیاد بود که باعث ایجاد رشته و فدراسیونی به این نام در سال 1981 شد. اولین مسابقه قهرمانی این رشته در سال 1982 برگزار شد.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

پیشرفت و رشد این رشته و محبوبیت این دوچرخه‌ها روند صعودی داشت به طوری که در سال 1993 به صورت رسمی یکی از ورزش‌های اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری شد. دوچرخه BMX را امروزه در میدان‌های مسابقات آسیایی، المپیک و قهرمانی جهان می‌بینید و به این ترتیب علاقمندان و ورزشکاران حرفه‌ای با انجام ورزش‌های مرتبط با دوچرخه BMX موفق به کسب مدال‌های زیادی شده‌اند.

ویژگی‌هایی که باید در هنگام خرید دوچرخه BMX بدانید!

2-ویژگی‌هایی-که-باید-در-هنگام-خرید-دوچرخه-BMX--بدانید!

با تاریخچه دوچرخه BMX آشنا شدید، اکنون زمان آن است که ویژگی‌های دوچرخه BMX را بشناسید و نقاط تمایز این دوچرخه با سایر مدل‌‌ها را بدانید تا خرید دوچرخه BMX را با آگاهی و اطلاعات کامل انجام دهید.

 • سایز دوچرخه BMX به نسبت سایر دوچرخه‌های بزرگسالان کوچکتر است.
 • این دوچرخه دارای طوقه‌های کوچک و با استقامت بالا است.
 • دوچرخه BMX لاستیک و تایر آج دار و مقاوم دارد.
 • به عنوان دوچرخه‌ تک دنده و تک سرعت شناخته شده است که می‌تواند سریعا به شتاب بالایی برسد.
 • زین دوچرخه BMX پایین‌تر از زین سایر دوچرخه‌ها قرار دارد تا انجام حرکات نمایشی به آسانی انجام شود.
 • قسمتی فلزی در دو طرف پدال‌های دوچرخه قرار دارد تا در زمان انجام حرکات نمایشی پاها را در این قسمت قرار بگیرند.
 • جنس بدنه و فریم دوچرخه از آلیاژ کروم ساخته شده است.
 • دوچرخه BMX برای انجام راحت‌تر حرکات نمایشی، فرمانی بلند و پدال‌هایی پهن دارد.
 • این دوچرخه سیستم کمک فنر و تعلیق ندارد.
 • دارای فرمان با قابلیت چرخش 360 درجه است.

نکات مهم در خرید دوچرخه BMX

با ویژگی‌ها و قابلیت‌های دوچرخه BMX به صورت کامل آشنا شدید. در خرید دوچرخه BMX نکات منحصربفرد و خاصی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

· دقت به سایز دوچرخه

3-دقت-به-سایز-دوچرخه

انتخاب سایز درست دوچرخه در هنگام خرید دوچرخه مانند انتخاب سایز درست لباس، امری ضروری است؛ چرا که با انتخاب نادرست سایز در هنگام خرید دوچرخه علاوه بر این که سلامتی خود را به خطر می‌اندازید، دوچرخه سواری انرژی شما را می‌گیرد و از آن لذت نخواهید برد. راهنما و جداول بسیار زیادی برای انتخاب صحیح سایز دوچرخه وجود دارد. در ادامه توضیح مختصری از نحوه انتخاب سایز درست در حین خرید دوچرخه و همچنین جدولی ارائه می‌شود تا به شما در انتخاب آسان کمک کند.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

برای انتخاب سایز مناسب، ابتدا پاهای خود را به اندازه عرض شانه‌ باز کنید، سپس فاصله زمین تا محل اتصال پاهایتان را اندازه بگیرید. این رقم اندازه‌ای مهم در انتخاب دوچرخه مناسب سایز شماست. با داشتن این رقم کافی است در هنگام خرید، فاصله رکاب تا زین را اندازه گرفته و بر این اساس اقدام به خرید دوچرخه سایز مناسب خود کنید. و یا حتی می‌توانید در هنگام خرید دوچرخه روی زین بنشینید، اگر پای شما فاصله زیادی از زمین و رکاب داشته باشد بهتر است سایز کوچک‌تری را برای خود انتخاب کنید.

پیشنهادی  راهنمای خرید گوشی تا 4 میلیون تومان + بهترین گوشی زیر 4 میلیون

برای خرید دوچرخه BMX می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید تا دوچرخه متناسب با سایز خودتان را بیابید. البته اعداد آمده در جدول زیر بر اساس واحد اینچ هستند. برای تبدیل اعداد داخل جدول به سانتی متر می‌توانید ارقام با واحد اینچ را در 2.54 ضرب کنید تا عدد تبدیل شده به سانتی متر را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

· انتخاب تایر مناسب

4-انتخاب-تایر-مناسب

تایرها نقش اصلی در سرعت و مقاومت دوچرخه‌ها دارند. هرچه تایر نازک‌ و بدون آج باشد، برای سرعت‌های بالا مناسب بوده و تایرهای آج‌دار و پهن برای سرعت‌های پایین مناسب هستند. دوچرخه BMX به دلیل نداشتن سیستم ترمز و تک دنده‌ای بودن، از این قابلیت برای کنترل سرعت استفاده کرده است.

دوچرخه BMX دارای تایرهای آج‌دار است تا در موارد حساس و ضروری بتوانند جلوی افزایش سرعت غیرقابل کنترل را بگیرند. این آج‌ها در هنگام انجام حرکات نمایشی از سر خوردن جلوگیری کرده و باعث افزایش مقاومت تایرها می‌شوند. علاوه بر نکات ذکر شده باید به مرغوبیت جنس تایرها در هنگام خرید دوچرخه BMX نیز دقت کنید تا از هزینه‌های اضافی تعویض مجدد و زود هنگام تایر جلوگیری شود.

· وزن دوچرخه

وزن دوچرخه یکی دیگر از عوامل مهم در هنگام خرید دوچرخه BMX است، وزن دوچرخه هرچقدر سبک‌تر باشد، از سرعت، شتاب و کیفیت بالایی بهره‌مند است. اغلب شرکت‌ها دوچرخه‌ها را از فلزات سبک آلومینیوم، کروم و کربن می‌سازند که هرکدام مقاومت و کیفیت مختص خود را دارند. براساس استانداردهای جهانی وزن هر دوچرخه حدودا بین 6 تا 15 کیلوگرم است.

در این میان آلومینیوم ارزان‌ترین فلز و کروم گران‌ترین و مقاوم‌ترین فلز است. بخاطر نیاز به مقاومت بالا در انجام حرکات نمایشی و حرفه‌ای، دوچرخهBMX  از جنس کروم تهیه می‌شود تا علاوه بر سبکی استقامت مورد نیاز را داشته باشد.

· کیفیت قطعات استفاده شده

کیفیت قطعات استفاده شده در دوچرخه با قیمت دوچرخه رابطه مستقیمی دارد. هرچه قطعات با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر باشند، بازدهی و سرعت عملکرد دوچرخه نیز بالاتر می‌رود. بهترین و معتبرترین برند در زمینه تولید قطعات دوچرخه شیمانو است که قیمت بسیار بالایی دارد. در هنگام خرید دوچرخه BMX  به دلیل استفاده حرفه‌ای در مسابقات و سالن‌های نمایش باید کیفیت قطعاتی همچون دسته، شانژمان و سایر قطعات متصل به آن‌ها بررسی شود. به خاطر کاربرد و نحوه استفاده از دوچرخه BMX توصیه می‌شود دوچرخه‌ای خریداری شود که از قطعات مرغوبی تهیه شده است.

خرید دوچرخه BMX حرفه‌ای

5-خرید-دوچرخه-BMX--حرفه‌ای

دوچرخه‌های حرفه‌ای BMX با توجه به نیاز و درخواست مشتریان در سه سبک طراحی شده‌اند. با مطالعه این قسمت و با شناخت انواع دوچرخه‌های موجود در این برند، شما می‌توانید خرید آگاهانه‌ای را تجربه کنید. در ضمن برای آشنایی با سایر مدل‌های دوچرخه مانند دوچرخه‌های کوهستانی می‌توانید مقاله مرتبط به راهنمای خرید دوچرخه کوهستانی را مطالعه کنید.

· دوچرخه BMX رقابتی

این سبک از دوچرخه، مناسب مسابقه در زمین‌های خاکی و پر‌شیب است. به کمک این دوچرخه می‌توان انواع حرکات جهشی و پرشی را انجام داد و مسابقه‌ای پرهیجان را تجربه کرد. دوچرخه BMX رقابتی وزن بسیار کمی دارد که به سرعت و شتاب بالای آن در مسیرهای پرشیب کمک می‌کند. این دوچرخه که از موتور کراس الگوبرداری کرده‌است، ساختاری مشابه با موتور کراس دارد؛ یکی از تفاوت‌های مهم در بی ام ایکس رقابتی و موتور کراس، نداشتن موتور و قسمت سوخت رسان است.

زین دوچرخه BMX رقابتی در ارتفاعی قرار دارد که شخص سوارکار میتواند در حالت ایستاده کنترل و دید بهتری نسبت به حالت نشسته داشته باشد که فاکتور بسیار مهمی در مسابقات است. تایر دوچرخه باریک‌تر از موتور است که قابلیت کنترل و حفظ تعادل در زمین‌های خاکی و زمین‌های مسابقه را بالا می‌برد. اندازه چرخ‌های این سبک از دوچرخه معمولا 20 اینچ است که سایز استانداردی محسوب می‌شود. به علاوه این نوع از دوچرخه BMX دارای ترمز عقب می‌باشد تا تعادل لازم را در زمین‌های خاکی داشته باشد.

· دوچرخه BMX فری استایل

6-دوچرخه-BMX--فری-استایل

این سبک از دوچرخه BMX همان دوچرخه مناسب برای انجام حرکت‌های نمایشی است و برای افراد علاقمند به بدل‌کاری، حرکت روی یک چرخ و دیگر کارهای نمایشی طراحی شده ‌است. این سبک از دوچرخه BMX تنها مدلی است که در آن، ترمز در قسمت جلو قرار دارد. آزادی فرمان این نوع، از دیگر مدل‌ها بیشتر بوده، حتی تا 360 درجه نیز گزارش شده است تا سوارکاران توانایی انجام حرکات بهتری داشته باشند.

این نوع دوچرخه مخصوص خیابان‌ها و سطوح صاف طراحی شده است. همچنین از این سبک از دوچرخه BMX در رشته‌های فلتلند، ورت پارک، تریل و خیابانی استفاده می‌شود. اگر شما هم از علاقمندان به انجام حرکات نمایشی هستید پس در خرید دوچرخه BMX نوع فری استایل تعلل نکنید. فقط به این نکته توجه کنید که تمامی حرکات نمایشی باید با آموزش و نظارت مربیان مخصوص این رشته انجام گیرد و نباید با انجام حرکات بدون حضور مربی باعث بروز خطر جانی برای خود شوید.

· دوچرخه حرکات نمایشی سبک جامپینگ

این سبک از دوچرخه BMX مناسب حرکات پرشی است و به خاطر همین ویژگی تفاوت‌هایی در ساختار این دوچرخه با سایر مدل‌ها وجود دارد. برای مثال این دوچرخه از دو مدل دیگر سبک‌تر است تا بتواند حرکات پرشی را بهتر و راحت‌تر انجام دهد و به خاطر ایجاد ضربه در هنگام فرود دارای استندهای محکم‌تر و آج‌های سنگین‌تری است. این نوع دوچرخه نیز مانند سبک رقابتی، برای حفظ تعادل ترمز عقب دارد. علاوه بر این ویژگی‌ها، این دوچرخه فرمانی با قابلیت چرخش 360 درجه دارد تا بتواند در هنگام پرش حرکات زیبایی را به نمایش بگذارد.

پیشنهادی  راهنمای خرید تبلت تا 10 میلیون تومان‌

خرید دوچرخه BMX جاینت

7-خرید-دوچرخه-BMX--جاینت

چنانچه پس از آشنایی با انواع سبک دوچرخه‌های BMX، هنوز هم نگران انتخاب برند معتبر برای خرید دوچرخه BMX خود هستید، رسانه مستقل بیلبیلک برند جاینت را که عنوان معتبرترین برند دوچرخه در جهان را دارد را به شما معرفی می‌کند. کمپانی اصلی این برند در کشور تایوان قرار داشته و شعبه‌هایی در کشورهای چین، هلند و مجارستان دارد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1972 شروع کرد و ابتدا شرکتی وابسته بود که محصولات خود را با سفارش و محصولات شرکت‌های دیگر تکمیل می‌کرد. به مرور زمان این شرکت به سمت مستقل شدن گام نهاد و اکنون یکی از پرآوازه‌ترین شرکت‌ها در حوزه دوچرخه و محصولات ورزشی به شمار می‌آید.

خرید دوچرخه BMX برند جاینت قطعا می‌تواند یکی از انتخاب‌های مطمئن برای شما باشد. دوچرخه‌های BMX برند جاینت در سایزها و رنگ‌های مختلف در فروشگاه معتبر اینترنتی و فروشگاه‌های معتبر در سطح شهر موجود هستند.

خرید دوچرخه BMX پریمیوم

شرکت پریمیوم شرکت تولید کننده قطعات دوچرخه BMX و خود دوچرخه BMX است. زیبایی و دقت در طراحی قطعات، این برند را در میان سایر برندهای موجود در بازار متمایز کرده است. سبک‌های مختلفی از دوچرخه BMX در این کمپانی تولید و به بازار عرضه می‌شود. شما می‌توانید براساس نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید دوچرخه BMX مورد نظر خود از این برند کنید.

خرید دوچرخه BMX دست دوم

8-خرید-دوچرخه-BMX-دست-دوم

همانطور که قبلا اشاره شد قطعات و جنس بدنه دوچرخه BMX از مواد با کیفیت و مرغوب تهیه شده است. به همین دلیل قیمت این محصول بالاست به طوری که بسیاری از علاقمندان را به فکر خرید دوچرخه BMX انداخته است. شاید شما هم جز این دسته باشید. کالای دست دوم به معنی کالایی است که دیگر مورد نیاز شخص مصرف کننده نیست و هنوز عمر مفیدش باقیست. به اشتباه برخی از افراد وسایل دور ریختنی و به درد نخور خود را به عنوان کالای دست دوم می‌فروشند.

اگر می‌خواهید در خرید دوچرخه BMX دست دوم به دام افراد سودجو نیافتید بهتر است نکات ارائه شده در ذیل را دنبال کنید:

 • به مهم‌ترین قسمت دوچرخه یعنی تنه و بدنه دوچرخه دقت کنید که از ماده باکیفیت و مرغوبی تهیه شده باشد. همچنین بدنه باید بدون خط و خش و هیچ شکستگی باشد.
 • محلی که زنجیر دوچرخه روی آن سوار است، باید سالم و بدون تیزی و در رفتگی باشد.
 • زنجیر دوچرخه باید متناسب با سایز دوچرخه باشد و شل یا گشاد نباشد.
 • طوق عقب دوچرخه را چرخانده و دوچرخه را بلند کنید، نباید هیچ‌گونه لرزشی در دوچرخه حس کنید.
 • طوق جلویی دوچرخه را بچرخانید و مجددا دوچرخه را بلند کنید، نباید هیچ لرزشی در سطح دوچرخه ایجاد شود.
 • به لاستیک دوچرخه BMX دقت کنید. هرچه مقدار آج کمتر باشد یعنی این دوچرخه زیاد استفاده شده و سطح لاستیک بیشتر ساییده شده است.
 • سعی کنید گول تجهیزات جانبی همچون چراغ، کلاه و مچ‌بند و غیره را در هنگام خرید دوچرخه BMX دست دوم نخورید. بسیاری از افراد با این ترفندها دوچرخه کهنه و غیرقابل مصرف خود را به شما می‌فروشند.
 • حتما در هنگام خرید از فروشنده مهلت تست بگیرید، تا زمان داشته باشید مدتی دوچرخه BMX خریداری شده را برانید و چند حرکت نمایشی با آن انجام دهید و مطمئن شوید توانایی انجام این کارها را دارد و زیاد کهنه و غیرقابل مصرف نشده است.
 • برای خرید دوچرخه BMX دست دوم می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر در سطح شهر خود مراجعه کنید و همچنین می‌توانید از طریق سایت‌های شناخته شده معتبر خریداری کنید.

خرید دوچرخه BMX اصل

کالاهای اصل و گران همیشه در خطر تولید و توزیع محصول کپی و تقلبی قرار دارند. بسیاری از مردم همیشه در این فکر به سر می‌برند که آیا کالایی که در حال خریداری آن هستند و مبلغ بالایی برای آن پرداخت می‌کنند، کالای اصل است یا کالای فیک و تقلبی. در زمان خرید دوچرخه BMX نیز این استرس و نگرانی بیشتر می‌شود، زیرا دوچرخه‌های BMX تقلبی را بسیار شبیه به کالای اصلی ساخته‌اند. در ادامه چند مورد از تفاوت‌های کالای اصلی با کالای تقلبی را می‌گوییم تا در هنگام خرید دچار استرس و نگرانی نشوید.

· به وزن دوچرخه دقت کنید.

9-به-وزن-دوچرخه-دقت-کنید.

وزن ایده‌آل برای یک دوچرخه BMX در حدود 9 تا 11 کیلوگرم است. اگر در هنگام خرید متوجه شوید که این دوچرخه بسیار سبک یا بسیار سنگین است، از خرید دوچرخه BMX موردنظر صرف‌نظر کنید. وزن بالا نشان دهنده استفاده از فلز دیگری به جای کروم، با سطح کیفیت پایین‌تر است. وزن سبک نیز نشان دهنده استفاده کم از فلز مورد نظر و توخالی و نازک بودن بدنه است. سبکی دوچرخه باعث این می‌شود که حرکات نمایشی خود را به درستی انجام ندهید.

پیشنهادی  0 تا 100 راهنمای خرید دوچرخه برقی ایرانی

· ویژگی تک دنده‌ای را فراموش نکنید.

10-ویژگی-تک-دنده‌ای-را-فراموش-نکنید.

ویژگی تک دنده‌ای بودن این قابلیت را به دوچرخه می‌دهد که بسیار پرسرعت به کار خود ادامه دهد. اگر در هنگام تست دوچرخه متوجه خلل و ایرادی در سرعت دوچرخه شدید بدانید این محصول همان دوچرخه اصلی نیست که انتظارش را داشتید.

· به نحوه اتصال قطعات دقت کنید.

مهم‌ترین ویژگی این دوچرخه‌ها سرعت و استقامت بالای آن‌ها است. معمولا قطعات و بدنه دوچرخه به صورت یک دست و یکپارچه ساخته می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود که دوچرخهBMX در مقابل ضربات زیاد مقاوم‌تر باشد. پس در هنگام خرید دوچرخه BMX به قسمت اتصالات و کل ساختار دوچرخه دقت کنید.

خرید دوچرخه BMX در دیوار

11-خرید-دوچرخه-BMX-در-دیوار

دیوار یکی از سایت‌های نیازمندی معتبر و شناخته شده در ایران است؛ کمتر کسی وجود دارد که اسم این سایت به گوشش نخورده باشد یا از این سایت استفاده نکرده باشد. معمولا محصولات موجود در دیوار دست دوم هستند، البته کالاهای دست اول نیز یافت می‌شود. در ادامه به نحوه خرید دوچرخه BMX از سایت دیوار می‌پردازیم.

برای یافتن دوچرخه موردنیاز خود می‌توانید وارد سایت دیوار شده و از قسمت دسته‌بندی‌ها، دسته‌بندی سرگرمی و فراغت را انتخاب کنید. سپس در این دسته‌بندی بخش دوچرخه/ اسکیت/ اسکوتر را انتخاب کنید. در این قسمت براساس تاریخ افزوده شدن اگهی جدیدترین دوچرخه‌های موجود را به شما نمایش می‌دهد. شما م ی‌توانید خرید دوچرخه BMX خود را از این سایت انجام دهید. توجه به چند نکته در هنگام خرید دوچرخه BMX از دیوار بسیار مهم است.

 • ابتدا سعی کنید از هویت فروشنده مطمئن شوید.
 • از سلامت دوچرخه با خواستن عکس‌های مختلف یا تعیین یک تایم برای مشاهده دوچرخه از نزدیک مطمئن شوید تا دست به انتخابی آگاهانه در هنگام خرید دوچرخه BMX بزنید.
 • به هیچ وجه قبل از اطمینان از صحت تبلیغ و کالا، پیش پرداختی به مشتری در زمان خرید دوچرخه BMX ندهید.
 • جهت اطمینان در هنگام خرید دوچرخه BMX، کالا را نزد متخصصان مربوطه ببرید و از آن‌ها بخواهید قطعات و قسمت‌های مختلف دوچرخه را تست کنند.
 • بعد از خرید دوچرخه BMX حتما اطلاعات فروشنده را داشته باشید و از آن‌ها تایمی برای تست دوچرخه بخواهید.

با رعایت این نکات می‌توانید یک خرید دوچرخه BMX عالی و مطمئن از سایت دیوار داشته باشید و دوچرخه‌ای عالی و مناسب برای علایق و تفریحات خود بخرید و از تایم‌های فراغت خود نهایت لذت را ببرید.

خرید دوچرخه BMX دیجی کالا

12-خرید-دوچرخه-BMX-دیجی-کالا

کمتر کسی است که نام و شهرت دیجی‌کالا را نشنیده باشد. بهترین فروشگاه اینترنتی ایران که تمام کالاهایی که نیاز دارید را می‌توانید از آن یافته و خریداری کنید.

از ویژگی‌های سایت دیجی کالا که خرید را برای مشتری لذت بخش و امن کرده است، قابلیت بازگشت کالاست. شما می‌توانید برای خرید دوچرخه BMX موردنظر خود از قسمت جستجوها دوچرخه را سرچ کرده و بعد از یافتن و خواندن قسمت مشخصات، نظر کاربران و قسمت پرسش و پاسخ اطلاعات خود را تکمیل کنید و با خیالی آسوده اقدام به خرید دوچرخه BMX کنید.

در قسمت مشخصات محصول، شما می‌توانید تمام مشخصات از جمله سایز، وزن، جنس، رنگ و غیره را مشاهده کنید. اغلب رنگ و سایز محصولات به صورت انتخابی است. از قسمت نظرات کاربران نیز می‌توانید توصیه‌ها و نظرات افرادی که قبل از شما اقدام به خرید دوچرخه BMX از سایت دیجی کالا کرده‌اند را بخوانید و خرید دوچرخه BMX خود را آگاهانه انجام دهید.

دیجی کالا با ارسال سریع محصولات خود و قابلیت استرداد کالا در مدت یک هفته، بازاری امن برای مشتریانش تهیه کرده است. شما می‌توانید بعد از انتخاب و خرید دوچرخه BMX، به مدت یک هفته تمام ویژگی‌ها و امکانات دوچرخه خود را بررسی کرده، در صورت نارضایتی از خرید دوچرخه BMX، آن را بازگردانده و مبلغ خود را به صورت کامل تحویل بگیرید.

خرید دوچرخه BMX؛ توجه به تمامی نکات

در دنیای پیشرفته و پرسرعت امروز، جوانان و نوجوانان به دنبال سرعت و هیجان هستند. برای داشتن تفریحی سالم اکثر افراد به سمت ورزش‌هایی همچون دوچرخه سواری رفته، با خرید دوچرخه BMX خواسته‌های روحی و روانی خود را برطرف کرده و انرژی خود را در مکانی سالم تخلیه می‌کنند.  دوچرخه BMX دارای سه سبک فری استایل، رقابتی و پرشی است که با توجه به علاقه خود می‌توانید اقدام به خرید کنید.

خرید دوچرخه BMX به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود. برای خرید دوچرخه BMX به صورت حضوری به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر بروید. و برای خرید به صورت آنلاین، می‌توانید از سایت‌های فروش آنلاین معتبر اقدام کنید. توصیه گروه بیلبیلک به شما برای داشتن خریدی مطمئن استفاده از سایت‌های دارای سابقه مناسب و پرداخت در محل است. همچنین پیشنهاد می‌شود بخش تفریح و سلامت بیلبیلک را بخوانید.

4.9/5 - (63 امتیاز)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا