لباس و پوشاکمد و پوشاک

تیپ زمستانی مردانه + معرفی 4 تیپ مردانه زمستانی

در این مطلب، رسانه بیلبیلک بهترین تیپ زمستانی مردانه را برای شما معرفی خواهد کرد!

حال که پاییز بار و بندیلش را جمع کرده و هوای فصل امسال را دو دستی به زمستان تقدیم کرده، زمان آن رسیده که با تیپ زمستانی خود در سرمای زمستان، جذاب‌تر از قبل به نظر برسید و با دانستن جدیدترین مدل‌ها و اصول ست کردن لباس‌های مردانه، ظاهری دلفریب به خود ببخشید.

بسیاری‌ها معتقدند، بانوان بیشتر از آقایان به تیپ و استایل خود اهمیت می‌دهند و در انتخاب لباس‌ها و ترکیب رنگشان حساسیت بیشتری نسبت به مردان به خرج می‌دهند. درحالیکه هستند بسیاری از مردانی که دنبال‌کننده، جدیدترین مدل‌های لباس و تیپ زمستانی مردانه بوده و دوست‌دارند با اطلاع داشتن از جدیدترین مدل‌های لباس، استایلی به روز و شیک برای خود به ارمغان بیاورند.

رسانه مستقل بیلبیلک درکنار شماست تا با انتخاب صحیح تیپ زمستانی مردانه جذابیتی خیره‌کننده به استایل خود ببخشید و یخ سرمای زمستان را با استایل بی‌نظیر خود آب کنید.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

انتخاب استایل برای تیپ زمستانی مردانه

2-انتخاب-استایل-برای-تیپ-زمستانی-مردانه

در قدم اول باید بدانید لازمه یک تیپ زمستانی مردانه جذاب، سلیقه و شخصیت مشخص است؛ بنابراین در همین ابتدای راه مشخص کنید جزو دسته دوستداران تیپ رسمی و کلاسیک هستید یا شیفته لباس‌های جین و کتانی‌های راحت. مشخص شدن این تصمیم علاوه‌بر اینکه انتخاب لباس را برای استایل شما راحت‌تر می‌کند به شخصیت شما نیز یک تصویر و قالب مشخص هدیه می‌کند؛ زیرا استایل هر فرد اولین کاندیدای نمایشگر شخصیت و سلیقه اوست.

استایل رسمی برای تیپ زمستانی مردانه

بعد از اینکه مشخص کردید قصد دارید برای استایل رسمی، تیپ بزنید نوبت به مرحله جذاب انتخاب لباس می‌رسد. برای زمستان 2022 می‌توانید مانند همیشه روی کمک رنگ‌های خنثی و کاربردی مانند مشکی و طوسی حساب کنید؛ این رنگ‌ها با توجه به راحتی آن‌ها در ست کردن با سایر لباس‌ها و از طرفی کاربردی بودن رنگ آن‌ها برای مکان‌های مختلف، همیشه جزو دسته رنگ‌های پر طرفدار برای تیپ زمستانی مردانه بوده‌اند.

برای استایل رسمی نیز استفاده از ترکیب رنگی این رنگ‌های خنثی جذاب خواهد بود اما می‌توانید در انتخاب‌ لباستان به رنگ‌های سرمه‌ای و خاکی نیز فکر کنید. نیازی نیست در همین ابتدای مسیر حساسیت زیادی نسبت به رنگ لباس‌هایتان نشان دهید؛ چراکه بعد از خرید جزء اصلی استایلتان می‌توانید رنگ سایر لباس‌ها را با آن ست کرده و بر همان اساس رنگ ما بقی استایل‌تان  را تکمیل کنید.

پیشنهادی  هالووین چیست؟ 🎃 زمان برگزاری و 5 آداب و رسوم عجیب درباره هالوین

· پالتو؛ گزینه‌ای برای استایل رسمی مردانه

3-پالتو-گزینه‌ای-برای-استایل-رسمی-مردانه

پالتوهای پشمی یکی از بهترین و قدیمی‌ترین گزینه‌های استایل رسمی و کلاسیک به شمار می‌روند که واقعا هم جذابیتی مردانه به تیپ زمستانی مردانه شما می‌بخشند. برای انتخاب رنگ پالتوی پشمی خود براساس سلیقه‌ای که دارید می‌توانید به رنگ‌های نوک مدادی، مشکی، طوسی و شتری یا حتی سرمه‌ای فکرکرده و پالتوی شیک خود را خریداری کنید.

رسانه-مستقل-بیلبیلک

· پلیور؛ انتخابی رایج در استایل رسمی مردانه

اگر سرمایی هستید و در زمستان همیشه سردتان می‌شود، پلیور یقه هفت می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد؛ زیرا می‌توانید پیراهن مناسبی از زیر پلیورتان بپوشید علاوه‌بر اینکه از سرما در امان خواهید بود به تیپ زمستانی مردانه خود نیز جذابیتی وصف نشدنی خواهید بخشید. حتما در انتخاب به طرح و رنگ پلیور و پیراهن زیرین دقت کنید برای مثال با پیراهن چهارخانه پشمی و پلیور ساده می‌توانید بسیار خیره‌کننده باشید.

· ژاکت یقه اسکی؛ محبوب تیپ زمستانی مردانه

4-ژاکت-یقه-اسکی؛-محبوب-تیپ-زمستانی-مردانه

شاید قبلا بافت‌ها و ژاکت‌های یقه اسکی فقط محدود به انتخاب برای استایل‌های اسپورت و رسمی بودند اما با گذشت زمان و ظهور مدهای جدید می‌توانید با پوشیدن ژاکت یقه‌ اسکی از زیر پالو پشمی‌تان، اضافه کردن یک شلوار کتان جذاب و نیم بوت استایل رسمی خارق‌العاده برای خود رقم بزنید. قدرت اکسسوری‌های بی‌نظیر را هم فراموش نکنید و با اضافه کردن یک شال موهر با رنگ متناسب با استایلتان، تیپ زمستانی مردانه خود را تکمیل و جذاب‌تر از قبل کنید.

استایل اسپورت برای تیپ زمستانی مردانه

اگر دوستدار دنیای جذاب کتانی‌ها و جین‌های اسپرت هستید؛ دستتان برای انتخاب انواع لباس‌های سازنده این استایل باز است. جالب است بدانید برخی مدل‌های رایج در دهه‌های گذشته نیز مجددا برای استایل اسپورت تیپ زمستانی مردانه ترند شده و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار شده‌اند.

· کت جین؛ انتخابی قدیمی برای استایل مردانه اسپورت

5-کت-جین؛-انتخابی-قدیمی-برای-استایل-مردانه-اسپورت

یکی از لباس‌هایی که بعد از گذشت چند سال‌ دوباره نزد جوانان محبوب و ترند شده است؛ استفاده از جین کت‌های جذاب است. این کت‌‌ها از جنس پارچه جین بوده و در دهه 60 جزو تیپ‌های محبوب مردم شمرده می‌شد که امروزه با گذشت زمان و تغییر سلایق باز قدم به کمد لباس‌های جوانان گذاشته و زیبایی مینمالی را با سبک کلاسیک و درعین حال اسپورت خود به تیپ زمستانی مردانه می‌بخشد.

پیشنهادی  معرفی 6 برند محبوب لباس زمستانی بچگانه دخترانه

· هودی پرطرفدارترین برای تیپ زمستانی مردانه اسپورت

اگر کلمه هودی برایتان چندان آشنا نیست؛ باید بدانید هودی‌ها همان پیراهن‌های دورس کلاهدار هستند که نزد جوانان امروزی از  محبوبیت بی‌سابقه برخوردار شده‌اند. فرقی ندارد شما دختر هستید یا پسر برای داشتن یک استایل اسپرت جذاب حتما از کمد لباس‌هایتان یک هودی آویزان شده است.

هودی‌ها باتوجه به تنوع رنگی بی‌نظیری که دارند کار را برای ست کردن لباس‌های شما آسان می‌کنند. شما می‌توانید هودی‌های مدادرنگی را با شلوار جین یا حتی کتان ست کنید. کفش کتانی سفید نیز می‌تواند حسن ختام فوق‌العاده‌ای برای استایل اسپرت تیم زمستانی مردانه شما باشد.

استایل با کاپشن یا بادگیر؛ همیشه مد در تیپ زمستانی مردانه

6-استایل-با-کاپشن-یا-بادگیر؛-همیشه-مد-در-تیپ-زمستانی-مردانه

ساختن استایل با کاپشن و بادگیر از جمله استایل‌هایی است که در طول زمان هرگز از مد نمیوفتد و برای تیپ زمستانی مردانه همیشه محبوب بوده فقط در طول زمان مدل‌ها و طرح‌های آن‌ها دچار تغییراتی شده است. دانستن این نکته هم خالی از لطف نیست که بادگیر و کاپشن‌های بادی به نوعی زیر مجموعه‌ای برای استایل اسپورت زمستانی مردانه هستند و اگر شما دوست‌دار تیپ‌های رسمی‌تر هستید می‌توانید انتخاب کاپشن‌های اور مردانه را جایگزین آن‌ها کنید.

استایل با پالتو یا کاپشن چرمی برای تیپ زمستانی مردانه

یکی دیگر از انتخاب‌های که برای استایل کردن در دست دارید، انتخاب پالتو یا کاپشن‌های چرمی است. طبیعتا محصولاتی که ساخته شده از چرم طبیعی حیوانات هستند قیمت‌های بسیار بالایی دارند؛ پس اگر شما علاقمند به داشتن استایلی با لباس‌های چرمی هستید اما نمی‌توانید از پس هزینه آن بربیایید یا اگر به خاطر حمایت از حقوق حیوانات تمایلی به استفاده از چرم‌های طبیعی ندارید؛ می‌توانید محصولات ساخته شده از جنس چرم مصنوعی را جایگزین انواع طبیعی آن بکنید.

محصولات ساخته شده از چرم مصنوعی در انواع کیفیت‌ها و محدوده قیمت در بازار موجود هستند که می‌توانید با خریداری هرکدام استایلی شیک و زیبا برای تیپ زمستانی مردانه خود بسازید.

قدرت اکسسوری را در تیپ زمستانی مردانه فراموش نکنید!

7-قدرت-اکسسوری-ها-را-در-تیپ-زمستانی-مردانه-فراموش-نکنید!

انتخابتان فرقی ندارند کدام یک از استایل‌های بالا باشد برای هر نوع استایل با انتخاب اکسسوری متناسب می‌توانید جذابیتی دوچندان به تیپ زمستانی مردانه خود ببخشید. یکی از اکسسوری‌های زمستانه پرکاربرد برای تیپ مردانه زمستانی می‌تواند استفاده از شال‌گردن‌های موهر باشد که امروزه با تنوع طرح‌ها و رنگ‌های بی‌نظیرشان هم برای استفاده در استایل بانوان و هم در استایل آقایان محبوب شده‌اند.

دیگر اکسسوری پرکاربرد تیپ زمستانی مردانه استفاده از دستکش‌های چرمی است. این دستکش‌ها علاوه‌بر اینکه محافظ دستانتان در مقابل سرمای هوا هستند، استایل شیک شما را نیز تکمیل می‌کنند. شما می‌توانید برای حمایت از حقوق حیوانات و جلوگیری از شکار شدن آن‌ها خرید دستکش چرم مصنوعی را جایگزین خرید چرم طبیعی کنید.

پیشنهادی  تیپ زمستانی با چادر + 10 عکس استایل زمستانی با چادر

کلاه نیز یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌های مردانه است که می‌تواند هم در تکمیل کردن استایل‌تان به شما کمک کند هم به دلیل حفظ سرتان از سرما، احتمال سرماخوردگی بدنتان را کاهش می‌دهد.

ساعت نیز یکی دیگر از اکسسوری‌های مردانه است که می‌تواند جلوه‌ای خاص به استایل شما بخشیده و در جذاب‌تر شدن هرچه بیشتر تیپ زمستانی مردانه‌ تان تاثیرگذار باشد.

سادگی شیک‌ترین تیپ زمستانی مردانه

8-سادگی-شیک‌ترین-تیپ-زمستانی-مردانه

بهتر است به این نکته ریز توجه کنید که داشتن لباس‌های پر زرق و برق دلیل و تضمینی برای شیک بودن تیپ زمستانی مردانه شما نیست و رفته رفته استایل‌هایی از محبوبیت برخوردار می‌شوند که در عین سادگی، تیپ زمستانی فوق‌العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورند؛ پس فکر نکنید برای شیک بودن استایلتان باید هزینه زیادی هم بپردازید. فقط کافی است به ترکیب رنگی که انتخاب می‌کنید دقت کنید؛ چراکه دقت در انتخاب رنگ و استفاده از هارمونی رنگی راز موفقیت یک استایل جذاب و تکرار نشدنی است.

اگر اطلاعات زیادی درخصوص هارمونی رنگ‌ها و رنگ سال 2022 ندارید، مد و پوشاک بیلبیلک می‌تواند راهنمای خوبی برای افزایش اطلاعاتتان در زمینه هارمونی رنگ‌ها و نحوه اصولی ست کردن لباس‌هایتان باشد.

کدام استایل را برای تیپ زمستانی مردانه 2022 انتخاب کنیم؟

زمستان امسال با توجه به کالکشن‌های معرفی شده توسط برندهای معروف، استایلی با لباس زمستانی گرم و راحت خواهد بود. کاپشن‌های اور و بادی همچنان ترند هستند و برخی مدل‌های اورسایز آن‌ها از محبوبیت بالاتری برخوردار شده‌اند. برای داشتن یک تیپ خیره‌کننده کلاسیک نیز می‌توانید روی کمک پالتوهای پشمی جذاب حساب کنید همچنین می‌توانید تنوع و خلاقیت‌تان را برای ترکیب استایل خود در پیراهن‌هایی که از زیر پالتو می‌پوشید به خرج دهید.

9-کدام-استایل-را-برای-تیپ-زمستانی-مردانه-2022-انتخاب-کنیم؟

برای زیر پالتو یا کاپشن خود نیز پوشیدن پیراهن‌های چهارخانه پشمی، ژاکت‌های یقه اسکی و پلیورهایی با طرح ساده می‌توانند انتخابی درست برای استایل رسمی شما محسوب شوند.

اگرهم که به دنیای متنوع جین و کتانی‌های راحت علاقمندید؛ دایره انتخاب برای استایل شما بسیار گسترده خواهد بود چراکه می‌توانید از کت‌های جین، هودی‌های دورس با طرح‌ها و رنگ‌های بی‌نظیر و ترکیب آن‌ها با شلوار جین یا حتی شلوار کتان استایلی خیره‌کننده بسازید همچنین برای تیپ زمستانی مردانه اسپورتتان انتخاب کتانی سفید یا سیاه می‌تواند به عنوان حسن ختام استایل شیک شما به شمار بیاید.

منبع خارجی: ایده هایی برای استایل زمستانی برای مردان

5/5 - (21 امتیاز)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا